Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Deus Ex: Human Revolution

arcane

Öne çıkan mesajlar

hadi spoiler olsun

oyungezer'de sinan akkol baya iyi bir inceleme yapmış. onun söylediği kadarıyla e-mailler ile ilgili bile süper detaylar varmış. atıyorum, her bilgisayarı açtığımızda 4 tane e-mail oluyormuş en fazla. sonradan öğreniyormuşuz ki, devlet en güncel 4 mail dışındaki tüm mailleri otomatik olarak arşivletiyormuş inceleme için falan. adamlar bunu bile düşünmüş.

Sosyal ağlarda paylaş

spoiler

-Deno- said:

oyungezer'de sinan akkol baya iyi bir inceleme yapmış. onun söylediği kadarıyla e-mailler ile ilgili bile süper detaylar varmış. atıyorum, her bilgisayarı açtığımızda 4 tane e-mail oluyormuş en fazla. sonradan öğreniyormuşuz ki, devlet en güncel 4 mail dışındaki tüm mailleri otomatik olarak arşivletiyormuş inceleme için falan. adamlar bunu bile düşünmüş.

spoiler için teşekkürler
Sosyal ağlarda paylaş

spoiler

Sparkcaster said:

-Deno- said:

spoiler için teşekkürler

bu kadar da takılmayın yahu, nesi spoilerdı şimdi bunun ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...