Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

pre-order

BullDoG

Öne çıkan mesajlar

GwindonSurion said:
gamestoptan sipariş verecektim ki

Age of Conan: Hyborian Online Collector's Edition PC 1 Pre-Release
Ships 3/25/08 $89.99

Handling (No additional shipping fee):$64.99
Tax: $0.00

(Shipped and Charged Later) TOTAL: $154.98

[hr]
65 dolar shipping dedi höh dedim

gamestop öyle bi site zaten.
Amerika'dan UPS ile yolluyorlar,
1.5 gün sonra elinde oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Tim Hough
bana adlı alıcılara
Diğer seçenekler 28 Şub (2 gün önce)
Hi,

Unfortunately we are currently only offering the normal version for pre-order, I can of course cancel your order or change it to something else from our website.

Many thanks

Regards

Tim Hough

gameseek de CE versiyonu yok henüz =(
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
ahahah dünyada ilk hepsiburada da cıkıyor negzel =)

"20.04.2008tarihinde stokta olacaktır."

edit: ya pre-order bonuslarından 3 gun once baslama geyigi icin, www.game.co.uk den pre order yapman gerekiyor eu versiyonunda, ama orası da turkiye'ye gondermiyor :

edit2: bu arada simdi farkettigim sekilde edit icin 30dk limiti kalkmıs, yeni mi geldi bu =) ?
Sosyal ağlarda paylaş

pre-order bonuslarıyla ilgili mail atmıstım sendit'e dun, demin cevap geldi, bonus'lar yokmus, oyun da 18'inde gonderilicekmis... bu kotu oldu ya :... ya mount dısında cok onemli degil bonus aslında, 3 gun once baslasan ne olur baslamasan ne olur, mountlardan da en cok atı sevdim aslında da yine de olsa daha iyi olurdu... bonus'ları saglayan bildiginiz guvenilir bir site var mı turkiye'ye yollayan ? play.com ve game.co.uk'e baktım ama oralar da turkiye'ye yollamıyor...
Sosyal ağlarda paylaş

kfg said:
pre-order bonuslarıyla ilgili mail atmıstım sendit'e dun, demin cevap geldi, bonus'lar yokmus, oyun da 18'inde gonderilicekmis... bu kotu oldu ya :... ya mount dısında cok onemli degil bonus aslında, 3 gun once baslasan ne olur baslamasan ne olur, mountlardan da en cok atı sevdim aslında da yine de olsa daha iyi olurdu... bonus'ları saglayan bildiginiz guvenilir bir site var mı turkiye'ye yollayan ? play.com ve game.co.uk'e baktım ama oralar da turkiye'ye yollamıyor...

baktım tek tek co.uk uzantılı bonuslu aoc satan siteler hiçbiri türkiyeye göndermiyor ya ne saçma iş :( gameseek.co.uk'tan alırdım her zaman ama ordaki aocta bonus yok :/ mavishoptan alıcam heralde mecbur bonussuz takoz edition :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...