Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Man from Earth

Sovereign

Öne çıkan mesajlar

Filmi oneren arkadasa tesekkurler..

Izledim, begendim, guzel film olmus ama bazi seyler olmamis..

Profesorlerin sorduklari sorular ve tepkileri bir profesor sorusu degil. Yani orada gercekten bir profesor olsa oyle sorular sormaz.. Sorular cok basit, genel, olayla alakasi olmayan insanlarin bile algilayabilecegi turden sorular. Daha cok izleyiciye ulasmak icin normal insan algisi seviyesinde sorular geliyor.

Yani orada profesorler degilde, ayni yaslarda, okumus ama isleri gucleri baska seyler olan insanlar olsa ayni sorulari sorarlar, ayni yorumlari yaparlardi.. Cogu soru dandik dundik sitelerin "Bunlari biliyor muydunuz?" basligi altinda yayinladigi kalitesiz sorular.. Hal boyle oluncada tam anlami ile filme kaptirmak mumkun olmuyor, bu durum izlediginiz seyin bir film oldugunu hatirlatiyor.

Ama bunlar disinda kaliteli bir film ve konu iyi dusunulmus. Tebrikler..
Sosyal ağlarda paylaş

gecenin köründe izlediğim halde uyutmayacak kadar sürükleyici idi, sırf konuşma olmasına rağmen.
tek hayal kırıklığı son 3 dakikası oldu.
yok sen benim minnak oglumdun aay köpeğin vardı annen noldu falanda filan. oralar olmasa seyirciye bırakılsa inanıp inanmamak daha bi süper olacaktı.
ki ben zaten inanmıştım yarısında.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 2 ay sonra ...
  • 2 ay sonra ...
süper film kesinlikle izleyin. ben flash diske atmıstım arkadaslarıma dağıtıp zorla izlettiriyodum :D beğenmeyen de olmadı daha filmi.

İlk izlediğim zaman kendimi onun yerine koyup bozkırda ateşin yanında tek başıma oturup yıldızlara baktığımı hayal etmiştim. güzeldi.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
hayatımın en iyi filmleri listesine ilk 3'ten girerek zirve yaptı diyebilirim bu film için.

ben böyle bişey görmedim. keşke gerçek olsa anlattıkları dedim.

izleyemeyen, bulamayan vs varsa mesaj atsın, dvd'ye basıp göndereyim adrese. bu film kesinlikle izlettirilmeli diyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• 6 ay sonra ...
Az önce izledim. Müthiş bir filmmiş. Film odada geçiyor ve dialog üzerine vs. olayları eksi bir şeymiş gibi gelebilir nitekim bu post bayaa eski film de bayaadır aklımda ama daha dün edindim.

İzleyince farkettim ki nasıl arkadaşlarınızla oturup dinden tanrıdan sohbet edersiniz aynen o tadı veriyor.

Mutlaka izleyin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...