Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearts of Iron 2 Hamachi derneği

aktiftablet

Öne çıkan mesajlar

asil onemli olan, armegeddon'u actiginizda versiyon olarak yaninizda parantez icersinde (GKCW) yazmasi. (tam olarak Doomsday Armageddon v 1.1(GKCW)

Sahsen ben de 1.1 yamasini kurmustum ama baska bir 4'lu harf dizesi vardi. O yuzden gimli ile oynayamadik; daha sonra ben armegeddon u kaldirip; yeniden kurup, gimli'nin sahsi yamasini kurunca ayni son 4 harf dizesine sahip olduk. ValkyrieNet'den oynadik.

Herkes cmt'e kadar benim su yolladigim yamayi rapidshare'den indirip kursunlar lutfen.

yama

1.3a gerekiyor mu bilmiyorum; ama ben gerekir diye kurmustum; Gimli'de kurmus zaten.

Bu arada host olacak kisinin 2400 ila 2500 arasi port'larini forward etmesi gerekiyor. Orasini gimli ayarladi, bir yanlis varsa ekler o. DMZ ayarlari ile ilgilide birsey okudum ama biz oralarina cok girmedik.

Benim baglantim 1mbit; gimli'nin 2mbit, daha hizli baglantiya sahip birisi var mi aramizda ? En yuksek baglanti hizina sahip olan kisi host olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Checksums

* Armageddon v1.1 -- GKCW
* Doomsday v1.3a -- JCJS
* Vanilla HoI2 v1.3a -- JLQC

bunu hoi2 wiki'den buldum da, benim checksum VEGG heh. nedendir, neyindir anlamış değilim çünkü "doomsday armageddon 1.1" yazıyor yanında. neyse bakayım dediğin gibi düzeliyor mu, umarım GIP gibi grafik modları filan değiştirmiyordur?

ok hallettim, DMP sprite modu country.csv'yi değiştirmiş. eskisini yerine koyunca GKCW oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

finaller dolayısıyla konuya msj atamıyorum, ama cumt günü oyunda hazır ve nazır olucam. hatta cuma gecesi alelacele istanbula dönüp, dooomsday vs indiricem :)

Doğal olarak çoğunluğun kabul ettiği kurallar benim için de ok.

Bu arada oyun içinde chat gibi bi imkan yok bildiğm kadarıyla, varsa bile teamspeak ile konusrak oynamak büyük rahatlık olacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

biz hamachi uzerinden gorduremedik, ama dedigim gibi ValkyrieNet'den oynayabildik

Teamspeak yapariz. Ya da cross fire; cross fire kurarsaniz; alt tab yapmadan chat yapabiliyorsunuz. Teamspeak de organize olunacak bir sey yok aslinda indirip gireriz direk
ama teamspeak e dahil olacak olan arkadaslar lutfen duzgun kulaklik mikrofon seti alsin; yanki hirilti cizirti cekmeyelim.

teamspeak sunucusu
voice.teamspeak.org:10060

kanal adi:
HoI

Sifre:
seks
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...