Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 2 yi iyi bilenler Profesyöneller bir bakabilir mi (barbar)

karpuz

Öne çıkan mesajlar

ya ben barbar karakter açtım yeni, 15. levelım... PvP hiç yapmayacam hep Single player oynayacam... hell de dayanabilmem için nelere vereyim skillerimi? şu ana kadar hep sword mastery ye dayadım... 1 bash 1 stun 1 find potion 1 leap o kadar... devamı (11 tanesi) sword mastery... daha yolun başındayken soruyorum nelere vermeliyim neleri 20 yapmalıyım... nasıl bir taktik izlemeliyim vs... şimdiden teşküür[hline]"Enseleri öperim, kulaklara üflerim." Jean Jacques Rousseau
Sosyal ağlarda paylaş

ya hangi guide a baksam bi tane mastery seç kökle diyo? ben de sword seçtim sword köklüyorum... warcry lara veririm ne korkuyosun hemen? bana warcry a ver şuna ver diyeceğinize karakter yazın
20 Hödö
3-5 Bıdı
20 Zödö
0 ve ya 20 Vada
falan gibi...
ya da Her level 3 str 1 vitality 1 dexterity ver falan gibi (ben öyle yapıyorum)[hline]"Enseleri öperim, kulaklara üflerim." Jean Jacques Rousseau
Sosyal ağlarda paylaş

öğğğğğğğğğğğğğğreghhhh harrrrgömörrrrrrrrrrrr

ne diablosuuuuuuuuuuuuuuuuuu fraghçççççççç hayııııııııır HAAAAAAAAAAAAAAAYIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIR UzAK TuĞTTTTTTTTTTT[hline]Bir şey biliyorsam; o da hiç bir şey bilmediğimdir.
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Deep-Night, 07 January 2004 19:29 tarihinde demiş ki:
öğğğğğğğğğğğğğğreghhhh harrrrgömörrrrrrrrrrrr

ne diablosuuuuuuuuuuuuuuuuuu fraghçççççççç hayııııııııır HAAAAAAAAAAAAAAAYIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIR UzAK TuĞTTTTTTTTTTT[hline]Bir şey biliyorsam; o da hiç bir şey bilmediğimdir.
[/b]

Kesinlikle katılıyorum :)
Bana uzak sevenine yakın olsun Diablo2 :)[hline]nukbasliklikiz 28 May 2003 04:06 tarihinde demiş ki:

patlıcan ın altındaki goril yokedilsin..
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında hammer benim daha işime yaramıştı hellde gelen hayvani undead bossları bi kaç vuruşta inidrebiliyosun salam bi hammerla :)[hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dorsia, 07 January 2004 22:09 tarihinde demiş ki:
bersekle olmezsin merak etme, adamlar vursa da 4k canin olacak
ISternsen sana Whirlwind ya da frenzy yazabilirim[hline]Indian, Indian what did you die for?
Indian says, nothing at all.

ahah 4k hp nedir ki 0 defansla? ben 3,5k hp ile deniyordum da 2-3 ghost ya da dil çıkaran dikenli eşek canıma okuyordu birkaç sn'de. berserk'in verdiği magic dmg'den life&mana leech edilemediği için çok hızlı ölürsünüz benden söylemesi. berserk'e de 20 verip denedim hani, teketekte bir yaratığa karşı ya da pvp için iyi ama kalabalıkta bir kere bile kullanamazsınız..[hline]There were two men--they walked the same road, but after ten years they discovered completely opposite truths. So I think if I wander for ten years, I'll be able to find my own truth..
Sosyal ağlarda paylaş

gloam değil ki bütün bir oyun, tonlarla yaratıkla karşılacak grup halinde çevresini sarıp saydıran. hele 1.10'da neyin nereden çıkacağı da belirsizleştiği için zırt pırt kaçması gerekecek, yaratıklar da daha kuvvetli zaten..

fiziksel dmg vuran karakterler genel olarak çok zayıf 1.10'da, synergy almıyor hiçbir fiziksel dmg skill'i. varsa yoksa elemental, blizzard maşallah öyle bir yaptı ki en dengesiz yamayı en sona sakladı..[hline]There were two men--they walked the same road, but after ten years they discovered completely opposite truths. So I think if I wander for ten years, I'll be able to find my own truth..
Sosyal ağlarda paylaş

iyi de yaratıklar teker teker gelmiyor ki, 4-5 tanesi çevreni sarınca (ki diablo dediğinin bütün olayı b :-p ) berserk'leri vururken sen de gümbür gübür yiyorsun darbeleri. canını da geri kazanamıyorsun leech'le. hele 1.10'da lıkır lıkır potion içsen sürekli gene yetmez. isterse karpuz bir trainerla deneyip görsün neye benzediğini, kullanamayacaksa yok yere uğraşmasın o kadar..[hline]There were two men--they walked the same road, but after ten years they discovered completely opposite truths. So I think if I wander for ten years, I'll be able to find my own truth..
Sosyal ağlarda paylaş

Barbar olarak;
Sword mastery yi zaten 20 lemişsin
Battle orders 20 olacak kesin gibi bişi single için çünkü life ın ne kadar çok olursa olsun dahasına da ihtiyacın olacak (druid im var hala yetmiyor düşün artık).
Frenzy yada Whirlwind arasında seçim yap çünkü berserk le life ve mana leech olmuyor ve sadece tek bir kişiye vurduğundan lvl atlamada ciddi ciddi sıkılırsın. Eğer WW kullanırsan mana steal i yüksek eşyalar olsun ve kullanacağın silahın hızı en az fast olsun ww de çok önemli çünkü.
Geri kalanlan skilleri de ihtiyacına göre verirsin Hell i 80 civarında bitirdiğine kadar da zaten belli olur nasıl bir şekilde oynayacağın. Statlar ise tamamen kullanmak istediğin eşyalardan karar ver aç arreat summit i oradan karar ver bilindiği üzere kullanılacak itemler dışında stat vermeye gerek yok. Gerisi vitaly ti ye basarsın ve yanına yardımcı olarak Nigthmare holy frezee auralı arapları tavsiye ederim çok iyi zaman kazandırıyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Bencede berserk gitme bak eski barbarım berserker idi ciddi anlamda çok sıkıntı ve zorluk oluyor hemde duellerde defianci yüksek olan zınk indiriyordu çünkü berserkle adama koyamiyacaksın onun yerine whirlwindi al hm life leech hemde mana leech için şu ztn oyun 1.10da iyicenen çoşmuşlar nightmaredeyim zealotum var lvl 35 var ki eşyalarda baya güzel ama kaç kere öldüm anlatamam[hline]Olymposdan[Sir Lancelot]
[Silver Ailesi,Ivanov kardeşler]
Osi Eudan [Raven Sardok] Pally Archer
------
Save me from the nothing i've become
Sosyal ağlarda paylaş

Zealot 1.10 da aşırı tehlikeli bir char. Çünkü denemelerim sonucunda Holy Shield sız yada iyi bir kalkansız paladinin çok zorlanacağını gördüm. Zeal 5 den sonra aşırı tehlikeli çünkü geri çekilemiyorsun ve mauler lar gibi stun yapanlar darbe aldıktan sonra bloklamanıda önledikleri için diğer saldırılara da açık kalıyorsun ve kontrolü eline alman çok zor oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Ztn şu an holy shield 6 mı 7 mi ne zeal 11 fana 5 işte sacrificeda 5 ama zeal olmassada herifler harbici ölmüyo benm amacım defiance, holy shield,sacrifice,fana,zeal 20 lemek yada defiancı 15 lemek flms[hline]Olymposdan[Sir Lancelot]
------
Sosyal ağlarda paylaş

Ama o geriye kaçamama olayına hak veriyom ancak elimdeki very fast attackya ondan bi nebze biraz daa kurtulabiliyorum hele slow attacklı bişe olsa zeal bi işe yaramıyo wallah[hline]Olymposdan[Sir Lancelot]
------
Sosyal ağlarda paylaş

Atack yaparken kalkan devre dışı kalır o yüzden zeal deyken kalkan 21 vuruş yapana kadar devre dışı kalıyor. ve zealin damage i de o kadar tatmin edici değil en azından duelde filan kullanamazsın single da da kalabalık gruplar problem çıkartır. Benim tavsiyem eğer duel düşünüyorsan zeal i 5 de bırakmanı vigor - charge 20, holy shiled - defiance 20, fanatism 20 yaparsan etkili ve dengeli bir char olur. Ve tpre-req larla birlikte 111 ediyor galiba :).

[Bu mesaj grambrood tarafından 08 January 2004 16:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...