Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Liverpool-Beşiktaş

nukbasliklikiz

Öne çıkan mesajlar

fizban said:
ilk gol oldu çok sinirlendim. ikinci gol oldu üzüldüm. üç oldu fark olmasa bari dedim, dört oldu of bu altı olur dedim, beş oldu bari rekor olsun dedim.

Aynen valla ilk golde bende baya sinirlendim böyle bir hatadan gol yenirmi diye ,gel görki 8. gole sevindim ama tarihe canlı şahitlik ettigimiz için :)
Sosyal ağlarda paylaş

Charsi said:
abi PATICIK FC daha iyi yönetiliyordur bu takımdan
OOO Zegna'ya övgü dolu mesajlar geliyor Fakat Paticik FC de Can Ertaş olarak muhteşem orta sahanın beyni görevindeki Ben yani Cem Sönmezi atlama lütfen Takımım için oynuyorum.. (Paticik FC olarak 8-0 lık malubiyet aldıkmı ya biz hiç ?) (Bu hafta 6-1 yenildik çaktırmayın ama ligde 3. konumdayız =))
Sosyal ağlarda paylaş

Holy said:
Abi hala utanılacak skor değil diyorlar ya. Ulan daha nasıl utanılacak bir skor olur 8 yemişsin, sahadan silinmişsin. Utan biraz yüzün kızarsın.

Arsenal den 7 yiyen Slavia Prag diz çökmüştü taraftarı önünde , beşiktaşdan da o tip şeyler bekledim ama nerdeee.. :)
Sosyal ağlarda paylaş

rekor 25-0 avustralya o kıtadan bi ülke(artık siz düşünün ülkeyi)ona karşı oynayıp kazanmıştı maçı 26 da utanmak lazım bence

bazı arkadaşlar ne bu sevinç demiş vatan haini diyeceklermiş neredeyse hatta arada bi tane şırnakta 1 asker daha ölmüş gibi bi mesaj atan bi arkadaş var allah aşkına ya elinize böyle bi fırsat geçicek siz de off çok kötü ya ağlayalım hep beraber mi diyeceksiniz yemeyin bizi
Sosyal ağlarda paylaş

Trasty said:
Charsi said:
abi PATICIK FC daha iyi yönetiliyordur bu takımdan
OOO Zegna'ya övgü dolu mesajlar geliyor Fakat Paticik FC de Can Ertaş olarak muhteşem orta sahanın beyni görevindeki Ben yani Cem Sönmezi atlama lütfen Takımım için oynuyorum.. (Paticik FC olarak 8-0 lık malubiyet aldıkmı ya biz hiç ?) (Bu hafta 6-1 yenildik çaktırmayın ama ligde 3. konumdayız =))

bari charin adini bil :)) cem buber benim, sen batu sonmezsin ahah :))
Sosyal ağlarda paylaş

Trasty said:

Hayır bu 8-0 lık malubiyette BAZI kısıtlamasınıda getirsen Fenerbahçe taraftarlarının etkisi ne onu çözemedim

göstermek istediğim nokta maçın kaybedilmesi falan değil saolsunlar her takımdan destekci geldi maça. dışarda kaybeden türk takımına sarf ettikleri laflar.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...