Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ekşi Sözlük Çaylak Yazar Alımı

cavanagh

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
Büyük büyük, kaynaklı kaynaklı yazayım da duymayan kalmasın :P

feeling the blanks said:
bir diger hatirlatma: cok sayida (ondan fazla) caylaklik entrysi girmek entrylerinizin degerlendirilme surecini uzatabilir ve sizin entrylerinizle ilgilenen moderatorun o anda o kadar vakti olmadigi icin caylaklik entrylerinizi degerlendirmeyi ertelemesine neden olabilir. bu nedenle caylaklik entrylerinizi on (10) ile sinirlamaniz herkesin yararina olacaktir. onemli olan mustakbel yazarlik hayatinizin bir profilini caylaklik entryleri icinde sunabilmek oldugu icin bu talepten "cok uzun entryler yazarsam yazarligim gecikir" mesaji cikarmak ise dogal olarak yanlistir.

10 ENTRY GİRİN, FAZLA GİRDİYSENİZ SİLİN, YOKSA KAPIDA KALIRSINIZ!!!1112e3245r
Sosyal ağlarda paylaş

heh uçurdular mı ki seni,vardı sende bi ara hatta gidip orda patiye laf sokuşturuyordun?

bi de şöyle bişey var abicim hadi bir hafta falan olsa biz çaylak olalı eyvallah da ulan 2 ay oldu daha fazla belkide ben oraya hep içimden gelenleri yazamadığım için üye oldum,e sen beni 2 aydır onaylamadın diye içimdekileri tutacak değilim ya ben..ben baya baya yazıyorum 30-40 entrym oldu bklemiyorum da zaten onaylanmayı sadece içimde kalan ukdeyi dolduruyorum ben =)
Sosyal ağlarda paylaş

CthuLhu said:
heh uçurdular mı ki seni,vardı sende bi ara hatta gidip orda patiye laf sokuşturuyordun?

bi de şöyle bişey var abicim hadi bir hafta falan olsa biz çaylak olalı eyvallah da ulan 2 ay oldu daha fazla belkide ben oraya hep içimden gelenleri yazamadığım için üye oldum,e sen beni 2 aydır onaylamadın diye içimdekileri tutacak değilim ya ben..ben baya baya yazıyorum 30-40 entrym oldu bklemiyorum da zaten onaylanmayı sadece içimde kalan ukdeyi dolduruyorum ben =)

yok ondan değil.

tayyip hakkında bazı laflar yazmıştım da, silip banlamışlardı beni.

daha önce birçok kez banlandım da, 10 post yazıp birkaç gün sonra girdim.

bu sefer acaba "kara liste"de felan mıyım da onaylamıyorlar,
yoksa yeni yazar alımı yüzünden bana sıra gelmedi, anlamadım.

hayır madem kara listedeysem direk silsinler hesabı.
yok yazar alımı yüzündense baya zaman geçti, bu kadar zaman içinde bir üyelik onaylanmaz mı...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...