Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Conan fanları

Bone

Öne çıkan mesajlar

walla bayaaa uzun zaman evveli böle comic serileri alıp okurken bayaa bi seri takip etmiştim cizgi roman olarak, ama o zmn ne bulursak alırız okuruz modunda olduumuz icin conan icin özel bi hissim yoktu (uzun zamandan kastım 18-20 yıl oluo nerdeyse :D o zmnlar saman kağıda siyah beyaz cizgiromanlar modaydı ehu)

onun dısında film vs ötesi yok ztn halen mod basvurusu acilmadii icin beklioruz :p
kull mu wardı bi de o dönem hep wanna be conan gibi gelmişti bana o zmnlar tehee lan amma çok oldu be =( yaşlanıoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

ilk film 82 ikincisi 84 yapımı
donemı icin baya efsane filmlerki
günümüzde baktımızda fimlerin anlatımı biraz garip,parça pincik ,hikaye biraz aceleyle anlatıyor gibi gelebilr ama holywood işte,filmleri kısa olsun istiyorlar,aptal aptal kesilmek yada aceleyle annatılmak zorunda kalıyor.
ilk filmde köle sahibi conanı niye serbest bırakır...hırsız karıyla ne zaman o kadar aşık olurlar,conanın kankası niye conanın kankası....fln...ama iyidir yinede
ayrıca arnold abinin kendisi büyük bir faktor izlemek için..en öküz dönemi..kılıcı sallamasını görmek süper...
Sosyal ağlarda paylaş

klasik maceralar dediğin marvel'ın çıkardıkları mı?

yapma etme gözünü seveyim, sanki o çizgi romanlar übermiş de, dark horse'unki iğrençmiş, dark horse okuyan conan fanı olamazmış gibi konuşmuşsun.

tam tersine asıl conan ruhunu dark horse ile buldu bence.
hem robert e. howard'ın psikopat ruhlu olduğunu düşünürsek, marvel bunu pek yansıtamamış bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Smileyi Öyle konuşmadığımı göstermek için koydum. Herkez beğendiğini Okur, ikiside Conandır. Ayrıca Conan fanı nedir ki :) Öyle kriterleri falan olacağını sanmıyorum.

Fakat Kanımca Yeni renklendirilen Aslen siyah beyaz olan robert e. howard'ın çizerini herşeyini kendi belirlediği Klasik maceralar, Darkhorse dan kat kat daha orjinaldir.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Bone said:
AOC, nasıl bir zamanda geçiyor, bundan biraz bahsedebilir misiniz?

Yani Conan'ın hikayelerine bakarak,
AOC'da neler görebiliriz, neler olabilir, tanıdık ne yüzler olabilir vs...

şimdi aoc eski bi zamanda geçiyo.. baya eski ama!

böyle büyücüler assasinler savaşçılar falan görebiliriz
savaşlar pvp ler olabilir zenci bi hırsızı onu öldürmek için toplanan köylü halkından kurtarmalı questler olabilir
Tanıdık yüzlerden Conan ı göreceğiz büyük bi ihtimalle bize questler verebilir, bombaata olabilir bi büyücü abla vardı paso frikik veren o olabilir... Falan işte..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...