Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearts of Iron 2 Hamachi derneği

aktiftablet

Öne çıkan mesajlar

peki haftaiçi bir saat düşünelim olmazsa, şimdiden iki hafta geçti bir ay oynandı ancak.

birkaç kere yazıldı ama kimse ne zamanlar gelebileceğini yazmamış neredeyse. herkes yazsın da ona göre birşey düşünelim.

bana şahsen her vakit uygun mesela.
Sosyal ağlarda paylaş

Gene ayni olaylar :)Saatlerce hazirliktan sonra birinin cikmasi ortasinda , birturlu organize olamama falan... Bu yuzden butur multilere bulasmak istemedim ama kendince bir cekiciligi var elbette.Neyse zaten oyunda yok bende , alirsam gene isvec norvec yapariz.Bariscil ulke hesabi hehe
Sosyal ağlarda paylaş

haftaiçi müsait olmadıklarını söyleyenler çıkınca gene mecbur pazar gününü bekliyoruz ama benim hevesim kaçtı yani, konuşup konuşup bir ay sonra oynamak (tabii oynayabilirsek pazara) olmuyor.

kaç kere sorulduğu halde herkes ne zaman müsait olduklarını bile yazmış değil. kaç hafta geçti.
Sosyal ağlarda paylaş

O zaman ben host olmayı teklif ediyorum. Router arkasında değilim.

Güncelleme: Bunun faydası olmuyomuş sanırım. Bütün oyuncuların direkt bağlantısı olmasından bahsediyor. O zaman tavsiye edildiği gibi pauselamak yerine hızı en düşüğe getirelim, unpasuelamak yerine de tekrar hızlandıralım :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...