Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

steamde indirim varmış , ne alsam ?

Fly

Öne çıkan mesajlar

abi bende bir nevi öyle kullanıyorum, bankayla yaşadığım bir olay yüzünden bir nevi tek taraflı küstüm onlara

300TL limitli öğrenci kartı, 300TL borcu var kartın ödemiyorum.

Birşey alacağım zaman internetten falan, yapacağım harcama kadar parayı yatırıyorum kredi kartına borç olarak. Miktar genelde 50-60TL'yi aştığından bu arada asgari ücrette ödenmiş oluyor, faiz çok çok az biniyor. %2 falandı galiba, işte neyse limit açılıyor ve harcamayı yapıyorum. Ardından tekrar borç biniyor vs.

zaten her ay en az 1 ps3 oyunu aldığım için mutlaka bu işlemi yapmış oluyorum asfsa bir kere sadece 2 ay unuttum onda da afedersiniz, totoma girmişti.

rahatım ya, işe girersem veya büyük bir para geçerse elime hepsini öderim, zaten ondan sonra da kartı kapatır giderim daha da kart kullanmam zaten asdfsdf
Sosyal ağlarda paylaş

hadi buraya da yazayım

civ4 oynamamıştım tüm civ4leri aldım paket halinde. baya baya garip geldi. menülerden başladı oyuna alışamamam play now var play scenario var custom var. bu menüleri tek tek anlatırmısınız bi bana. bir de 3 ek paketi nasıl oynamalıyım. heroesdaki gibi mi ek paket sistemi
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

CS Source bende aldım ama yok, adamlar aşmışlar.

Bir türlü ısınamadım, deli gibi oynuyorlar. Lise yerine internet kafelerde sürünen insan modelleri resmen, hele bugün bir tanesine girdim mikrofondan kafenin dış sesleri falan bile geliyordu asdf

ahahah aynen abi. xkafe ve pirates serverlarına girdim birader herkes mi keleşle one hit k.o yapar ya ahahahah. genelde hep 5kill 15death gidiyorum. ya bende sorun var ya da millet çok fazla abanmış vakti zamanında. botlarla oynayayım dedim onlar da pek bi salak ya çözemedim idealini
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...