Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

www.baskufuru.com | aklımı bipeyim klonu ama içerik biraz farklı.

Mr_Hand

Öne çıkan mesajlar

lol.. yok abi bunu buraya alıntı yapmazsam ölürüm ahah:

adminin dellendiği an

BEN ADMİN *** ***

Lan *** *** doğuranını *** *** çocukları bana küfür edenin *** *** *** yedi ceddini sülalseni bacısını ve bilimum kızlarını *** *** evlatları annnenizin *** mı var da bana küfür ediyorsunuz be *** evlaları(bana küfür edenler) sizin annenizi ters *** düz *** cümle alemde bu nefsle *** çeker. ama yaptığınız ayıp niye ayıp ben şimdi yaklaşık 1 sayfa küfür yazcam okuyun. be annesini *** karısını bacısını sülalesini yedi ceddini *** ırzını kifayteini borcunu harcını bastığın toprağını cenabet *** çocukları *** *** *** ben size küfür edin diye sayfa açıyorum bana küfür ediyorsunuz bana küfür eden *** *** hitaben söylüyorum be *** *** *** ben sizin küfürlerinizi onaylayıp sizi psikolojik olarak rahatlatıyorum *** *** mı varda bana böyle küfür ediyonuz bir daha bana küfür edecek *** *** anasını ters *** düz *** bütün iett otobüslerinde ve izmir deki tüm halk otobüslerine binen *** ve erkeklere *** haberiniz olsun bu sayfa çok doldu bütün *** *** ve bana küfür eden *** *** annesini en içten dileklerimle *** bir ömür boyu bekçiden manavdan kasaptan ve bakkaldan yediği *** bir ömür boyu mutluluklar dilerim. BANA KÜFÜR EDEN *** *** HİTABEN

ahaha bittim...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...