Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

warlocklar

Stblack

Öne çıkan mesajlar

warrioru kitleyen değil kiteleyen bi arkadaş var aramızda tartışmamak sözü ona bırakmak gerek :) tabi burda bu warriorun neden akılsız moblar gibi hiç bir özelliği olmayan warlock a kitelendiğinide ayrı bir soru ayrı bir muamma chargendemi yok stundamı edemedin adamı %50 yavaşlatmadınmı hiçmi vurmuyorsun pummeli ben anlamadım...
Sosyal ağlarda paylaş

Armory random olarak firefoxumu kitlediğinden (Aptal java) gösteremicem şimdi hiç uraşamam aman kitlendi aman açıldı moduna giremem :>
Kontrol edebilirsin piramidin tepesindeki setupları kendinde görebileceğin gibi Warlocklar eskisi kadar altitude modda değil.

Zevkli den ziyade yükselmesi daha kolay/basit dersek çok daha iyi olur bence insan evladı herzaman için en düşük emek ile en yüksek başarıyı yakalamak ister heleki sistem bu kadar kolay şekilde elde edinebilecek ortalanmiş epicler sunarken roll atan veyahut yükselen çok oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Öncelikle nedir Merc/Vengeful toplamakda bu kadar zor olan anlayamadim 13 days

Bak Regalcim kendinize isim yakıştırılmasını istemiyorsanız isim yakıştırılacak durumlara düşmeyin. 13 günde ben bu oyunu 7/24 oynarsam tamam bu seti toplarım ama burada herkesin 7/24 oynama şansı yok. Ayrıca tek imba class lock olmasa da imba oynanmasının yanısıra en kolay oynananı. Drudide yeri geldimi çok imba, wsgde bayrağı tutanı 5 kişi 10dk kovaladık, ne anası kaldı ne bacısı. Ama helal olsun, ben okadar uzun süre okadar seri druid oynayamam. Locklara bakarsak adamlar 3-4 tuşla adam kesiyosunuz ve karşınızdaki sizi öldürse dahi üzerindeki dotlardan kısa sürede o da ölüyor. Hunterla locku kestim diyemeden dottan ölüyorum. Kusura bakmayın ama bukadar avantajınızın üstüne bir de gelip rogue bizi kesiyor diye ağladığınız zaman her türlü ismi(belirli sınırla içinde tabi :) ) hakediyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

@absolut
Stblack said:
tamamiyle fear uzerine dayalı olan bi classtır bence otesi yok(pvp).set bonusları talentleri vs vs bunları gosterir zaten.simdi diger fear resist/immune classlara kabaca bakalım..druid,warrior,hunter,priest(fear ward+fear resist, 5 saniyelige rogue vs vs bir tek bildigim kadarıyla gariban magelerde yok(ice block dısında) onlarada yakında getirirler..

this is
Sosyal ağlarda paylaş

SoulCube said:
@absolut
Stblack said:
tamamiyle fear uzerine dayalı olan bi classtır bence otesi yok(pvp).set bonusları talentleri vs vs bunları gosterir zaten.simdi diger fear resist/immune classlara kabaca bakalım..druid,warrior,hunter,priest(fear ward+fear resist, 5 saniyelige rogue vs vs bir tek bildigim kadarıyla gariban magelerde yok(ice block dısında) onlarada yakında getirirler..

this is
Sosyal ağlarda paylaş

@Rock
Yok kesinlikle ben korumuyorum Warlock classini objektif yaklaşıyorum olaya warlock asıl karakterim olmasina rağmen 7 adet 70'im var yani çok daha objektif konuşabilirim o yüzden.
Dotlarin seni öldürebilmesi için affi warlockun 1 sıra dot dizip oncesinde bi miktar hasar vermiş olmasi lazim lakin bu Hunter gibi hali hoş bi Cloth katili için pekde yaygın bi durum değil haksızmıyım.?
Sosyal ağlarda paylaş

warrioru combata sokcan, intercept attırcan, DC atıp trinket ile harmstingden cıkcan. Alın size 30sn warrior kite.

Çogu rog kick e enerji saklamaz bodoz sinister/muti spamlar basacan life draini, clostan sonra DC yi. biraz uzaklasıp dotları yeniden dizip dua etcen ölmemek için. roglar bana göre warlock için en zor class, fear at kurtul demek kolay, ama eger bir rog bir warlock a fear attırıyorsa oynamasın bu oyunu.

Hunterada olabildiğince los dışında kalıpkoyacan dotları, adamların zaafını kullanmaklazım, duelde bumümkün değil tabi, ancak BG/arenada bu mümkün.

Bence wlock güçlüdür. Her patchye nerf yesede hala güçlü olacaktır. Her class ıda yenmeyelim bu da var ayrıca...
Sosyal ağlarda paylaş

walla abı ben kendımı bıldım bılelı hunterım baska karakterım olmamasına karsı hala noob bı karaktere sahıbım. konuya gelırsek abı ben warlocku alamam adamlar OP grallar blızzardın dokunulmaz elemanları dıyemem. Catır catırda yatıyolar. En kralı gelse bıle yatıyo. Ama abı bana asıl dokunan hp %50 ıken adamdan gerı kalan dotların hp barından
1000 er 300 er hp gotururmesi ve benım HEAL ME plz dıe bagırına bagrına etrafta koserkene yere yıkılmam .
Sosyal ağlarda paylaş

Her classı yenelim demiyor kimse zaten. Sadece 3 melee sınıf direk olarak warlock karşıtı şekilde hazırlandı ona laf ediyorum. Ve bu halde iken bile insanların gelip lock op demesi komik geliyor ki bunların bazıları ciddi derece yapmış insanlar arenada.
Bu arada warriora 30 sec kite nasıl oluyor onu anlamadım bi açıklarmısın? Trinketi mi yok warriorun yoksa talentlarınımı doldurmamış? :)
@sinera: iyi de locku olayı DOT yani zamana dayalı dmg. Yani senin spellerin anında dmg verirken benim ki zaman içinde dmg veriyor haliyle de zamanı dolmadan kalkmıyor. Bu senin DMGlarının ben ölecekken dmg vermemesi gibi bişi.
Sosyal ağlarda paylaş

Akerfeldt said:
@oktayca: combata sokarsan charge edemiyorlar ya hani, 36 yarddan da dot atabiliyosun ya, 25 yard ya charge la interceptin range i. bi fikrin var mi bu konuda

intercept? buyur açıklamasınıda yazayım sana

Intercept (Rank 5)
10 Rage 8-25 yd range
Instant 30 sec cooldown
Requires Berserker Stance
Charge an enemy, causing 105 damage and stunning it for 3 sec.

combattaykende bunu atabilir warrior, ve bunu yiyen lock = ölü lock senin karşındaki warriorsa noob warrior onu kesmeye pardon kitelemeye devam et sen :)

ayrıca;

sen bütün warriorlara 36 yarddan hesap yapıyorsan oda ayrı bi problem senin oyunculuğunda, yani 25 yarddaysa warrior seni keser bunu kabul ediyorsun direk.
Sosyal ağlarda paylaş

@Regalya

Daha önce damage vermesine falza gerek kalmıyor. Dotları zaten hızlı bir şekilde diziğ life rain yaptıktan sonra kaçamıyorsun bile. Tabi FG atıktan sonra seni hızlı bir şekilde yeniden seçemezse tamam hunter büyük itimalle alır, ama yine üstünde çok fazla dot birikmişse kesse bile kesinlikle ölür.

@Absolut
said:
Ayrıca hunter olarak ranged DPS ile locktan önce ölüyorsan zaten bi yorum yapmamak lazım oynama şekline.

Buna okadar anormal bakma. Adam talent basmışsa hunterdan önce başlıyor ve bunları da instant yapıyor. Tabi affliction değilse daha fazla şansın var.

Warlockun olayı DOT olsa da (kusra bakamyın) bunun BOK'u çıkmış durumda. Birim zamanda verilen toplma hasarı hesapla bakalım eşit çıkıcak mı? Ayrıca warlockun attıkları öldükten sonra da devam ediyor. İnsanların asıl tahammül edemediği ve warlocku imablaştıran durumda bu zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Intercept i yeni atmış olan warriora Deathcoil atarsan ne olur?
-senden uzaklasır.
Üzerinde hamstring varkentrinket basarsan ne olur?
-harmstring kalkar.
Warrior ile aranda 20yar mesafe bırakırsan,ve onun intercepti yok ise seni nasıl yakalar?
-yakalıyamaz!
Warrior senin peşinden intercepti dolana kadar(30sn) koşarsa bununadı nedir?
-KITE
Sosyal ağlarda paylaş

oktayca said:
Akerfeldt said:
@oktayca: combata sokarsan charge edemiyorlar ya hani, 36 yarddan da dot atabiliyosun ya, 25 yard ya charge la interceptin range i. bi fikrin var mi bu konuda

intercept? buyur açıklamasınıda yazayım sana

Intercept (Rank 5)
10 Rage 8-25 yd range
Instant 30 sec cooldown
Requires Berserker Stance
Charge an enemy, causing 105 damage and stunning it for 3 sec.

combattaykende bunu atabilir warrior, ve bunu yiyen lock = ölü lock senin karşındaki warriorsa noob warrior onu kesmeye pardon kitelemeye devam et sen :)

ayrıca;

sen bütün warriorlara 36 yarddan hesap yapıyorsan oda ayrı bi problem senin oyunculuğunda, yani 25 yarddaysa warrior seni keser bunu kabul ediyorsun direk.

charge i combatta atamiyolar yazdim, intercept nerden cikti.range i max 25 dedim. kac kere yedim biliyorum interceptin ne olduunu.daha once de yazdim tekrar yaziyorum, warrior dibime girmisse almam zor yanimda succubus yoksa.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...