Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

S1 Arena Weapons (istenilecek honor) ve ...

Densiz

Öne çıkan mesajlar

Densiz said:
yeni veteran? derken

bu arada.. crit hesaplaması sorum. gözden kaçmasın lütfen

70 lvl için.
Crit hesapları nasıl yapılıyor acaba?

(warrior ) 1 agi= % nedir.
10 crit rating = % nedir. gibi

Buna göre bi hesap yapayım. Sword mu axe mi çekeceğime karar vereyim.

1 Agility grants 0.03 Critical Strike
1 Critical Strike Rating grants 0.0452 Critical Strike

Kaynak
Sosyal ağlarda paylaş

SoulCube said:
önce Vindicator(yeni veteran)ları alın sakın bi hataya düşüp şeytana uyup gladiatorleri almayın.pişman olursunuz.pff kasamıyorum bıktım diyebilir ve alamayabilirsiniz vindicatorleri.
benden söylemesi.

bence vindicator bazı parçaları veterandan geçiliyorsa eğer çok küçük upgradeler.
Sosyal ağlarda paylaş

Gangren said:
Karakterin Orc ama, Orc Racial bahsedildiği gibi %1 crit vermiyor, sadece 5 Expertise veriyor = axe ile yaptığın attacklarının %1.25 parrylenmesini engelliyor.

gangren yanlış bilgi vermişsin düzelteyim dedim arkadaşımız da yanlış bilgiye göre hata yapmasın. gerçi arkadaşım polearmlar için %1 verdiğini düşünüyormuş ama orc racialin; warriordaki poleaxe specialization mu ne o zıkkımla aynı doğrultuda çalışmadığını da ayrıyeten söylemek isterim.

Racial Abilities
- Orcs: Axe Skill now increases the critical strike chance with axes and two-handed axes by 1%.

yukarıdaki veri 2.3 patch notes dan alıntıdır.

buna ek olarak oyun içinde baktığınızda axe specialization'un gangrenin de söylediği gibi +5 axe weapon expertise verdiği de doğrudur.
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi 0 char açıp denedim. %1 crit şu an çalışmıyor. muhtemelen bu bir bug patch note doğrultusunda bakıldığında.
buna ek olarak başka bir bug da warrior un fury ağacındaki Cruelty talenti doğru çalışmıyor. 5 puan verilmiş talent normalde %5 crit sağlaması gerekirken lvl 70 karakterimle denediğimde enteresan bi şekilde unarmed ve çıplak bir şekilde %3.96 critim olmasına rağmen elime bir silah aldığımda %5 crit eklenmeyip %8.72 ye çıkartıyor crit oranımı. %0.24 lük bir kayıp var B)
Sosyal ağlarda paylaş

Ben ilk olarak arena 1 daggerı alıyorum warlockuma sonra head shoulder bla bla diye diğerlerini alıcam. Oturdum tek tek hesapladım, mutluluk katsayımı ekledim sonuç bu çıktı :)

Tek kararsız kaldığım off hand olarak ne alayım bilemiyorum. Elimdekinden cidden memnunum ve onun yerine şuan alabileceğim şeyler çok farklı değil. (yeşil offhand :) )
Eldr'naaan scepter of the sorcerer
23 stam
14 int
+16dmg
Bundan daha iyi bi offhand ne var kasmadım açıkcası :)
Sosyal ağlarda paylaş

Densiz said:
Benimde kafama takılan bişi var.
Honor 75k ya yaklaşmak üzere de..

HONOR SİLİNMESİ gibi bir şey söz konusumudur acaba?
OFFICAL forumlarda açıklandımı?

Ne bileyim. 50 üstü gitmesin gümbürtüye. Kasana kadar oyundan soğuduk zaten.

yok, 75k honor point ve 5k arena point tutabilirsin max. silinme söz konusu değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:
Ben ilk olarak arena 1 daggerı alıyorum warlockuma sonra head shoulder bla bla diye diğerlerini alıcam. Oturdum tek tek hesapladım, mutluluk katsayımı ekledim sonuç bu çıktı :)

Tek kararsız kaldığım off hand olarak ne alayım bilemiyorum. Elimdekinden cidden memnunum ve onun yerine şuan alabileceğim şeyler çok farklı değil. (yeşil offhand :) )
Eldr'naaan scepter of the sorcerer
23 stam
14 int
+16dmg
Bundan daha iyi bi offhand ne var kasmadım açıkcası :)

http://www.wowhead.com/?item=29272
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...