Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

FIFA'nın yayınladığı tribün sıralaması

aytimania

Öne çıkan mesajlar

Besiktas taraftarinin tribundeki basarisini tartismaya, teyit ettirmek icin boyle sacma uydurma listelere gerek yok, onu demeye calistik tam aksine, kotulemedik BJK yi. Bu ulkede taraftariyla cogu macta ders veren bir takim, kabul de ediyoruz. Dunyanin en atesli taraftar kitlesi sayilan Liverpool (ki resmen taraftariyla cevirdigi CL finalini biliyoruz) taraftari bile BJK taraftarinin gecen macta yaptigi tezerahuati ve destegi ovmus forumlarda hep, ki bu da gurur verici birsey tabiyi ki. Ama gelip te bunu bilmiyormusuz gibi liste uydurmak ta cok yakisiksiz oluyor :)
Sosyal ağlarda paylaş

yalan bence..

nedeni?

7 ekimde yayınlandıysa neden o zaman koyulmadı bu haber? nedenkaldırılması beklendi? komik..

ayrıca o sıralamaya girmesi gereken en az 10 tan etkaım var beşiktaşdan daha iyi

M.city
st.etient (tam yazamadım)

şimdi aklıma geldiler yazıcam daha.

ha bu bi teori ama gerçekse eğer beşiktaş futboluyla, sporuyla yada örnek takım olma hayalini yaşarken taraftarı olayı bitirmiş olur. Beşiktaşlılara helal olsun. doğruysa eğer
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:
abicim ben i futboldan zerre anamam
ama liverpoolun 3-0 gerideyken yagmur altinda tum stad youll never walk alone dye ciiran taraftarlari nasil 3 uncu oluyorda besiktas birinci oluyor bir ana bunu aciklasin

Barca dan 5 rizeden 5 leedsten 6 yedikten sonra
Karlı samsunspor maçına bilet bulamamk.
90 dakika boyunca "sevdik seni bir kere" tezahuratı yapmak
Sanırım yağmur altında never walk alone dan daha etki bırakıyordur.

Ha ingilizce söylenseydi sanırım bi itirazınız olmazdı daha mı forsu olurdu gözünüzde?
Sosyal ağlarda paylaş

BJK taraftarı iyi taraftardır.. Son Kadıköydeki maçta 54 bine 1 bin kişi Fenerin sesini bastırdıkları yerde oldu.

Şuan Türkiyede 3 büyüklerin taraftarlarından şöyle sıralayabiliriz:

1- Beşiktaş
2- Galatasaray
3- Fenerbahçe

Özellikle son yıllarda FB taraftarı stadda ne bir ıslık ne bir tezehürat çekirdek yiyor hepsi..
Sosyal ağlarda paylaş

fb taraftarı maçı izlerken artık rahatına düşkün oluyor orası doğru. Ama yeri geldiğinde hep birlikte tepkisni olabilcek en yüksek seste gösteriyor.

Bjk taraftarı gaz için yapıyor elbette. Bence güzel zaten ona bişi demedim. Ama Genelde offansive abi olay anlatabildim mi. tepki ve gaz üzerine.
Sosyal ağlarda paylaş

allahım yarabbim ya. beşiktaş taraftarı dünyanın en iyisi bunu kabul edin, etmeyin bana hiç farketmez. en azından 55 bin kişilik stadyumumuzda iki cümleyi bi araya getirip bağıramadığımız için megafonla tezahürat yayınlamıyoruz ezik gibi.

türkiye'de beşiktaş haricinde taraftarı olan kulüp yok bence. tiyatro izlemeye gidilmiyor stadyuma bunu bizim kafamız basarken bazılarının kafası asla basmayacak. maç izlemek isteyen varsa evinde televizyonda izlesin, o stadyumda yer işgal etmesin.

öpüyorum gözlerinizden. ha bu arada haber uydurma falan değil. fifanın sitesinde gayet de duruyordu. gelip de buraya thread açıp, bakın lan ne kadar büyüğüz obareeey diyecek kadar da ezik olmadığım için hiç alakadar olmadım. ben insanlarla paylaşmayı seçiyorum bu tür şeyleri. gerçek hayatta yanımda olan insanlarla. internet hatları üzerinden, anlama sorunu olan ya da yüksek iq(!!!) lu insanlarla değil.

hadi eyvallah
Sosyal ağlarda paylaş

Mumu said:
ha bu arada haber uydurma falan değil. fifanın sitesinde gayet de duruyordu. gelip de buraya thread açıp, bakın lan ne kadar büyüğüz obareeey diyecek kadar da ezik olmadığım için hiç alakadar olmadım.

Gazeteler, haber bultenleri falan da oyle dusundu galiba.

Insanlar ovgude bulunuyor, BJK taraftari cok iyidir, Turkiye'dekilerin en superidir falan diye, yetmiyor ama. Illa bi maraza cikaracaksiniz, HABER DE DOGRU BIZ DE EVRENDEKI EN IYI TARAFTARIZ diye. Gereksiz gerginlik, agresiflik. Takilin o zaman ne yapalim. Neresi dogru yani bunun, akil var mantik var, yuh artik. Gokyuzu de kirmiziydi ben bu sabah baktim, meteor.gov.tr yaziyordu da aksam kaldirmislar.

Kolpahaber.com acsin Carsi kendi butcesinden bari, yetenekleri var demek.
Sosyal ağlarda paylaş

ya bagg allah aşkına kim neye övgüde bulunuyor ya.

allah aşkına diyorum bak. yazılanları hepimiz okuyabiliyoruz bir kaçımız anlamasa da en azından ben anlayabiliyorum. hayır maksat nedir yani beşiktaş taraftarı bağırıyomuş böğürüyomuş. yok ya?
böğürüyo diyen arkadaşlara sorum olacak. siz kimsiniz ve hayatınızda kaç maça gidip kaç kez tezahürat yaptınız? isterseniz 1000 deyin şu cümlelerinizden sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

Mumu said:
allahım yarabbim ya. beşiktaş taraftarı dünyanın en iyisi bunu kabul edin, etmeyin bana hiç farketmez. en azından 55 bin kişilik stadyumumuzda iki cümleyi bi araya getirip bağıramadığımız için megafonla tezahürat yayınlamıyoruz ezik gibi.

türkiye'de beşiktaş haricinde taraftarı olan kulüp yok bence. tiyatro izlemeye gidilmiyor stadyuma bunu bizim kafamız basarken bazılarının kafası asla basmayacak. maç izlemek isteyen varsa evinde televizyonda izlesin, o stadyumda yer işgal etmesin.

öpüyorum gözlerinizden. ha bu arada haber uydurma falan değil. fifanın sitesinde gayet de duruyordu. gelip de buraya thread açıp, bakın lan ne kadar büyüğüz obareeey diyecek kadar da ezik olmadığım için hiç alakadar olmadım. ben insanlarla paylaşmayı seçiyorum bu tür şeyleri. gerçek hayatta yanımda olan insanlarla. internet hatları üzerinden, anlama sorunu olan ya da yüksek iq(!!!) lu insanlarla değil.

hadi eyvallah

oha saçmalıklara bak.

Stada maç izlemeye gidilir bu bir. Stadda oturduğun yerden bağırır tezaruhat yaparsın destek olursun o ayrı. Ama taraftar takımına destek olurken, maça gider, bilet parası verir. Formasını atkısını vs orjinal lisanslı yerden satın alır. Maçtada tempo tutar yada şarkıya eşlik eder. Bu taraftar olmaktır. Sen bunu bilmyiorsun herhalde. Gayet doğal. Seni suçlamıyorum çünkü bu imkanlara sahip olmak zordur.

o 55bin kişi dediğin taraftar şu yukarda saydığım herşeyi tamıtamına yapıyor. o yüzden bu kadar gneiş imkanlara sahibiz ve sizin gibi hedele hödölö diyip bağırmıyoruz. Sadece o işe yaramıyor çünkü.

Şu postta kullandığın yok öperim gözlerinizden yok hadi eyvallah gibi bölümlerede gülmeden edemicem. :D
Sosyal ağlarda paylaş

zydar lütfen gülme olm ayıp ediyosun ya.

çok afedersin ama salak salak konuşuyor olduğun için bazı konularda cevap falan vermicem.

tatanga

şu urlye bi bakıverin. sakaryasporlu taraftarlar da götlerinden atıyorlar çünkü. herkes sallıyor. ama doğru bu forumda iq 90 üstü herkes çok zeki herkes çakal. felaket zekisiniz ha olm sakin.
Sosyal ağlarda paylaş

diyelim ki beşiktaş taraftarı en ilginç, en aşmış, en kozmopolit, en çok sayıya sahip, en ne biliyim kaslı yakışıklı 300 gibi 300 milyon kişiden oluşuyor.

bu yazı niye konmuş, neye göre konmuş, neye göre kaldırılmış ?

fifa resmi sitesi bu ya, reha muhtar ın başında olduğu show tv ana haber bülteni değil.
Sosyal ağlarda paylaş

ben hala inanmıyorum boyle bir konunun fifa'nın sitesinde gectiğine. 7-27 ekim tarihleri arasında sitede bulunsaydı zaten bunu 50 kere gözümüze sokardı medya. burda da daha onceden baslık acılırdı. nedense her yerde haber yayından kalktıktan sonra boyle bir haber oldugundan bahsedilmiş.

benim besiktas taraftarına soyleyecek lafım yok. sadece boyle sacma sapan olmayan haberleri varmıs gibi gostererek kendilerini ezdiklerinin farkında değiller.
Sosyal ağlarda paylaş

mumu, bu forumda hic bir taraftar toplulugu icin "ezik" ibaresini kullandirtmiyoruz. Tarzin da gereginden fazla aggresif ve provokatif. Tekrar ediyorum forum boyunca size soylenen soz bu:

BJK taraftari iyidir, saygimiz vardir ama bunu teyit ettirmek icin ortada gozukmeyen resmi bir sekilde ulasamadigimiz bir belgeyi sunmaniza gerek yok, biz zaten kabul ediyoruz iyi ve motivasyon konusunda basarili bir taraftar kitlesi oldugunuzu. Nette cok aradim bu arastirmanin aslini buraya koyayaim ispat olarak diye ama yok oyle bir yazi veyahut ben bulamadim. Fifa sayfasinda taraftar siralamasi gibi bir olaya bile iliskin bir yazi bulamadim, ne bu seneden, ne de onceki senelerden.

Lutfen sakinlesip evrenin karsinizda oldugu dusuncesinden uzaklasin siz de huzurlu olun, biz de. Tarzina da lutfen dikkat, tesekkurler.
Sosyal ağlarda paylaş

Fenerin başarısız olduğu sene fb taraftarı mükemmel işte takım bu haldeyken bile stadı dolduruyorlar.Cehennem resmen son 30 maçtır kaybetmiyorlar geyiği vardı.

Şimdi fener 28 maçtır yenilmiyor taraftar yine yanlız bırakmıyor ama takımda başarı var ve artık fanatik gibi gazeteler veya fb taraftarı da bakın bizim taraftarımız var.bizim taraftarımız en iyisi olayına gelmiyorlar fb taraftarı bjk taraftarı kadar kraldır ama başarı geldikçe o küçük 1.likler gitmeye başlıyor

kaldı ki yazında tiyatro seyretmeye mi geliyorsunuz diyorsun .zaten senin ve senin gibilerin bu mantığı sayesinde türk futbolunda taraftar olgusu yavaş yavaş öldü siz değil misiniz sarı lacivert bi forma giyiyor diye adamlarla savaşan siz değil misiniz adam başka takımlı diye kavga eden sırf bi renk uğruna saçmalayan kalkmış burada tiyatro salonu değil oralar diyorsun

Evet haklısın oraya giden taraftarlık yapacak öküz gibi bağıracak maç seyretmeyecek çok haklısın bende hayatımda 3 maça gitmişimdir ve hepsinde de futboldan tiksindim koltuk üstünde kendini dünyanın kralı zanneden 2-3 gerizekalı herifin bağırın ulan sesiyle salak salak bağırmak gerçekten çok güzel bişey 3 kez gittim toplam seyrettiğim maç sayısı 0 ama çok haklısın adam gibi yanımızda içeceğimiz yiyeceğimiz otursak maç seyretsek gol olunca hep beraber bağırsak sevinsek faul de yerimizde yuhalasak çok iğrenç bişey olur yani öyle taraftarlık mı olur ya bu nasıl ezik bi tarftarlıktır

Bu ezik taraftarlar bugün ingiltere liginde bolca var ve bi kez bile ben orada bi stadı boş görmedim neden çünkü millet sinemaya gitmek yerine ailesiyle maç seyretmeye gidebiliyor oralarda kimse de ayağa kalkmayan ibnedir diye tezahürat tutmuyor.

Haklı mıyım kendi görüş açımdan haklıyım bilmiyorum senin görüş açından nasıl gözüküyor durum ama biraz da gelişmiş liglerdeki duruma bak bence benim haklı olduğumu anlarsın
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...