Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

steamde indirim varmış , ne alsam ?

Fly

Öne çıkan mesajlar

Silphatos said:

çok dandik hakkaten, medieval 2 zaten 5 dolardı. bi de half-life source var ki hl'nin aynısıdır bu, %25 indirim yapmışlar bi de, 0.99$ olsa belki alınır o hahah.

bişey diyim mi ben 1-2 yıl kadar önce o half life source'u Black Mesa Source zannettim, tek satmıyorlardı Half-Life Premier Pack'in içinde vardı. 80 dolar pack sırf onun için premier pack aldım :) normal half life'tan 1 tane farkı var. su efektleri source engine'deki gibi :)
Sosyal ağlarda paylaş

benim de daha önce sattığım premium packli bi account vardı oradan biliyorum, tek farkı su falan hakkaten. headcrapler de biraz daha şirindi yanlış hatırlamıyorsam başka da bir şey yok :D

Sam said:

son 12 yılın en iyi fps'i 0.99$'a satılmaz henüz. (:P)

sam hl'ye lafım yok ama hl:s gibi bir şeye 5 para vermem. görmediğin için bilmiyorsun sanırım nasıl bir şey olduğunu, resmen aynı oyuna source takısı getirip satışa koymuşlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Silphatos said:

sam hl'ye lafım yok ama hl:s gibi bir şeye 5 para vermem. görmediğin için bilmiyorsun sanırım nasıl bir şey olduğunu, resmen aynı oyuna source takısı getirip satışa koymuşlar.

biliyorum dediğiniz gibi olduğunu, çok eleştiri almıştı ilk çıktığı zaman zaten o nedenle. ama eski oyunun kendisi bile 10$ altına düşmez bu kadar sürede. daha eski piksel piksel x-com oyunlarının steam fiyatlarına bakın. :)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...