Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

holy priest

Asgard

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar bi hevesle holy priest kastım blood elf female cıtır bişi iyi güzel oldu tamamda holy priestlerin instance ve raidlerde yer bulma sorunu cıktı sanırım ya da bana denk geldi millet soruyo specin ne diye holy diyince dudak büküyolar ulen deli oldum shadow olmakta istemiyorum ne oldu bu holy priestlere yaw
Sosyal ağlarda paylaş

Höeh. Harbi höeh yani :P. Sana öyle denk gelmiş, bizim serverda yana döne kutsal priest arıolar. Instance için zaten her türlü healerı havada kapıolar.

Sadece benim gördüğüm kadarıyla şöyle bi olay var. Yeni patchle healerlara +spell damage da verilince feral druidler, şamanlar, ret(ard)ridinler ((:P)) hepsi healera döndü. Raidlerde healer her zaman havada kapılan bişeyken iyilerini seçmeceye döndü bence. Ondandır.

Yine de iyi healerı kimse bırakmıyo, bırakamaz, bırakmaz. :)
Sosyal ağlarda paylaş

Şu an 65 lvl'im yeni primle, günde abartısız 10 tane whisper geliyor "XXX'e last spot gelir misin?" diye. Üstelik shadow'um ve o halimle gidip healerlik yapıyorum. Wipe yemiyoruz, yersek de shadowum biliyorsunuz diyorum ses etmiyorlar. Şu an lvl kasıyorsan mutlaka shadow ol öyle kas instanceları shadow build ve healing gear ikilisiyle de çok rahat tamamlayabiliyorsun.

70'sen heroic kas t4 civarına getir setini bir kaç da arkadaş edin havada kaparlar.
Sosyal ağlarda paylaş

holy priest raidlerde yada instance da yer bulamıyorsa baska hic bir class yer bulamaz :D

priest bu heleki holy bide. borumu :D

tailor kasmıssındır sanırım craft seti cek üzerine bide pantalon ile kafalıgınıda su craft olandan yap. al sana köpek gibi mp5 ve bonus heal.. bak bakalım sonra rahat bırakıyorlarmı seni :D adasdaad
Sosyal ağlarda paylaş

Yazın başında başladı bu sorun özellikle benim serverımda. Shadow Priest oynyuordum ve yapılan instance sayısı baya azalmıştı (tatiemi gititler ne) Genel olarak yapanlarda ne dps shadow pri istiyor (Warlock arıyorz bulamazsak alırız deniliyordu :P) nede holy priest. Paladin Shaman ve Druid öncelikli heal tercihi. Sebepte tabiki armor durumu. Millet priestle uğraşmak istemiyor saldırı olursa 2 vuruşta yatacak wipe yicez düşüncesiyle. Ben baya çektim sonunda sabredemedim bıraktım ama yinede sen dene çıkar mutlaka :D
Sosyal ağlarda paylaş

Priestteki heal çeşidi hiç bir classta yok bence, ne zamanki warrior tanklar yerine druidler ve paladinler seçilir, hiç warrior tank istenmez; o zaman aynı şekilde holy pri. de istenmez. İkisinin diğer hybrid classlardan farklı oldukları noktalar aynı çünkü.

Böyle bir durum olursa da sırf pri ve warriorlardan oluşan bir guild kurulur, kanımca o guild rahat rahat BT bile yapar :P
Sosyal ağlarda paylaş

Wayne said:
benim bulundugum grba resto drod giremez healleyemiolar abi heroiclerde leş gibi... paso tank ölüp duruo :S adamlar spam heal yapamıolar hotluo iş bitio sanıo.

Heroiclerde iş yapmıorlar cidden. Ama onun dışında tek koyuşta tankın hpyi düşüre biri olmadığı sürece çok sğlamlar. Heroic hariç heryere gider :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...