Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Big Bang Theory (2007) - CBS

arcane

Öne çıkan mesajlar

bu diziyi çevremde bir sürü insan bayıla bayıla izliyor ama bir tek ben sevemedim sanırım. "nerd" veya "geek" kültüründen ziyade amerikan kapitalizmin içinde para harcayıp ne görse alan tipleri izliyoruz. seri beni kendine çekemedi, komedi dizisi diye izlesem esprileri de güldürmedi.
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

bu diziyi çevremde bir sürü insan bayıla bayıla izliyor ama bir tek ben sevemedim sanırım. "nerd" veya "geek" kültüründen ziyade amerikan kapitalizmin içinde para harcayıp ne görse alan tipleri izliyoruz. seri beni kendine çekemedi, komedi dizisi diye izlesem esprileri de güldürmedi.

tam olarak bunu demeye gelmiştim. ayrıca sosyal sorunları olan tipler. insanlar sheldonın ne dediğini anlayamadığı için seviyor bence
Sosyal ağlarda paylaş

codename_curse said:

Bone said:

tam olarak bunu demeye gelmiştim. ayrıca sosyal sorunları olan tipler. insanlar sheldonın ne dediğini anlayamadığı için seviyor bence

Bu bir ürün insanlar beğenebilir yada beğenmeyebilir, bu kendilerini ilgilendirir. Burası bir forum beğenip beğenmediğini beyan edebilir ama beğenenler veya beğenmeyenler hakkında nahoş yorum yapmak kimsenin hakkı değil.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...