Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

steamde indirim varmış , ne alsam ?

Fly

Öne çıkan mesajlar

Achievement'lara baktım, "CS: Source'ta bir yere sotelenip 2 kişi öldürün"ü gördüm.

İndirdim, önce bi alıştım, öldürdüm, çıktım, sildim.

Yalnız CS Source değişmiş görmeyeli, daha çok 1.6'ya benzetmişler, hızlandırmışlar biraz. Daha çevik olmuş animasyonlar, silah kullanımı falan.
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

ilk oyun kotu gelir mi ya
efsanedir ilki

son zamanlarda oynadigim en iyi fps'lerdendi, eski yapim olmasina ragmen.

geçen ben 3 ü aldığım zaman yanında 1 i de vermişler yeni gördüm steamde. önceki verdiğim parayı unuttum gitti zaten. şimdi yolda bulmuş gibi geldi oyun =) hemen kuruyorum.

1 ile 3 ü vermiş 2 yok arada. yapımcı mı farklıymış bunların acaba. neyse üzümünü yiyip bağını sormayayım =)
Sosyal ağlarda paylaş

CS:S için alın demeye bile gerek yok en son şubatta oynamıştım haftasonu ach için kurup silerim tahminen yeter ömrümden aldığı saatler.

Bu arada "Counter Strike" üzerine kurulan steamin CSyi yeni almış olan kullanıcılara sahip olması da ayrı bir ironi. Steam denince artık valve akla gelmiyor resmen. istatistiklere bakıldığında HLci kitlesi yerini tamamen casual kitleye bırakmış garip ya nereden nereye eskiden fri listeleri progamer kaynardı şimdi FPS oyunu sahip olmayanlar falan.
Sosyal ağlarda paylaş

LathspeLL said:

OSMAN seni casual'lar mı elledi?

Ya abi hep kızıyorsun da hakaret olarak yazmıyorum ki ben bunu ne diyeyim haftada 1 saat oyun oynayan mı yazayım. Sonuçta böyle durdurulamayan deli gibi büyüyen kitle var. Ve evet benim oyun zevkimi ellediler gidip toki tori mi alsam dedim valla ben de casual olayım yenemiyorsam onlara katılayım dedim asdafads
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...