Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Flaş Haber !

khala

Öne çıkan mesajlar

Yani.. çok açık diye oturup açıklama yapmak gereği duymamıştım.

Aziz Yıldırım'ın bir firmasının Denizli'ye sponsor olması halinde burada yazılacakları düşünemiyorum :)

Bir de sponsorluğun boyutu da önemli. Eğer adını verecek kadar büyük bir sponsorluk yapıldıysa ayıp yerine çüş demek isityorum.

Ki böyle bir haberin doğruluğuna hala inanmıyorum o ayrı
Sosyal ağlarda paylaş

DoubleW said:
bana sormana gerek yok ben ayıp olan ne dedim, bana şunlar şunlar ayıp diye yaz ki bende cevap verim :)
Türk futbolunun temiz olmadığı aşikar iken bunu belgelerle resmileştirmek ayıptır. Demirören parayı kesince takımın maddi gücü kesileceği için, Demirören bu adamlara istediğini yaptırır. Belki lig ortası yapmazlar ama lig sonunda falan olur da fikstür denk gelirse ve Vestel 1-2 hatalı gol yerse kaos ortamı oluşur. Türk futbolu bir 10 sene daha geri gider.
Sosyal ağlarda paylaş

muhakkak onlarca senaryo üretilcek fakat ben yine de inanmıyorum beşiktaşın o şekilde avantaj ele geçireceğine :) cidden hiç bi beşiktaşlıda kabullenmez bunu.Aslında günümüzde bunların olağan olması lazım yani o bi şirket anlaşmasıdır beşiktaşı bağlamaması lazım, ama anından beşiktaşa mal edilir manisanın beşiktaş karşısında kötü oynaması hele ki galatasaray ve fenerbahçe karşısında iyi oynamışsa :) ama burda da olay objectif bakan insanlar neyin nolduğunu görürler:) ama ben kendim kesinlikle hiç bi klube mal etmem :D
Sosyal ağlarda paylaş

Holy said:
DoubleW said:
bana sormana gerek yok ben ayıp olan ne dedim, bana şunlar şunlar ayıp diye yaz ki bende cevap verim :)
Türk futbolunun temiz olmadığı aşikar iken bunu belgelerle resmileştirmek ayıptır. Demirören parayı kesince takımın maddi gücü kesileceği için, Demirören bu adamlara istediğini yaptırır. Belki lig ortası yapmazlar ama lig sonunda falan olur da fikstür denk gelirse ve Vestel 1-2 hatalı gol yerse kaos ortamı oluşur. Türk futbolu bir 10 sene daha geri gider.

sponsor olmak şike durumunu belgelerle resmileştirmek midir? komik olma, o sadece sponsor olmaktır, ileri gidipte şike yapılırsa ozaman şike yapılmıştır , ama hiçbişey yapılmadan var gibi göstermek asıl ayıp odur. bu da benim görüşüm.
Sosyal ağlarda paylaş

Holy said:
Yahu pollayannacılık oynamanın ne anlamı var ki?
Bu olay gerçekse Beşiktaş'ın son haftalarda puana ihtiyacı olduğunda ve Manisaspor'u yendiğinde bu ülke karışır bu kadar basit. Bunu göremeyecek kadar kör olamazsın.

asıl bahseettiğimiz ayıpla bunun ne alakası var yahu?, sen mesajında oldu bittiye getirdin, manisa beşiktaşa yattı, plan program hazır, bu mudur ayıbın sebebi diyorum sana bende, ülke karışırsa karışsın, hiç şike falan olmazsa peki, yaparlar olasılığını göz önünde bulundurarak sponsorluğa ayıp demek! ayıptır bana göre de..millet haksız yerede tepki gösterebilir , millet te ayıp etmiş olabilir 2-3 adamın şike yaptılar lafına kanarak tepki vermiş olabilirler. dedikodu çıkar , şu şöyle der, insanlar sokağa dökülür diye iş yapmasınlar mı, bende bunu diyorum...herhangi bi sebeple haksız yere gösterilmiş bir tepki olacak diye bi işten vazgeçilmez, eğer haklı olurlarsa , gerçekten başımıza böyle şeylerde gelirse , en önemlisi ispatlanırsa , tabi ki ülke sokağa dökülsün diye bitiriyorum lafımı..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...