Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Patch 2.3 Live Yorumları Buraya

Gangren

Öne çıkan mesajlar

2 oyundada gayet güzel towerları aldıktan sonra yok olana kadar defans ettik.
Ally onların Balinda karşılığı gelen Bossu kesemedi çünkü onuda koruduk. Daha sonra ciddi anlamda sistemeatik olarak Allyleri SPdeki dar boğaza kadar gerilettik ve ondan sonra 5 kişilik bi grup sadece ve sadece SH GYnin o alanı tutup 1 ane bile Allynin geçmesine izin vermedi. Bütün maç tek tower dahi kaybetmeden belki de full resources ile bitirdik. Bu arada uzun zamandır en eğlendiğim oyunda.
Eskisi gibi yapılmaz mı? Yapılır hurraaaa diye ama towerları almassan savunmassan sen bossu kesecem derdindeyken millet senin resourcesları yer kaybedersin yani çok daha ciddi bilinçli oynamak lazım ki bu konuda horde daha başarılı genelde BGlerde gördüğümüz üzere.
Neyse kısacası yeni AVyi sevdim.
Sosyal ağlarda paylaş

disp priest - resto druid daha imba olur bence:) mana burn'suz çok zor olur karşı takımın healerı out dps etmeniz.

Bu arada rogue hemo buffları çok güçlü olmuş. 2 Adraneline rushlı hemo dps'i şu anda oyunun en yüksek dpsi sanirim kısa bir süre için. Blind'ın yeni halide oldukça güçlü. Reagent istememeside bg'lerde sinir bozucu. Blind yemekten biktim açıkcası. Arkadaşın rogue ile oynarken combata direk blind atarak giriyodum, eğlenceli oluyor:)
Sosyal ağlarda paylaş

yapar. hem de öle bi yaparki of diorum. özellikle action bar addonları, dehşet hatalar verebiliyo. bu hatalar wow eror dodyasına kaydediliyo. her açılışta, her loginde, her loadscreende bu hatalar tazeleniyo. aşırı yüklü kaydı olan hatalar wowun işleyişine yük oluyo ve oyunu ağırlaştırmaya başlıyo. bu da senn tabirinle lag oluyo :/

hatta edit: ben 2 yıllık bar sistemimden feragat ettim 10 fps arttı.. napim :(
Sosyal ağlarda paylaş

error logdan zıyade addonların ayarlarının tutuldugu wtf/realm/character klasorunun altındaki SavedVariables vs belli bir süre sonra temızlık ısteyebılıyor. tabi buda addonların bastan ayarlanması anlamına geliyor..

wowdaki addon error mesajları loga yansımıyor. yansıyanlar dırek clientın mesajları. oda zaten client acıldıgında bunları hafızaya yuklemez, yazması gerektıgınde sadece acar ve append eder.
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler, eğer addonlarınızın oluşturduğu hataları görmek (ve düzeltmek istiyorsanız) chatbara "/console taintlog 1" yazın.

Oyunu kapatıp, tekrar açın ve aynı hatayı tekrardan yaratmaya çalışın (ne biliyim mesela Decursive addonu için, decurse etmeye çalışın gibisinden) Oluşan hata, WoW klasöründe TaintLog.txt altında kaydedilecektir :p
Sosyal ağlarda paylaş

valla addonların ram'leri inanılmaz sömürdüğünü bu patch ile farkettim. daha dogrusu patch değil de, bi repair yapayım dedim. bu aralar cok fazla crash oluyordu oyun. tüm addonları ve cache i temizleyip bir girdim oyuna ohh be dedim. dusuk ram sahibi olmamdan dolayı oyuna girişte baya bir bekliyodum, addon olmayınca inanılmaz hızlı giriş yaptım :)

biraz da video ayarlarını dusurunce tadından yenmez bi hal aldı. yeni sistemi toplamama bir iki ay kala rahat ettim, artık gereksiz hiçbir addon kullanmıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...