Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearts of Iron 2 Hamachi derneği

aktiftablet

Öne çıkan mesajlar

ihh vistadanda olmuyor yeniden yuklemek lazim bunu sifirdan
bugunluk bendne paydos yani :/

oyunun dosyalarinda bi bozulma oldu heralde directX sorunu olsa vistada acmasi lazimdi :/

bide belki bilen vardir diye belirtiyim ucaklari rebase yapmaya absladigimda takir takir cokuyor

dosya hatasi %90
Sosyal ağlarda paylaş

Valla sanırım '36 Hazirandaki save'den devam edecez, su anda da 5 ulke oynanıyo 1 kisi daha alabiliriz digerleri minorlere kalıyo zaten. 8 kisi olalım diyeceksiniz ama ben karsıyım, o kadar cok adam olunca da paso sorun cıkıyo. Gelmek isteyen gelirdi en azından bi haber verebilirdi neden gelemedigine dair o kadar zor degil.

Valkrye.net'de olmayacak bu sefer, cok reczalet bi platform orası hehe. İnternet uzerinden IP ile misler gibi oynayamyı basardık bundan sonra oyle olur.

Su anda Almanya,Japonya, ABD, SSCB ve İngiltere oynanıyo; aktif bi tek Japonya'yı verip İtalya alabilir sanırım ama bastan baslayacagımızı hic ana hic sanmıyorum =)
Sosyal ağlarda paylaş

Bende oyunu yukledim ve updateleri yaptim ama henuz 1 dakika oynamis degilim oyunu.Herhalde cumartesiye kadar denerim.

Asil denemek istedigim , host olup olamayacagim.Lafta 8mb benim baglanti(gordugumuz yok tabi okadarini) ama Londra'da olmak nasil etkiler digerkilerle olan baglantiyi test etmek gerek.Arti henuz port forward yapmadim. Oyun bilgisayarinda yuklu olan biri bana mesaj atarsa bir deneme surusu yapmak istiyorum.1.5 saat sonra cikacagim , olmazsa aksama artik.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu cumartesi aksam saat 8de tam takım devam :)

Bu arada internet uzerinden oynuyoruz ama host olacak olanın firewall'larının vs kapalı olması ve internet'e direk baglanması gerekiyo. Mesela ben NAT uzerinden baglanıyorum o yuzden host olamam. Bunu ogrenmenin yolu, run->cmd yapıyosunuz sonra cıkan ekrana

>ipconfig /all

yazıyosunuz. Eger cıkan IP adresiniz 192.168 li ya da 1.1 li biseyse o zaman NAT uzerindesiniz demektir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...