Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

12. Hafta: Beşiktaş - Sivasspor

Luinir

Öne çıkan mesajlar

wizardofoz said:
Flaş flaş: Sivas maçına PAF takımıyla çıkma fikrinden son anda dönen BJK yönetimi, Sivas maçında alınan mağlubiyetin ardından ligden çekileceğini açıkladı... Açıklamanın Pazartesi sabahı İMKB'ye duyurulması bekleniyor.

bu haber gerçekse bjk sittin sene avrupadaki hiç bi organizasyona katılamaz
Sosyal ağlarda paylaş

paspatur said:
wizardofoz said:
Flaş flaş: Sivas maçına PAF takımıyla çıkma fikrinden son anda dönen BJK yönetimi, Sivas maçında alınan mağlubiyetin ardından ligden çekileceğini açıkladı... Açıklamanın Pazartesi sabahı İMKB'ye duyurulması bekleniyor.

Kaynak?

akli sira dalga geciyo.
Sosyal ağlarda paylaş

DoubleW said:
Ertuğrul delgadoyu çıkartarak hata yaptı, hakemin kesinlikle maçın skoruna katkısı yok, bizim defansa mutlaka 2 tane KALİTELİ adam almamız şart, sonra takım toparlanır..Kumaşı kötü olan bir takım diil beşiktaş

delgadonun ara pasinda calinan ofsayt

9 numarali mehmet denen uc kagitciya verilecek 2. sarikart yerine verilen kirmizi kart + frikik ve gol

bobonun pozisyonunda veirlmeyen penalti ve donen topta kontra ve ikinci gol

hakemin hic bir etkisi yok skora =/
Sosyal ağlarda paylaş

pwnbot said:
DoubleW said:
Ertuğrul delgadoyu çıkartarak hata yaptı, hakemin kesinlikle maçın skoruna katkısı yok, bizim defansa mutlaka 2 tane KALİTELİ adam almamız şart, sonra takım toparlanır..Kumaşı kötü olan bir takım diil beşiktaş

delgadonun ara pasinda calinan ofsayt

9 numarali mehmet denen uc kagitciya verilecek 2. sarikart yerine verilen kirmizi kart + frikik ve gol

bobonun pozisyonunda veirlmeyen penalti ve donen topta kontra ve ikinci gol

hakemin hic bir etkisi yok skora =/

Bobonun pozisyonunun inan penaltıyla bir alakası yok
Sosyal ağlarda paylaş

pwnbot said:
paspatur said:
wizardofoz said:

Kaynak?

akli sira dalga geciyo.

Hiciv elbette.. ama Liverpool maçı öncesi yaşanan fiyaskoya bakacak olursak, o akdar da kanıksanası değil ya.

Sinirler gergin galiba ufak bir şakayı kadfaya takmayın arkadaşlar.
Sosyal ağlarda paylaş

umit karan olsa
fenerli herhangi bir futbolcu olsa
besiktastan burak olsa, ibrahim uzulmez ve olasi diger uc kagitcilar olsa bende yere atmis alakasi yok derdim

bobonun cok rahat 90a takicagi topu tam vurus aninda dengesi bozulmasiyla oyle etkisiz vuracagina inana sadece futbol dusmani derim.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben maçı izlemedim o sebeple sağlıklı yorum yapmam.
FAkat şu türkiye liginden o akdar nefret ediyorum ki.. 3-4 büyüklerden de o kadar nefret ediyorum ki...

Umarım bir Anadolu takımı bu sene şampiyon olur da herkese dersini verir. Umarum bu takım da azmiyle hepimizi şaşırtan Sivas olur.
Umarım ama ummak yetmez, federasyon 3 büyükten başkasını şamiypon yapmaz yine.
Sosyal ağlarda paylaş

Luinir said:
Bir dokunmayla dengesi bozulmaz adamın. Geçen hafta Bobo Gökhan Gönül pozisyonuna faul değil diyordunuz bu daha hafif bir müdahale. Sivasada tebrikler, iyi oyun izlettirdiler ve hak ettikleri 3 puanı aldılar

futbol oynamadigin cok belli, ama lise mezunu olabilmissen fizik almissindir illa ki.

vucudun dengesi, tek ayak uzerindeyken ve gol vurusu yapacakken hassastir. farkindaysan bobo kendisini yere de atmiyor, vurusu yapiyor gene de.

+ olarak hava topuna cikarken futbolcularin momentumu topa dogrudur ikisinin de, tutup belinden itmezsen adami, ya da omzuna basmazsan duzgun ciktiysa alir topu.

gol vurusunda arkadan mudahele edersen beline, denge merkezine adam vurusu yapamaz.
Sosyal ağlarda paylaş

bir beşiktaşlı olarak bu skorlara nasıl sevindiğimi anlatmam.Keşke yenilseydi,maç öncesi resmen bunu istedim.

Bu adi yönetim başta olduğu sürece Beşiktaş her şekilde zarar görmeye,aşağıya çekilmeye mahkum.Tüpçü geldiğinden beri başa BJK'yi resmen rekabet takımına dönüştürdü,spor kulübü sıfatının içine sıçtı.

Çarşı kendine taraftar grubu diyor,hiçbiri adam değilmiş bunu görüyoruz.Hala sesleri çıkmıyor şu yönetime karşı,iyi devam o zaman,yandan yemeye devam etsinler o zaman.

Hakem hatası her maç var,her maç bu şekilde puan kaybı var.Tepki vereceğine domalıyorsun.Sonra gelmiş "biz büyüğk kulüğbüz" diye ağlıyorsun.Hassiktirin lan oradan.

Beşiktaş'ı Beşiktaş olduğu için tutuyorum ben,tutmaya devam edeceğim,ama şurası kesindir ki şu son 2 haftadır zaten nefret ettiğim Türkiye Ligi'nden iyice tiksinmeye başladım.
Sosyal ağlarda paylaş

pwnbot said:
Luinir said:
Bir dokunmayla dengesi bozulmaz adamın. Geçen hafta Bobo Gökhan Gönül pozisyonuna faul değil diyordunuz bu daha hafif bir müdahale. Sivasada tebrikler, iyi oyun izlettirdiler ve hak ettikleri 3 puanı aldılar

futbol oynamadigin cok belli, ama lise mezunu olabilmissen fizik almissindir illa ki.

vucudun dengesi, tek ayak uzerindeyken ve gol vurusu yapacakken hassastir. farkindaysan bobo kendisini yere de atmiyor, vurusu yapiyor gene de.

+ olarak hava topuna cikarken futbolcularin momentumu topa dogrudur ikisinin de, tutup belinden itmezsen adami, ya da omzuna basmazsan duzgun ciktiysa alir topu.

gol vurusunda arkadan mudahele edersen beline, denge merkezine adam vurusu yapamaz.

Tamam da orada dengeden çok kayıyor gibi Bobo. Ama genede bir daha dikkatli bakmak lazım
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...