Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

11.Hafta: Gaziantep-Galatasaray

nukbasliklikiz

Öne çıkan mesajlar

Bunlar hep Aziz Yıldırım'ın işleri, bu sezon fenerden bir halt olmayacağını anladı hakemlere para yedirip GS'yi şampiyon yapacak sonra da hakemler sayesined şampiyon oldu hırtlar diyecek...

O değil de kardeşim biz oyuncumuza forma alamayan taraftarın verdiği bir liralarla geçinen takımız hakeme vercek parayı nerden bulcaz ki? Di mi ama?:o
Sosyal ağlarda paylaş

Apex said:
galatasaraylılar neden haluk ulusoy gerçeğini inkar ediyor anlamıyorum.

haluk ulusoy kim ya? biz de istemiyoruz ulusoy'u. defolsun gitsin. ama levent bıcakcı gibi yavsaklar da gelmesin.

benim sinirlendigim olay 2005-2006 sezonunda fb'ye calısırken hakemler, burda zırlayanların gıkı cıkmıyordu. sahtekar nobre'yi unuttu herkes, şimdi olay aleyhine gelişince hemen bik bik ötmeye başlıyolar.

gs maçlarından önce, maçın hakemi hakkında basın açıklaması yapsın bence aziz yıldırım. ya da ligden cekilsinler sdfdsf.
Sosyal ağlarda paylaş

toggie yıllardır gitsin diyen biziz zaten, başkası değil. bık bık ötenler konusunda ise bir fikrim yok, hakem hatası varsa vardır. fenerbahçe'nin o zaman kollandığını söyledim zaten levent bıçakçı döneminde. ama haluk ulusoy kim filan denmesin yani, haluk ulusoy'un kim olduğunu hepimiz biliyoruz. adı galatasaray başkanlığı için bile geçmiş, sion maçında arda'nın 4. golünde taraftarların bile bir kısmı oturduğu yerden alkışlarken havalara zıplamış, galatasaray'a kupa verirken önce kendi ellerinde kulüp başkanıymış gibi kaldırmış bir federasyon başkanı. olay galatasaray, fenerbahçe veya beşiktaş değil, bize italya gibi bir temizlik lazım. hoş türkiye'de olacak iş değil ya bu, böyle devam ederiz işte nice seneler. isimler değişir kollananlar değişir ama bu pislik değişmez öbür türlü.

edit: bu arada dikkat ederseniz fenerbahçe-beşiktaş ve gaziantep-galatasaray maçlarından sonra futbol ile alakalı hiçbirşey konuşmadık. bence bölümün adı değişsin.
Sosyal ağlarda paylaş

arkadşaım napalım orta hakem pahalı geldi yan hakemi satın aldık=)
parasıyla değilmi,antep de satın alsaymış=p

şaka bi yana böyle bir ofsayt yok, maçı kahve gibi bi yerde izledim,en öndeydim, babam da yanımda
bu gol ofsayt ya dedim
nerdeyse bana saldıracaklardı ki galatasaraylıyım=)
neyse olur böyle şeyler
ben dahil tüm paticiğe milupa emzik ısmarlıyom=))
Sosyal ağlarda paylaş

yahu ben de bayılmıyorum haluk ulusoy'a. galatasaray'a ne verdiği, verecegi varsa istemiyorum. haram olsun kazandıkları, bes para etmez pespayenin tekidir.

ben hiçbir zaman hakem hatalarına sesimi cıkarmadım burda. bu hatalar her sene baskasının lehine olur dedim. bir maç fb ye oluyorsa digerinde gs ye olacak, bjk ye olacak. bu olay böyle döner gider, 3 büyüklerin hepsi bu hakem hatalarından zaman zaman faydalanır, zaman zaman yara alır. daha maç başlamadan maçın hakemini eleştiren bir takımın hakemlerden mükemmel bir performans beklemeye hakkı yok.

hakemler mükemmel yonetselerdi biz yine lider olurduk. rüya görmeyin, gerceği yaşayın.
Sosyal ağlarda paylaş

sonuctan memnunuz tamamda oyundan memnun degiliz.

orta sahada resmen yok olan bi galatasaray vardi sahada, surekli defanstan sisirilen ve herhangi bi galatasaraylinin 10 metre yakinina bile inmeyen toplar.

nerdeyse ligtv aboneligimi bitirme noktasina geldim bugun, boyle mahalle futbolunu bu kadroyla bize yasatan kalliye selam ederim.

bizim gole gelince olmayan faulden ofsayt pozisyonundan bi gol. antepe yazik oldu...
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:
Bunlar hep Aziz Yıldırım'ın işleri, bu sezon fenerden bir halt olmayacağını anladı hakemlere para yedirip GS'yi şampiyon yapacak sonra da hakemler sayesined şampiyon oldu hırtlar diyecek...

O değil de kardeşim biz oyuncumuza forma alamayan taraftarın verdiği bir liralarla geçinen takımız hakeme vercek parayı nerden bulcaz ki? Di mi ama?:o

süper tespit vallahi, helal xD
Sosyal ağlarda paylaş

topic gözyaşı dolmuş tuzlu tuzlu =(

maç hakkında yorum yapmicam herşey ortada da nilep en çok şike yapan şampiyon olsa bjknin şampiyonluğu olmazdı filan demiş de en çok şike yapan bjk arkadaşım üzgünüm.bunu kıçımın kenarından gelen e mail a göre değil de zamanında gazetede okuduğum federasyonun hakem anketinde hatırladığım sonuca göre diyorum.hiç şike aldınızmı sorusuna en çok 'BJK den aldım' cevabı çıkmıştı.
Sosyal ağlarda paylaş

Neyi tartışıyorsunuz ki? GS'nin şike yapacak parası mı var? Sponsorsuz transfer bile yapamıyoruz.

Ha, genel olarak bakarsak Türkiye liginde şike dönmeyen tek bir sene bile yok.

Ne GS temiz, ne BJK ne FB. Ha, hangisi daha çok şike yaptı derseniz orasını kimse bilemez. Ama üçü de az buz değil, illa aradığınız bir "şerefli" takım varsa o sıfatı taşıyamayacak kadar çok bu işin içindeler. Sadece onlar mı? Anadolu takımları, hakemler, federasyon, ne ararsanız.
Sosyal ağlarda paylaş

Evet bu da doğru. Riske girilmez böyle bir durumda.

Düşünsene madem şike yapacaksın o zaman bunu hem kesin hem de ses getirmeyecek şekilde yapmak istersin.

90. dk ya bırakırsan ya o adam topu ıskalasa ya da öyle bi pozisyon hiç olmasa? Şike boşa gitmiş olur. Kısaca kesin ve güvenilir değil.

Aynı şekilde 90. dk da yapılani hareket 100 kat fazla ses getirir. Dün BJK o golü 90da değil 70te atsa sizce bu kadar konuşulur muydu? Tamam yine ses çıkardı bolca ama bu kadarı mümkün değil. Niye bas bas bağırmak istesin ki şikeci adam.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya Fenerli olarak soyluyorum. Orta hakem napsin , yan hakem bayragi kaldirmiyo ama bariz 1.5 metre ofside pozisyon. Ama iste surda bi sacmalik var mi o kadar gidilio ki hakemlerin ustune , hakemler o kadar baskıyla cıkıyo ki maca , offside vermese ve ofside olmasa pozisyon , adami linc ederler. Biz , medya spor programlari once hakemi konusyo kimse mactan muctan bahsetmio ve hakemler herseyi tayin ediyo gorunuyo.

Dunku pozisyona da deginelim. Sİmdi adam orta sahaya yakin bi pozisyonda foul karari vermis.Mac 2-1 degilde 1-1 olsa O top kafadan sekip Batuhana gelmeden luganoya gelse ve Lugano ileriye dogru uzaklastirsa ( ki bu arada foul kararinin yine verilio oldugunu dusunelim)topta CKR nin onune dusse vursa gol olsa . Mac oldu 2-1. Besiktaslilar kabul edicek mi? Herkes biraz mantikli dusunsun.

Yaziktir du hakemlere az guvenelim daha rahat olsunlar , herseyin altinda bisey aramayalim ya.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...