Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

22 Aralık Ankara Buluşması

mADmaXimus

Öne çıkan mesajlar

feciydi atlı karıncaya bindik . at kafası yedik. 10 numaraydı 500 kişi falandık önce polisleri gördük sonra bi ses duyduk ardından ben bayılmışım uyandığımda etrafımda bi kalabalık vardı tanıyamadım kimseyi.sonra biraz bekledim iyice kendime gelince kalktım baktım az ilerde bi adam var şiit baksana dedi ..

yanına gittim bi gözü kör bi kulağı sağır ayaklarından biri yok ellerinden birinde 12 parmak var garip bi adam.allah rızası için bi ekmek parası dedi tamam dedim verelim bişeyler elimi cebime bi attım cebimde para yerine bi not var.açtım baktım notta;dilenciye bak yazıyo kafayı kaldırınca şak diye bi ses noluyo diyemeden adamın bana NAH çektiğini gördüm.herif gülerek uzaklaştı...

iyiydi ya hoştu eğlendik o ev senin bu araba benim diye birbirimize nispet yaptık.içimizden bazıları çok korkuyordu mağra karanlık ve sessizdi.ben;

- az ilerde benzinlik var celalettin abi

dedim.mağradan çıktık birer kutu sentetik yağ alıp içtik kafamız güzel keyfimiz yerinde teşekkürler iyi günler.
Sosyal ağlarda paylaş

sori gelemediğim için
özcanı belemekten saat 8 oldu saolsun
bi ara telde şarjım bitti aramışsınız felan sori.
sonra fatihdeydim gelmek 1 saati bulacaktı dönmekte ayrı problem o yüzden gözüm kesmedi pek . sınavlardan sonra gelirsem bu sefer kesin gelirim bol bol vaktim olur.
2 saat sonra otobüsüm kalkıcam...
Sosyal ağlarda paylaş

kermit said:
sori gelemediğim için
özcanı belemekten saat 8 oldu saolsun
bi ara telde şarjım bitti aramışsınız felan sori.
sonra fatihdeydim gelmek 1 saati bulacaktı dönmekte ayrı problem o yüzden gözüm kesmedi pek . sınavlardan sonra gelirsem bu sefer kesin gelirim bol bol vaktim olur.
2 saat sonra otobüsüm kalkıcam...

AHAHAHAH
Agali bir kere de şaşırt beni sdfhashdashdhsa.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...