Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Unreal Tournament 3 (Çıktı)

Enyalios

Öne çıkan mesajlar

• 2 ay sonra ...
pc'de oynuyorum çok keyifli oyunmuş be.
hızlı diyenler çok tembelleşmiş azizim ( :P ). quake 3'te deli gibi oynardık hop hop zıp zıp.

o değil de, oynadığınız bir server var mı, hele türk serverı varsa daha iyi, düşük pingle oynarız.

dün biraz oynadım, oyunda az deneyimim olmasına rağmen deli gibi keyif aldım :)

yeşil plastik atan silahla nasıl adam öldürebiliriz ben onu anlamadım. unreal tournament'te de vardı gerçi ama o silahı neredeyse hiç kullanmadığım için beceremiyorum onla adam öldürmeyi. normal tabanca ile bile adam öldürmek daha kolay sanki. taktik varsa alayım.
Sosyal ağlarda paylaş

öf seveyim ben bu oyunu yapanları ya. onlar olmasaydı napardık (:P)
insanı tf2 derdinden kurtarıyorlar :D
neydi öyle 4 roket atan roketatar, on saat reload etme olayı, aşırı yavaşlatırmış tf saçmalığı felan.
oyna mis gibi ut3'ünü, fps'nin tadını çıkar.
Sosyal ağlarda paylaş

plastik? (:P) bio-toksik oluyor o heh, esas olayı geri giderken takip eden adamın yoluna döşemek ama nişanı kuvvetli olanlar ikinci saldırısıyla yokediyor milleti. ezik görünür ama becerebilenin elinde oyar direkt.

valla oyun bana hayli hızlı geldi, belki yaşlandık biraz da ama kaykay olayı bile mükemmel tek başına. tf2'nin filan tarz olarak alakası yok ama evet ha babam koşmak büyük eziyet onda. ut3'ün en çok takdir ettiğim kısmı o oldu ama maalesef türk sunucusu yok sanıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

türk sunucusu olarak şöyle bişi gördüm
http://www.unrealturk.com/index.php?option=com_content&task=view&id=121&Itemid=48
bir sürü ek ayardan felan bahsediyor bunda...

valla şahsen quake zamanından gelme olduğum için, hızlı fps'ler çok daha hoşuma gidiyor. yaşlanmış yeteneğim veya reflekslerim azalmış olabilir ama hala çok zevk veriyor.
tfc'nin sevdiğim yanı oydu. quake 3 gibi hızlı bir oynanışı vardı. ama counter strike ve tf2 çok yavaş oyunlar.
belki de yavaş oyunlara alıştığımız için ut3 hızlı gelmiş olabilir de, q2 de böyleydi :D
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 3 ay sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
12$ hakikaten süper fiyatmış, ben de alayım bari. $ ay sonuna kadar düşer umarım heh. 10 yıllık half-life bile 10$ lol.

steam iğrenç, indirimleri süper. kesin yükledikten sonra "this game is not available, try again later" diye süründürecek.
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...