Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearts of Iron 2 Hamachi derneği

aktiftablet

Öne çıkan mesajlar

tutamazsa dö gol "dö gol yedik ama yenilen pehlivan güreşe doymaz" demeci verir guyana'dan o dert değil. (:P) fakat ben almanya'nın tek başına insan ingiltere & fransa'yı yenebilme ihtimalini düşük görüyorum şöyle 200 tümenle filan girişmezse. 8-)

imkansız demeyeyim de zor yani, hele hele paradox oyunlarında deneyimli olanlara vermişsek o ülkeleri. :D

ya bu arada şimdi bakıyorum da ülke paylaşma olayı var evet, acaristan, abazya, tomanya vs oynamak yerine almanya, sovyetler, japonya gibi ülkeleri paylaşabilirsiniz. mesela bir kişi japonya'nın çin istilasını kontrol eder, öbürü pasifik savaşı'nı yönetir filan. böyle de bir düşünün.
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada ben golgeikhan da, rumuzun sifresini kaybetmisim heh.

Ya aslinda beni hatirlarsiniz, eu2'de gimliyle birlikte rusyayi yonetmistim. Paradox serisinin yabancisi degilim ama hoi2 aldiysam da; hic bir zaman kurup oynayacak vaktim olmadi. HoI'de yerel agda tecrubem var, zorlanacagimi zannetmiyorum.

Eger dengeler bozulacaksa, isterseniz almanya'yi alayim ben
japanyo'da gimli olur; sosyal yakinligimi diplomatik basariya dokeriz : )

Sosyal ağlarda paylaş

evet gölge sen ve gimli tehlikelisiniz, biliyorum. B)- valeron olur derse ortak yönetme işini düşünün veya ona başka ülke ayarlayalım.

ombak bütün büyükler dağıtıldı, ya ülke paylaşma olayı ya da doğu avrupa faşisti/british commonwealth üyeleri var sana gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

birkaç saat çıktım ülke kalmamış yaw:D ağlayasım geldi.

Mihver'de Japonya, İtalya, Almanya ve Macaristan alınmış.
Müttefiklerde Kanada'yı falan alabilirim belki o zaman. Aslında Komintern'e yardım lazım ama...

zaten ben ufak ülke istiyordum iyi oldu. Kime adam lazım şimdi onu deyin ona göre seçeyim?
Sosyal ağlarda paylaş

Siz hazırlanırken ben direk dalgaya gelirim Çin veya İspanya olursam. Ortak yönetim fikri güzelde iyi organizasyon lazım. Bİrde o tümenler bana lazım ulaaan deyip kavga çıkmasın?

1936 senaryosunda Republican Spain var. Eğer çok yardım gelmezse Nationalist Spain beni yer bu Faşistleri insan oynayacağına göre sağlam yardım gelir onlardan.
Sosyal ağlarda paylaş

bir kere rommel her zaman haklı

simdi iki kisi organize olmamiz zor olur gibi geliyor; biz muratla rusyayı yonetirken genelde hergun konustugumuzdan sıkıntı olmuyordu.

Birimiz macaristan falan alsa mi acaba; 60 70 IC oluyrmus.
Ya da Sen istersen fransayi al ? Benim icin sıkıntı olmaz o cok :P, diyip sebek oluyormusun heh

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...