Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

steamde indirim varmış , ne alsam ?

Fly

Öne çıkan mesajlar

mulgear6 said:

Resmen su steam icimizdeki kadini disari cikartiyo. İndirim gordum mu dayanamiyorum arkadas. Alip da oynamadigim en az 20 tane oyun var. Total 60a yakin oyunum var yanlis hatirlamiyosam 2-3 tanesi disinda 2 saatten fazla oynamamisimdir

benim alıp oynamadığım oyunlar 70'e yakın, ileride oynarım nasılsa diyorum bakmıyorum bile sonra sadf
Sosyal ağlarda paylaş

oyun fiyatı denen şey saçmalık zaten

dirt2 aç gamersgate'i indirimle 60 tl'ye satılıyor, kutulusu 20 tl

total war'u 40 tl'ye satıyor 20 tl kutulusu

warhammer space marine 25 tl kutulu var 50 dolar a digital versiyonu satılıyor.

örnekler yüzlerce çoğaltılabilir, oyun alacaksan borsa gibi takip edeceksin her allahın günü, her site kafasına göre satıyor, kampanya yapıyor çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

evet çünkü aral türkiye'de parayla satıyor oyunu, bimeks'de ordan alıyor falan, haberleri bile yoktur bimeks'in o oyunun ne olduğundan ahah.

www.gamersgate.com
www.greenmangaming.com.
steam
ezkeys
gittigidiyor

a bakıp anca alıyorsun oyunu, ha aldığın oyun ertesi hafta daha da ucuza çıkıyor bir sitede karşına, görmemiş gibi yapıyorsun, ıslık çalıyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

aente said:

evet çünkü aral türkiye'de parayla satıyor oyunu, bimeks'de ordan alıyor falan, haberleri bile yoktur bimeks'in o oyunun ne olduğundan ahah.

www.gamersgate.com
www.greenmangaming.com.
steam
ezkeys
gittigidiyor

a bakıp anca alıyorsun oyunu, ha aldığın oyun ertesi hafta daha da ucuza çıkıyor bir sitede karşına, görmemiş gibi yapıyorsun, ıslık çalıyorsun.

aynı şekilde şu d&r'lara tekrardan gelen warcraft 3,diablo vs bütün hepsi 60 liradan satılmaya başlandı onun mantıklı açıklamasını bilen?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...