Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Futbol Bolumu Modlari

Zegna

Öne çıkan mesajlar

gs,fb,bjk adına 3 büyük takımın taraftarlarından ağır başlılar seçilsin, aşırı fanatikler değil. aday olarakta gs için solonor, fb için zegna (başka alternatif gelmiyor aklıma), bjk içinde dela olabilir. hatta bana kalsa kermiti verin sadece derim ne güzel tarafsız gül gibi geçindirir bölümü.
Sosyal ağlarda paylaş

Birden fazla olmalı ve bu kişiler denyoluğa müsamaha etmeyecek kişiler olmalı. Denyo kelimesini kullandım çünkü son birkaç ayda burada gördüğüm mesajları atan fanatikler için başka bir tanımlama yapmak gerçekten zor. Sanki tribünde ne kadar eli bıçaklı varsa üye olmuş vaktinde, moderasyonun gitmesini beklemiş.

Ben takıma göre mod olması gerektiğini düşünmüyorum. Modların objektif olması da gerekli değil. Sonuçta onlar da takım tutan insanlar, rekabet ortamında kendi takımlarını savunacaktırlar. Amaç tartışmalarda seviyeyi korumak olmalı, objektivite ise sadece moderasyon gerektiren şeylerde şart.

Aynı takımı tutan birden fazla kişi olmasın çünkü mod olacak kişi haliyle futbolu iyi takip ediyor olacağından farklı takımları tutan kişiler ile bölümün içeriği daha zengin olacaktır.

Birden fazla mod olursa bunlar birbirini bilen insanlar olsun denmiş. Bu doğru bir tespit. Geçmişte bu bölümün modları arasında bariz koordinasyon eksikliği vardı. İşlerini bireysel olarak iyi yapmış olsalar da koordinasyon eksikliği olunca bir aşamadan sonra etki azalmaya başlıyor. Kendi aralarında tabii ki tartışacaklar da iş moderasyona gelince ortak karar alabilecek olmaları lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...