Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beko Basketbol Ligi

Luinir

Öne çıkan mesajlar

Öncelikle şunu belirteyim Fenerbahçe taraftarıyım ancak şu seri boyunca EFES her türlü şampiyonluğu hak eden taraf oldu, sadece hakemlerin sezon boyunca çalmadıkları faulu 5. maçın son 15 saniyesinde çalmaları o maça gölge düşürdü onun dışında EFESli sporcular gayet güzel oynadılar zaten bu adamlar milli takımın göz bebekleri.
Son 2 maça gelince o rasim denen adamın sporcu lisansı iptal edilsin sporcu değilsin en azından erkek ol hayvan herif kadına küfür edilirmi. Son maçtada taraftarım diyerekten sahaya dalan tüm hayvanlarada bol bol hayvanat bahçesini ziyaret etmelerini tavsiye ederim orada arkadaşları muhattab olacak varlıklardan bolcana bulabilirler. Bu ne ya tamam bizde FB taraftarıyız olabilir yenilmişin yendiğin kadar yenilmeyide hazmedeceksin nerde "iyi günde kötü günde yanınızdayız" bumu kötü günde takımının yanında olmak sahaya dalmak eşkiyalık yapmak şahsen ben bu insanları kendi takımının taraftarı olarak kabul etmek istemiyorum buradaki tek kötü olay bu hayvanlar yüzünden takımınında laf yemesi yönetim kurulu ortalığı sakinleştirmeye çalıştı eğer sakinleştirmeye çalışmayıp sahayı terk etselerdi direk haklısınız derdim ama kurunun yanında yaşda yanar derlerya sanırım bizde böyle olduk. Umarım bir gün bu karşılaşmaları seyrederken haz alacaz o zaman bi şeylerin yoluna girdiğinin kanıtıdır.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Salon boşaltıldı

Abdi İpekçi Spor Salonu, yaşanan istenmeyen olaylar sonrası, kupa töreni yapılmak için boşaltılmak zorunda kalındı. Polis, salon içindeki Fenerbahçe Ülker taraftarlarının tamamını dışarı çıkardı ve Efes Pilsen, şampiyonluk kupasını ancak bu önlem sonrası alabildi. Bu arada, karşılaşmayı Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ile birlikte izleyen Basketbol Federasyonu Başkanı Turgay Demirel, kupa töreninde yer almadı.

Yazıklar olsun’

Efes Pilsen’in hocası Ergin Ataman maç sonunda yaşanan olaylara isyan etti, “Nerede polis, nerede güvenlik. Nerede vali. Böyle olacağını biliyorduk. Tüm uyarılarımıza rağmen gerekli önlem alınmadı. Türk sporunu yönetenlere yazıklar olsun” dedi.
Yaşanan olaylar karşısında adeta şok olduklarını belirten Ergin, “Şampiyonluğu kazandık, kupayı gidip alamıyoruz. Fenerbahçeli taraftarlar saldırmakla kalmadılar, soyunma odalarımızı bastılar. Bu Fenerbahçe seneye bu ligde nasıl oynayacak. Türk sporu ne hallerde görün” diye konuştu.
Lacivert-beyazlı takımın ikinci başkanı Çetin Çeki ise seyirci ve görevlilerin saldırısına uğradıklarını vurgulayarak “Çocukların bize getirdikleri başarının keyfini bile yaşayamadık. Bizi burada koruyamayan görevlilere yazıklar olsun” diyerek çıkan olaylara büyük tepki gösterdi.
Çeki, “Hazin bir gece yaşadık. İnanın maçın skorunu dahi bilmiyorum. Sadece şampiyon olduğumuzu biliyorum. Yazıktır, günahtır” ifadelerini kullandı.
Sosyal ağlarda paylaş

Basketbol maçının normal fiyatları nedir bilmiyorum da,Fenerliler'e 10 milyon,Efes'e 110 milyon olursa biletler olacağı bu...
Ben asıl olaylar sırasında Aziz Yıldırım ve yanındaki 2 kukla ne yapıyordu onu merak ediyorum,Ali Koç gene hemen atladı elinden geleni yapmaya çalıştı durdurmak için...
Bu takım 2 sene önce Efes'i yendi 4-0,herkes Efesi alkışladı,Telekom'u yendi geçen sene yine alkışladılar vs,bu sene yenilince gördük ne kadar centilmen olduklarını,yenilgiyi hazmedememek çok kötü birşey...
Artı kendini 10 tane basketbolcunun arasına atan adamın kafası heralde güzeldi,o göbeğiyle kendinden 3 kat büyük adamlara vurmaya çalıştı,yedi zaten dayağı..
Sosyal ağlarda paylaş

BulletRide said:

Efes Pilsen bu ülkenin basketbol takımıdır, düz çizgide yan giden takımınız, Ülker ile birleşmeden önce basketbolu ne kadar ağzınıza alıp zikrediyordunuz ?

Hazmetmeyi bileceksiniz, sahaya dalmalar ,koltuk fırlatmalar falan nedir? Çirkinleştirmeyin şu oyunu.

adamı henry turner çarpar, ibrahim kutluay çarpar, saçma saçma konuşmayın ülker daha dünkü takım fenerbahçeye göre. ülker mi fenerbahçeye bişey katıyor, fenerbahçe ülkere mi acaba.

futboldan gelen nefretinizi saçma sapan sebeplerle bu maçta yapılan kavgadan gürültüden çıkarmaya çalışmayın. yok fener taraftarı şöyle yok böyle, hepsi aynı bunların, efes pilsen gibi taraftarı olmayan sırf reklam yapmak için kurulmuş ankaraspor kıvamındaki bir takımın kazanmasındansa beşiktaşın galatasarayın kazanmasını tercih ederdim her zaman. fenerbahçe kendi elleriyle verdi kupayı efese, kendi mallığı yüzünden, solomonun mirsad'ın mal mal hareketleri yüzünden. bunu dünya alem bilirken, 2-0 ken seri 4-0 olur hacı diyenlere sesiniz çıkmıyordu da şimdi mi konuşur oldunuz efes haketti kazanmayı diye.
Sosyal ağlarda paylaş

Buyse said:

BulletRide said:

Efes Pilsen bu ülkenin basketbol takımıdır, düz çizgide yan giden takımınız, Ülker ile birleşmeden önce basketbolu ne kadar ağzınıza alıp zikrediyordunuz ?

Hazmetmeyi bileceksiniz, sahaya dalmalar ,koltuk fırlatmalar falan nedir? Çirkinleştirmeyin şu oyunu.

adamı henry turner çarpar, ibrahim kutluay çarpar, saçma saçma konuşmayın ülker daha dünkü takım fenerbahçeye göre. ülker mi fenerbahçeye bişey katıyor, fenerbahçe ülkere mi acaba.

futboldan gelen nefretinizi saçma sapan sebeplerle bu maçta yapılan kavgadan gürültüden çıkarmaya çalışmayın. yok fener taraftarı şöyle yok böyle, hepsi aynı bunların, efes pilsen gibi taraftarı olmayan sırf reklam yapmak için kurulmuş ankaraspor kıvamındaki bir takımın kazanmasındansa beşiktaşın galatasarayın kazanmasını tercih ederdim her zaman. fenerbahçe kendi elleriyle verdi kupayı efese, kendi mallığı yüzünden, solomonun mirsad'ın mal mal hareketleri yüzünden. bunu dünya alem bilirken, 2-0 ken seri 4-0 olur hacı diyenlere sesiniz çıkmıyordu da şimdi mi konuşur oldunuz efes haketti kazanmayı diye.
kaç şampiyonluğu var mesela fenerbahçenin ülker ile birleşmesinden önce?
Sosyal ağlarda paylaş

şampiyonluğun sayısı önemli değil, basketbola verdikleri hizmet, taraftarları tribünlere çekebilmesi önemli, 80 lerde doğumuş herkes 90 lı yılların orta-sonundaki fenerbahçe'nin nasıl bir takım olduğunu bilir görür. AGA SENİN ŞU KADAR ŞAMPİYONLUĞUN VAR diye sidik yarışına mı girelim şimdi burda. GSNİN KAÇ KUPASI VAR MASQ, FENERİN KAÇ VAR SAYAK MI HA
Sosyal ağlarda paylaş

git say valla.

2-0'dan sonra "EHUEHUEHU SÜPÜRDÜK YİNE HACI 4-0'A." diyenlere çok fena kapak yapmış Efes. Helal olsun.

Ayrıca bu ülkede basketbol'a yatırım yapan, değerini yükseltmeye çalışan bir kurum Efes Pilsen. Gs, Fb amigoluğu yapmaya luzum yok. Adamlar ciddi bütçeler ayırıp, ciddi ekiplerle yapıyor bu işi. Tabiki alacak karşılığını.
Sosyal ağlarda paylaş

sırf sen istion die araştırdım buyur.

Erkek Takımı

Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımımızın kazandığı kupalar:

Cumhurbaşkanlığı

1993-94, 2006-2007

Lig Şampiyonlukları

1956-1957, 1958-1959, 1964-1965, 1990-1991, 2006-2007, 2007-2008

hadi son ikisini saymayın ÜLKER ALDI AGA FENERİN SADE ADI VAR diye. hala ülkerden önce fener diye bi takım yok diyeni allah çarpar.
Sosyal ağlarda paylaş

Lol Buyse git bir Türk Basketbol Tarihi falan oku da bilgilen.

Senin o yazdıkların İstanbul Ligi, deplasmansız. Türkiye Şampiyonluğu falan değil. Türkiye Basketbol Ligi 1966 yılında başladı, deplasmanlı olarak. İlk şampiyon da Altınordu idi.

Bilip bilmeden yazmayın yahu. Şey gibi olmuş bu; Antu'da Şampiyonlar Ligi puan tablosu yaparken MTK ve Partizan maçlarında alınan galibiyetleri de 3 puan ekleyip lider göstermek gibi. xD

Burdan da listenin tamamına ulaşabilirsin.

http://basketbol.tblstat.net/history.asp?a=l&p=34

1 şampiyonluğunuz var yani. Nazar boncuğu. :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...