Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Latency / Lag Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

önceleri venlilahs die bi serverdaydım latency neyse delaydan dolayı hicbirsey yapamıyodum oyundan zevk almayı bırak hayattan zevk almaz oldum olcak gibi degil dedik the shattar die rp serverına migrage ettim hersey cok guzel olcak dediler ölede oldu ama ya sonra ne oldu degisen bisi yok busefer daha beter server kopup kopup duruyo hatta instant dc ler yasanıyo delay bi milyon zaten anlıycagınız turklere bu wowda yer yok illa bıraktırcaklar bana su oyunu...
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Bugün bütün gün Turalyon sunucusuna bağlanamadım, bağlandığımda da anında disconnet yapıyor. Diğer sunuculara rahatlıkla bağlanabiliyorum ve 70ms latency alıyorum ortalama. Ne tür bir sorun olabilir acaba? Modemi de reset ettim farklı ip aldım ama gene sadece Turalyon'a bağlanamıyorum. :(
Sosyal ağlarda paylaş

lagın bizle bi alakası yok , daha sorunu tam olarak çözemedim ama çözdüğüm kadarıyla paris1 den paris2 hostuna geçerken sorun var sanırım.paris1 e 68ms , paris2 ye 180ms alıyorum şu anda.

Aktarmalı olarak ( your freedom ) denediğim de ise ( paris1'den paris2 ye ) bu 96ms oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Freedomu yaklaşık 3 aydır kullanıyorum. Şu ana kadar 120 msden fazla ms görmedim bu süre boyunca.

Genelde 62ms 80ms arası dolanıyor ping. 100ün üstüne çıktığı çok nadir.

Ha ems-15.your-freedom.de yi kullanıyorum sürekli. Değiştirme gereği duymadım hiç. Server: Auchindoun

P.S. Fransa serverları sucks
Sosyal ağlarda paylaş

ben artık bıktım wow dan sıfırdan druid kastım 2 haftada 7-8 epic item aldım flying mount aldım epic onların questini tamamladım kastım kastım.. şimdi giriyorum 1k latency ben nası tanklık yapim karazhanda heroic de nasıl oynayım ya ? yeter allah b.....v.......i.....t..... ( dııt dıııt dııııııt )
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar, benim şöyle bir sorunum var bir çözüm bulamadım delirmek üzereyim..

Yf kullaniyorum, çoğunlukla FR serverlarindan ems08,ems14,ems17 serverlarina baglaniyorum...

Normal zamanlarda Latency denen mütdela 80 ila 140 arasi değişiyor .. 10 man raidlerdede sorun yok.
Gel gelelim 25 man raide girdiğimde ne zman combata girsem Latency fırlıyor 5-6-7k civarı ki oyunu oynanmaz hale getiriyor ... Bunun sorunu nedir bilen varmı, yardımcı olabilicek arkadaşlar bol bol teşekkür ederim şimdiden :] !
Sosyal ağlarda paylaş

wow (diger bütün oyunlar gibi islemciyi %100 de calıstırıyor böylece islemcinin tam kapasite çalısması gereken anlarda oyunda takılma olmuyor , malesef YF yi yapan arkadaslar kötü birer java programcısı ve yapmısoldukları bu program wow gercekten islemciyi asırı kullanmaya baslayınca (25+ oyuncu) sapıtıyor , çözüm ya YF gidip adam gibi C programcıları bulacak , yada sen gidip oldukca iyi bir işlemci alacaksın soyle çift cekirdekli amd 5k+ falan
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...