Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2.3 den sonra hunterlar.

Buyse

Öne çıkan mesajlar

-Wissy said:
Okuduklarimdan Xhun'un 5 v 5 bilmedigini anladim. =]

Lan şimdiye kadar gördügüm bütün 5v5 hunter'ları noob çıktılarsa benim suçum ne? xD

Çektirdiler ama ya, dispelleyemiyorsun beastwithin'i, pillar ardına kaçıyorlar, heal alıyorlar, üzülüyorsunuz. Kampanya başlatmamız lazım pillar'a hayır diye.

@Plague: Theorycraft'ın dibine vurmayalım lütfen, sende freedom var, warriom yetim mi o halde? Gökten buff indirmeyelim, genelde saldırı altındaki healer'a atılır freedom. Senin freedom her iyi takımda dispellenir, ama beastwithin dispelleyemezsin.

wissy, seni reel'de yakalamayayım. Zira yakalarsam bir mok olmaz, minyon adamım ben, max JA'da duel falan atarım of. :/
Sosyal ağlarda paylaş

Aim harbiden sorun değil, arcane+pom+pyrocu magelerde 7-8k çıkarıyor ama saate 1 tane 7k+ atarsa öpüp başına koyuyor buda o hesap. Olsada olur olmasada.

Ama 41 yard içindeki uçana kaçana vurması ağlatıyor resmen. Hele sıkışık savaşlarda markmenler o kadar yakından silenca+multi gömüyorlar ki insanın klavyeyi bırakası geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Xhun, deadzone kaldırılması gerekliydi. Diyorum melee range e gir ordan yap ne yapıcaksan ama bırakta bu süre içinde bende sana karşılık verebileyim melee de olsa. 1 raptor strike en fazla 1.5k critler sana üzerindeki gear ile, normal hit 800 civarı olur, başkada yapabileceği birşeyi yokki hunterın sana. 6 yard yerine 4 yardta dur yine yap ne yapacaksan. Ama karşılık verebilsin hunter en azından melee de olsa. Öyle durup ölmesini istiyorsun hiçbir karşılık veremeden ? Bumudur ?
Sosyal ağlarda paylaş

Melle vursun canımı yesin. Melle vurmuyorki, deadzonunun kalkamsının sonuçları şu, melle rangeine girdiğin ve caste başladığın hunter, sen casti bitirmden çıkıp talentine göre silence,viper,consution vs vurup o casti bile bozar duruma geldi. Hunterın gibinden başladığım holy lightı, o kadar sık bitiremiyorum ki "ohaaaaa artık ya" diye bırakıyorum klavyeyi.
Sosyal ağlarda paylaş

scorch said:
Blessing of freedom > Wingclip/trap
PvP Trinket > Trap
Bubble > Trap
Hamstring = Wing Clip
Fear > Wing Clip

Bu yazdiklarin bisey ifade etmiyor, her classin bazi classlarin bazi abilitylerini counter eden hedeleri var. Ben kalksam sana rogue icin boyle bi liste yapsam "oha ne gariban classmis onlar L75 olabilsin o zaman" dersin, ama o kadar basit yurumuyor o isler PvP mekaniginde.

Kaldi ki yazdigin seylerden biri PvP trinket, sende de var Fear vs. icin, ikisi Paladin hedeleri ki onlar da yine her classa her derde deva abilityleri Paladinlerin, biri de senin yaptiginla ayni seyi yapan bir ability. Olsun o kadar istersen? :)
Sosyal ağlarda paylaş

Abi deadzone nasıl lazımdı ya? Gelene kadar çakıcan çakıcan, dibine gelince azıcık skill konuştur, trinket yap, scatter at, birşey yap yani. ASDW tuşlarını kullanmak mı zorladı anlamıyorum ki? Sizin ''adam dibimize geliyor'' demeniz inanılmaz komik geliyor kulaga. Geri koş? Sen de snare çak sende yürü, petin vuruyor zaten? trap at? Yani ne garibanmışsınız meğer ya ahah.
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:
1 raptor strike en fazla 1.5k critler sana üzerindeki gear ile, normal hit 800 civarı olur, başkada yapabileceği birşeyi yokki hunterın sana.

Ee veriyorsun iste karsilik, iyi veya kotu. Sonucta bir mage gibi sag tiklayinca 35 vurmuyorsun staffle. Bow ve pet kullanan bir classin daha ne kadar guclu bir karsilik vermesini bekliyorsun melee'de?

Yani istediginiz seylerin de bi siniri olmali bi yerden sonra, shamanlarin "yav bizim 3 tree de pve'de super, ama pvp'de bi tanesi super degil, onu da bi halletsek yav ne boktan classimiz var boyle" demesi gibi bir hal almaya basladiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

Baggio said:
Aluriel said:
1 raptor strike en fazla 1.5k critler sana üzerindeki gear ile, normal hit 800 civarı olur, başkada yapabileceği birşeyi yokki hunterın sana.

Ee veriyorsun iste karsilik, iyi veya kotu. Sonucta bir mage gibi sag tiklayinca 35 vurmuyorsun staffle. Bow ve pet kullanan bir classin daha ne kadar guclu bir karsilik vermesini bekliyorsun melee'de?

Yani istediginiz seylerin de bi siniri olmali bi yerden sonra, shamanlarin "yav bizim 3 tree de pve'de super, ama pvp'de bi tanesi super degil, onu da bi halletsek yav ne boktan classimiz var boyle" demesi gibi bir hal almaya basladiniz.

Bundan fazlasını istediğimi nerden çıkarttın ki ? Ben buna razıyım, fakat onuda çok görüyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Xhunarion said:
Abi deadzone nasıl lazımdı ya? Gelene kadar çakıcan çakıcan, dibine gelince azıcık skill konuştur, trinket yap, scatter at, birşey yap yani. ASDW tuşlarını kullanmak mı zorladı anlamıyorum ki? Sizin ''adam dibimize geliyor'' demeniz inanılmaz komik geliyor kulaga. Geri koş? Sen de snare çak sende yürü, petin vuruyor zaten? trap at? Yani ne garibanmışsınız meğer ya ahah.

ASDW tuşları novadayken çalışmıyor. Gelene kadar çakıcam çakıcam en iyi ihtimal %50 ye gelicek mage, sonra nova, ben trinket kullanırsam ilk novaya zaten bittim ki, elemental gelince napıcam ? Mage olarak hunterın dibine girememen asıl bana komik geliyor. Bide pvpcisin bildiğim kadarıyla. Pet ne vuruyor söylermisin BM değilse hunter ? 200 vurur ortalama pet 2sn de bir., o da novayı resistlerse yada yakalanmazsa novaya. masal anlatma bana. trap at, trap 2.5 sn sonra aktif hale geciyor, öküz değilse mage ASDW tuşlarını kullanarak üzerine basmaz o trapin. Boş konuşuyorsun, ağlıyorsun sırf eskisi gibi karşılık veremeyen hedefi kesmek olmadığı için artık.
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:
Melle vursun canımı yesin. Melle vurmuyorki, deadzonunun kalkamsının sonuçları şu, melle rangeine girdiğin ve caste başladığın hunter, sen casti bitirmden çıkıp talentine göre silence,viper,consution vs vurup o casti bile bozar duruma geldi. Hunterın gibinden başladığım holy lightı, o kadar sık bitiremiyorum ki "ohaaaaa artık ya" diye bırakıyorum klavyeyi.

4 yardta ranged buramaz hunter, onu bir geç.
Silencing shot her hunterda yok, 41 puan MM olman gerekiyor. Viper sting ne alakası var deadzone ile anlayamadım.
"Consution" derken neyi kastettin onuda bilemiyorum, Concussive shot sanırım, onunda alakası yok deadzone ile.

Seni ciddiye almıyorum, başka classlar hakkında yeterli bilgin olmadan laf olsun diye yazıyorsun buraya. Kusura bakma.
Sosyal ağlarda paylaş

-Wissy said:
Mage vs Hunter baya baya kapisabilecegi arena 2 v 2 hadi bilemedin 3 v 3 arenadir Aluriel. Bunlarin ikisinde de Hunter zaten BM degilse olmaz... Gerci BM'yse de olmaz ya neyse =]

Benim kızdığım olay yalan yanlış anlatılması, alakasız şeylerin ortaya sürülmesi. Kimse healerlardan ağlamıyor, asıl sorun onlar şu an bence. Resto druid, Discipline priest kesmesi aşırı zorlaştı çünkü. 400 tickliyor priestin dotu, 1.2k holy fire,
Sosyal ağlarda paylaş

Ahah silencing atarsın degincce herkes MM degil diyor, BW basarsın deyince herkes BM değil diyor, bomba.

Gören sanki bir novada hunter ölüyor, sen novadayken benim sana max 2-3 tane icelance atma şansım var. Sen bu sürede stun koyabilir, blink'e zorlayabilirsin, trinket basabilirsin, Ben nova basmaya gelirken ''Geri koşabilirsin'', scatter basarsın. Onlar senin skill'ine bakar. Senin petin az vurmuyor ve hiçbir spellcast ettirmiyor. cast diye birşey yok hunterlarla kapışırken. nova+icelance, blast ve CoC var. Bunların hepsi CD'li.Ben hala bir hunter'ın nasıl nova yedigini anlamıyorum zaten. koş geriye ben nova basmaya gelirken? Blink olursam petinle stun çak, yada scatter at?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...