Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tıkanmış tuvalet nasıl açılır ?

kingpin

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar banada kostikmidir tuz ruhumudur alkolmüdür neyse ama ben tuvalet kağıdı atıp üzerine sıçtım pompada işe yaramadı sopayıda denedim bok sert deil ama tuvalet kağıdı lapa oldu napmam gerek lütfen evin içide bok gibi kokuyo yardım edin hangi maddeyi önerirsiniz? X( X( X( X(
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
Bizim evde sürekli oluyordu. Annemin formülü tuz ruhu olmuştur hep. Annem dökerdi açılırdı bende bu yöntemi kullandım . bu sefer tam 6 kutu tuz ruhu döktüm işe yaramadı . Sorun derindeymiş ve usta çağırmaya utanıyorum ve açıkçası gerek görmüyorum. Kostik denilen açıcıyı ilk kez burada gördüm . Ama yine başvurmadım . evimde uzun poşetler var onlardan birini elime geçirdim ve elimi tuvalete soktum. Yapıcak birşey yoktu hani... Daha sonra çok şaşırdım çünkü tuvaletin içinden taş gibi bir madde çıktı. Çok şaşırdım ama işte çözüm ya pompa ya küçük birşey ise tuz ruhu veya kostik eğer sorun çok büyükse elini sokun . yapıcak birşey yok . başka çözüm yolu bulan varsa banada söylesin lütfen (tu)
Sosyal ağlarda paylaş

ecem1 said:

Bizim evde sürekli oluyordu. Annemin formülü tuz ruhu olmuştur hep. Annem dökerdi açılırdı bende bu yöntemi kullandım . bu sefer tam 6 kutu tuz ruhu döktüm işe yaramadı . Sorun derindeymiş ve usta çağırmaya utanıyorum ve açıkçası gerek görmüyorum. Kostik denilen açıcıyı ilk kez burada gördüm . Ama yine başvurmadım . evimde uzun poşetler var onlardan birini elime geçirdim ve elimi tuvalete soktum. Yapıcak birşey yoktu hani... Daha sonra çok şaşırdım çünkü tuvaletin içinden taş gibi bir madde çıktı. Çok şaşırdım ama işte çözüm ya pompa ya küçük birşey ise tuz ruhu veya kostik eğer sorun çok büyükse elini sokun . yapıcak birşey yok . başka çözüm yolu bulan varsa banada söylesin lütfen (tu)

bu arada hoşgeldin ecem
Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad said:

Benim evde benden önce kız kalmış bir tane. Usta çağırdım klozetin icinden fön makinesinin böyle büyük şekil verici ucu çıktı.

Onu oraya nasıl atmış nasıl farketmeden evin giderine sokmuş cok merak ediyorum hala.

HAcı o parçayı alıyorsun, kızın yeni adresini bulup götürüp veriyorun. Artık sonrası sana kalmış hadi gene iyisin.
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

fede said:

ya da deliğe pikaçu at. çarpsın bi orayı kendine gelir delik
balbasar da olur, dallarıyla açar
çarmenderla da olabilir ama ev yanabilir.
jiglipuff da deneyebilirsin

:(

2009 da en kötü mesaj ne seçilmişti? bu gözden kaçmış olabilir. seçimler başta yapılmalı.

hadi len sen bana gurban ol

filan dicektim de gerçekten çok kötüymüş
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...