Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

steamde indirim varmış , ne alsam ?

Fly

Öne çıkan mesajlar

Guido Westervelle başkanımız İngilizce konuşur yeri geldiğinde. ayrıca yaşlılardan bir dışişleri bakanı vardı, youtube da hayvan gibi geyik videoları var. synergy mynergy derken ingilizce, alman gençliğinin maskarası olmuştu.

az eğlenmedik, az ekmeğini yemedik bu muhabbetlerin orda tina'larla, jana'larla.

hey gidi acı vatan. sosisini özledim şerefsizim.
Sosyal ağlarda paylaş

DareJedi said:

Yanlışın var gayet ATM kartı içinde sanal kart oluyor. Ben işbankası kullandım ama artık garanti müşterisiyim aynı şekilde garantide de kullanıyorum. Ve iki bankada da Kredi kartım yok hatta hiç bir bankadan kredi kartım yok zenginim hep peşin çalışırım.

valla internet bankacılığından bakınca sanal kart sadece Kredi kartı başlığında var, ama yine araştırırım olmadı ararım.
bide telefona kod gelmeden netten alışveriş yapamazsın dedi önceden aradığım müşteri hizmetleri.
Sosyal ağlarda paylaş

LethE said:

Cystein said:

YA OF OOOOOOOOOOOOOOOOFFFFFFFFFFF
tam new vegas indirimini gördüm. LAN LAN LAN
diye buy'a tıklayacaktım ki...

Low Violence: German low violence version only available with German language

biri sana giftlese de almancamı cıkıyo?
Hayır da bunu henüz bir kere yaptık revangelisle tf2 aldırmıştım ona. Ama ugrastirmak da istemiyorum insanları tabiki. Tabi low violence ve dilden öte benefitleri de var. Mesela sizde dolar olarak atıyorum 5 e oyun. Bizim steamde 5€ direkt doları silip yanına € yaziyolar
Sosyal ağlarda paylaş

selam,

fo: new vegas'ı oynamadım hiç. oyunun kendisi ve dlc'leri toptan alınır mı bu fiyata? hebisinde %75 indirim var...

Fallout New Vegas®: Gun Runners’ Arsenal™
Fallout New Vegas®: Courier’s Stash™
Fallout New Vegas®: Lonesome Road™
Fallout New Vegas: Old World Blues
Fallout New Vegas: Honest Hearts
Fallout New Vegas: Dead Money

hangileri alınır ya da şu üsttekilerden?

15 dakika kaldı alırsam alıcam :P
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...