Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

steamde indirim varmış , ne alsam ?

Fly

Öne çıkan mesajlar

abi çok dandik oyundu beah.

kolay yapalım diye işi çok abartmışlar. daha zor olmalıydı, bi de köşeyi dönüp koltuğa oturunca kimse nası anlamaz kim olduğunu..

ha bi de bütün guardların senin kadar atletik olması da baya ilginçti.

son olarak assassinate etmiyodun kimseyi. nerde olduğunu bulup bıçağı saplayıp köşeyi dönüp koltuğa oturuyodun : )

edit: sipelink
Sosyal ağlarda paylaş

Steam saati nereyi esas aliyor, yada daha kolayi ubisoft un sali gununun indirimli oyunu ne zaman aciklanacak? su an hala pazartesi gunu indirimi aktif.

vegas2 yi bekliyorum, neredeyse 2 aydir arkadasla 2 defa story mode ve tum terrorist hunt haritalarini bitirdik, ucretini hayli haketti. oynamayana da oneriririm parantez icinde.
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni oyun Prince of Persia. İyi midir oynayan var mı?

Ben POP: Sands of Time dışındakileri oynamadım ama Sands of Time'ı iki kere bitirdim ve çok sevmiştim.

Warrior Within ve Two Thrones da almıştım bir ara, duruyor öyle bir yerde. Bu daha sonra çıkmış sanırım. Güzel bir şeyse almayı düşünürüm.
Sosyal ağlarda paylaş

oynadım bitirdim. vericeginiz paraya kesinlikle degmez. ama yine de pop nostaljisi yasamak istiyorum diyorsanız olabilir.

yaptıgınız seyler hep aynı, ilk bölümden son bölüme kadar degisik bisey yapmıyosunuz. hikaye de eh iste fena sayılmaz. sonu beklenmedik, güzel. onun dısında bi olayı yok.

kendi fikrim, almayın.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...