Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

steamde indirim varmış , ne alsam ?

Fly

Öne çıkan mesajlar

%10-50 arası indirim varmış oyunlarda 1 ocağa kadar.

madem indirime girdi o zaman almalıyım olayı değil de almak istediğim oyunlar vardı , hazır girmişken alayım diyorum.

call of duty 4 ve vampire bloodlines var aklımda, şunu al multiplayer için süper olur falan diyebileceğiniz oyunlar var mı ?
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
said:
Valve Software ve Ubisoft yaptıkları açıklama ile bu haftaya özel olarak hergün bir Ubisoft oyununun fiyatını yarıya indireceklerini duyurdular ve bugün için (bugüne özel olarak) Assassins's Creed'in fiyatını yarıya yani $9.99'a indirdiler. İndirimler haftasonuna kadar devam edecek, detaylı bilgiyi bu adresten alabilirsiniz.

vegas 2 bekliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

moriQ said:
said:
Valve Software ve Ubisoft yaptıkları açıklama ile bu haftaya özel olarak hergün bir Ubisoft oyununun fiyatını yarıya indireceklerini duyurdular ve bugün için (bugüne özel olarak) Assassins's Creed'in fiyatını yarıya yani $9.99'a indirdiler. İndirimler haftasonuna kadar devam edecek, detaylı bilgiyi bu adresten alabilirsiniz.

Off iflas ettircek beni Steam yine. Böyle indirimde oyun görünce oynamayacak bile olsam dayanamayıp alıyorum.

Assassin's Creed hmm ... *kredi kartını hazırlar*
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...