Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearts of Iron 2 Hamachi derneği

aktiftablet

Öne çıkan mesajlar

Sam said:
sona kalan dona kalır oldu. (:P)

meksika ezilmeye çok müsait maalesef 800 mekanize tümen çıkarabilen bir ülkenin komşusu olduğu için, B)- brezilya filan derseniz güney amerika fethi mi kasacak oynayan arkadaş? (ki bu durumda gene ilgilenirim kendisiyle ergeç ehe) çünkü başka cephelere ulaşabileceğini sanmıyorum.

oha yalnız demin hands-free oynarken 38 aralık'ta çin'i ilk defa aldığını gördüm japonya'nın. çok ilginç.

neyse gimli yazmış zaten boşta olan ülkeleri. ben onlara şunları ekleyeyim yüksek ic'li ve aksiyonun içinde olan:

- ispanya (50ic)
- romanya (40ic)

ispanya benim, boşta değil
Sosyal ağlarda paylaş

Evet son durum:

Komintern:
Viktor => SSCB

Mihver:
Venator => Almanya
Gimli => Japonya
aktiftablet => İtalya
lucretia85 => Macaristan
ombakkombak => Romanya (iyi teklif gelirse Mihver'i satar Komintern'e geçerim ona göre :) )
Müttefikler:
Sam => ABD
Behran => İngiltere
Efe => Fransa

Tarafsızlar:
Doruk => İspanya

Tam 10 kişi. 10 kişi oluyor mu?
Sosyal ağlarda paylaş

ombakkombak said:
Evet son durum:

Komintern:
Viktor => SSCB
Asteroth => Türkiye

Mihver:
Venator => Almanya
Gimli => Japonya
aktiftablet => İtalya
lucretia85 => Macaristan
ombakkombak => Romanya (iyi teklif gelirse Mihver'i satar Komintern'e geçerim ona göre :) )
Müttefikler:
Sam => ABD
Behran => İngiltere
Efe => Fransa

Tarafsızlar:
Doruk => İspanya

Tam 11 kişi. 11 kişi oluyor mu?
Sosyal ağlarda paylaş

Venator said:
Ya o deil de 12 kisiysek ve olmuyosa 2 parti cikarsak daha mantikli gibi sanki? 6sar kisiden? Ama once bence yine de bi deneyelim oluyosa super olur.

haftalar sürecek oyunda kesin birileri gelemeyecektir bazılarına, sakatlık olur büyük ihtimalle.

36'da başlayan senaryo bakalım forumlarından filan, belki birileri yapmıştır eu2'de peter ebbesen'in age of exploration adlı mp senaryosunu yaptığı gibi.

bu arada hala birileri gelecekse birisi de kanada/avustralya filan alsın ya, fransa yıkılırsa kimse kalmayacak bizde. (:P)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...