Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Retri Paladin

CapN

Öne çıkan mesajlar

ahahah ben nerdeyse 3 yıldır retro diyorum hep de retro diyecem. (metro gibin lol :P )

neyse talent olayına gelirsek. invulon çok güzel yazmış.

raid için 5/8/48
pvp içinise 2.3 de tavsiyem 0/20/41

2.3 için bir talent bulder olmadığında link koyamıyorum.

gear konusunda da ne yap et stormherald yap. video daki paladinde deepthunder var. stormherald olsa daha da artar dps.

gear konusunda ap crit gidecen. ap derken enchantleri ve gemleri ap yapma yapabiliyorsan herşeyin str sinden tak ve yaptır. sonuçta kings ile str çok değişiyor.

2.3 de paladine sahamanın mental quickness ı tarzı bir talent verirlerse bir işe yarar. yoksa spell dmg denen zımbırtı yüzünden yeterli stat ı toplayamıyorsun.

Bir de raide retrO paladin olarak girebileceğin guild varsa ne güzel :D Şahsen ben guildmaster olsam paladin oynamama rağmen ne prot pala alırım raid e ne retrO :D

paladin isterse 1600 dps yapsın umrumda değil. paladin kadar iyi tank heallayabilen class yok.

neyse işte canın nasıl oynamak istoyrsa öle oyna burda reti suxx diyenleri dinleme :D
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:
Baalzebub said:
retri pala'nın itemları iyiyse gayette güzel dps yapar. gidip bir warlock bir mage kadar yapamaz, ama hunterla başabaş gider eğer oyuncusu iyiyse. küçümseyenlere şaşıyorum ben.

Gelsin yapsın paladin 1200 dps ortalama görelim. Varsa screenshot video vs bekliyorum. Asıl sen hunter ı küçümsüyorsun ben ona şaşıyorum.

http://wowwebstats.com/etnz4nxjlpfqw?s=2399-2568

hi.
Sosyal ağlarda paylaş

Gereksız Msjlar haricinde yardımcı olmaya çalışan arkadaşlara teşekkür ediyorum :)

AP / Crt set yapıyım tamam (Başladım zaten toplamaya)

Arena sette AP / Crt veren Item yok hepsi Spell Damage / Spell Cit Bu durumda arena setiyle uğraşmıcam?

Benımı yanlış anlıyorum :P
Sosyal ağlarda paylaş

arena seti alma şimdilik puanın varsa bile. alırsan sezon 3 ün setini al. Hatta honor da harcama (sadece ring e harca)

mesela headless horseman den plate kafalığı alabilirsin.

spell dmg a çok önem verme. önceliği str/ap ve crit e ver. pvp yapacaksan dediğim gibi honor ve arena puanlarını s3 e kadar biriktir. s3 yakın bir zamanda gelecek.

silah olarak eğer bs değilsen şu ah de satılan 2h mace i al başka silahın yoksa (ismi oathkeeper dı sanırım)

bir de paladinin 3 tane arena seti var.

healing seti ornamented set
stam int +heal spell crit ve resillience verir. healer için gerekli

spell dmg seti lamellar set
stam, int, +spell dmg/heal spell crit ve resillience verir. shockadinlerin kullandığı iddaa ediliyor.

melee seti scaled set.
str stm int +spell dmg/heal melee crit verir. sezon 1 ve 2 resillience vermiyor ama s3 ünki verecek. o yüzden arena puanı haracayacaksan s3 te harca :D
tabi ki alacağın set bu olacak :D

t4 ün de retrO için olan itemlarını alabilirsin. setin ismini hatırlamıyorum ama şunu bil yeter eğer bir paladin seti str veriyorsa o set retrO içindir :D
Sosyal ağlarda paylaş

Retro değil arkadaşım retardin :P

Sanırım 3. sezon retardin arena setinde spell damage olmayacak, resilence ordan geliyor. Bide senin race nedir? Bloodelfsen hiç ihtiyacın yok, sosac spell damagedan etkilenmiyor ve hp götürdüğü için sürekli heal = sürekli mana geliyor, üstüne tüm raide +3 crit verince gayet yeterli bi dps sınıfı oluyor. Diğer palalardan biri combatın başında wisdom judgelasa sürekli onu da yenileyecek. Çok kötü değil retardinler de hem tercih meselesi hem de guild ın oyun mekaniklerini bilmesiyle alakalı.
Sosyal ağlarda paylaş

bence sorun pala'nın damage verip vermesinde değil. şu anda druid'im ile oynuyorum ve feralim. ve retri pala'nın beni kesmesi gerçekten zor. eğer andavallık yapmaz isem. yani ne bileyim, yeteri kadar ability yok paladin'de. pala'nın stun'ların cd'sini doğru ayarladığım zaman, çatır çatır heal atıyorum. ki gear olarak benden daha iyi arkadaşlar bunlar. değişik sınıflar ile karşılaştırmada örnekler çoğaltılabilir.
pvp/dps için konuştum tabi. öpenzi.
Sosyal ağlarda paylaş

feralin zaten 1vs1'de zayıf olduğu melee sınıfı yok ki. bizim battlegroup'un en iyi ferallerinden birisi (adam sunucunun ilk rank 13'üydü 2,5 yıl önce ve devamlı feral kaldı öyle ragnaros tankladı kimse denemezken hatta nef denedi ama call yüzünden olmadı tabii lol) ile devamlı duel yapardım ve %50-%50 gidiyordu adamlar bedava ninirvate verene kadar. sonra imkansız oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

daha ferale özel setler, itemlar yokken bile herşey ya dodge oluyordu ya da vurduğunda tüy gibi oluyordu. üstüste soc crit'leri filan olacak da stunlayacaksın filan ona bakıyordu. o zamandan bu yana retri'ye birşey gelmezken feral'e tonla şey geldi, daha iyi olduğunu sanmıyorum durumun.
Sosyal ağlarda paylaş

Paladin oynıyanına göre değişir zamanında paladin overpowered diye diye nerf yemekten hayatı kaymıştı expansiona kadar

Expansion öncesi decurse atmaktan başka bir işe yaramazdı doğru düzgün.. Şimdi Retribution spec e buff geliyor biraz ayarlamalar yapıyorlar. Crusader Strike cd süresi uzun olması dertdi şimdi kısalacak güzel melee crit ve AP ile uygun setle cok rahat raidler için ve pvp için secilebilcek bir class olucak

ama bu demek degilki her classı çatır çutur kesicek her classın rakibine göre disavantajı var buda olması gerkene birşey zaten genede paladin iddalı dps yapar pvp ve pve bazında ama her classdan fazla paladinin verdigi dmg geara çok baglı gear olmadan ne spec olursa olsun paladin çöptür
Sosyal ağlarda paylaş

Invulon said:
Paladin oynıyanına göre değişir zamanında paladin overpowered diye diye nerf yemekten hayatı kaymıştı expansiona kadar

Expansion öncesi decurse atmaktan başka bir işe yaramazdı doğru düzgün.. Şimdi Retribution spec e buff geliyor biraz ayarlamalar yapıyorlar. Crusader Strike cd süresi uzun olması dertdi şimdi kısalacak güzel melee crit ve AP ile uygun setle cok rahat raidler için ve pvp için secilebilcek bir class olucak

ama bu demek degilki her classı çatır çutur kesicek her classın rakibine göre disavantajı var buda olması gerkene birşey zaten genede paladin iddalı dps yapar pvp ve pve bazında ama her classdan fazla paladinin verdigi dmg geara çok baglı gear olmadan ne spec olursa olsun paladin çöptür
sen ne dıyosan dogurudr :D "dy"
Sosyal ağlarda paylaş

tbc ıle paladın actım.paladın oynaması cok zevklıdır..holy ıle ıken warıor roque kesebılırsın hatta mage.retri ıken roque yu ezersınız(duelde tabıkı :D)...ama arkadaslara katılıyorumm arena olayında palanın gorevı healer .bg lerde retrı oynanabılır .pve de tabıkı healer.yenı duzenlemelerle agro dusuren talantler gelcek dıyolar nasıl olcak bılmıyorum shamanlar ve palalar ıcın..
Sosyal ağlarda paylaş

tbc'de 1vs1'de feral yenmesi mümkün değil ki paladinin? zaten tek şans caster formda heallenirken yakalamak o da imkansız cyclone ile. manalarını bitirmek imkansız zaten.

rogue da biraz zor ezilir gene tbc'de yeni wound poison & MN ile. benim diyeceğim o ki oyunun muhtemelen en kötü 1vs1 sınıfı paladin şu anda ortalamaya vurulursa bütün sınıflara karşı ayrı ayrı şansı. her buildi için geçerli bu.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:
tbc'de 1vs1'de feral yenmesi mümkün değil ki paladinin? zaten tek şans caster formda heallenirken yakalamak o da imkansız cyclone ile. manalarını bitirmek imkansız zaten.

rogue da biraz zor ezilir gene tbc'de yeni wound poison & MN ile. benim diyeceğim o ki oyunun muhtemelen en kötü 1vs1 sınıfı paladin şu anda ortalamaya vurulursa bütün sınıflara karşı ayrı ayrı şansı. her buildi için geçerli bu.
feral konusunda haklısın.ama roque konusuunda acıklayım :-) mesela pala prot holy karsısında roque varr .aoe atıyosun holy damge ı artıran buff ı atıyosun ve kendını heallıyosun ama zamanlama cok onemlı :) hp yusde 80 lerde shıld ı acıyosun fulluyosun zaten roque kendını healleyemıyo :) 1 dakıka her turlu roque oyalarsın pala ıle resılence ve armor ıyıyse benım mesele 320 resılence 16.5 armor vardı 1750 healıng up.dıger shılc ı acıyosun blesıng of proctectıon.eger roque ıı ıse blınd atar :) ama atsada fark etmez trınket ıle cıkarsın sonra kendını heallersın tabı cd ları dolunca sureklı stun eger tabı roque hp ı azalınca kacmak ıstıycek vanısh sap etc o zaman oturup su ıcceksınımecbur yanınıza gelcektır : ) enınde ve sonunda roque ölür :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...