Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Media Markt

bLackcha0s

Öne çıkan mesajlar

Bu media markt nasıl bi yer?Avrupa da çok ünlüymüş.Şimdi mersinde yarın açılışı var saat 8 de istanbulda yaptıkları gibi müthiş indirimli ürünler satacaklar.
Aynı gün rekabet ortamı için teknosa da indirimde.
3te1 fiyatına laptoplar varmış.

İstanbulda ki açılışında birşeyler alan var mı?
yarın laptop almayı düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Pozcu da çok hayvansı bi yere türkiyenin en büyük 4. alışveriş merkezini yaptılar o da çok hayvansı oldu=)

neyse

Bugun gittim saat 6.30gibi.
Gecesinde içmiştim millet oraya gidip sabahlamış.

Aynı gün rekabet için teknosa da 499$ a laptop satıyordu.Fakat ilk giden ismini yazdıran 80kişiyle sınırlıymış.
Önce teknosa sırasındaydık bilmiyorduk sonradan çaktık durumu alışveriş merkezinin arkasından giriş vermişler mediamarkt a.
Ben mersinde bu kadar insanın yaşadığını düşünmüyordum.

Müthiş bir kalabalık vardı millet adanadan ankaradan kıbrıstan gelmiş.
Yalnız şirketin istanbulda başı yanmış olucakki çok iyi organize ettiler durumu en az 100 güvenlik görevlisi vardı.herkes tek sıra halinde içeriye girdi.Teknosada kavgalar oldu mediamarktta hiç kötü bişey yaşanmadı.
Neyse sonunda girdim içeriye laptopların özelliklerine bakmadan aldım 3 tane.Sonra bir baktım laptopa Celeron işlemci 1gb ram onboard ekran kartı.740ytl

Bıraktım.

Sonuç olarak sadece HP Photosmart yazıcı aldım 80 ytl ye.Aynı ürün teknosada 120 idi.
Sosyal ağlarda paylaş

yalan alakası yok hatta külliyen uydurma
+alışverişi sevion da çıkıp 2 bişi aldığını görmedik daha :C
hadi kendine almıon kardeşine alsana yazık çocuğa :P

neyse bilimum alışveriş şeysinin mersinde şubesi var ülke ekonomisine bakıom bi de mersinlinin alışveriş şeysine deli karapara döndürüyoruz bu yoklukta bu kadar alışveriş helal bize
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...