Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

the witcher

fizban

Öne çıkan mesajlar

ben kesintisiz sabahladım oyun başında gene de çökmedi. 1.1a kullanıyordum sıfır installation üzerine.

fena değil oyun ama başka bir oyuna atladığımdan act 2'de kaldım şimdilik. combo sistemini düzgün kullanabilmek için kesin omuz kamerasından oynamak gerekiyor bu arada, öbür kameralarla kesin hedef şaşıyor heh
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
Bir kaç gün önce oynamaya başladım bende. Act 2 'nin sonlarındayım ve oyun çok hoşuma gitti. Uzun zamandır böyle güzel bir RPG oynamamıştım. NWN2'den filan daha zevkli geldi bana. Fakat oyunun bazı bugları ve hata vermesi gıcık ediyor adamı ya. Teknik sorunlar olmasa çok daha güzel bir oyun olabilirmiş.

Bu arada birşey dikkatimi çekti. Ya Geralt'da yada yapımcılarda çok feci kızıl fantezisi var...
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 3 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
ortasına kadar geldım bıraktım oyunu oynamayı sevmıyorum yan quest lerın dallanıp budaklanıp ınsanı oyun ıcınde kaybetmesını konuyla ılıskılı zıncırleme gıdecek quest ler bı sure sonra esas hıkayeyı bırakıp sagda solda monster kesıp kıl tuy toplatmayacak ınsana bır oyun aynı mevzu oblivion dada vardı onuda bıraktım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...