Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

11.Hafta: Gaziantep-Galatasaray

nukbasliklikiz

Öne çıkan mesajlar

şurada yazılanları gördükten sonra sene başından beri fenerbahçe'ye alakasız penaltılar verilip elle goller atıyor zannettim bir an. beşiktaşlılar söylese birşey söylemem bu sene gerçekten çok canları yandı ama galatasaraylılar için aynısı geçerli değil. zaten futbol bölümünde hakem ve sidik yarıştırmaktan başka birşey konuşamaz olduk bu tavırlar yüzünden. en güzeli hepimiz birer emzik alalım, gerektiğinde kullanırız.
Sosyal ağlarda paylaş

Nedir abi ya şimdi hakkınızlamı aldınız puanı delikanlı gibi konuşun , 5 metre ofsayt degilmiydi o pozisyon , dün faul vardı yoktu türkiye ikiye bölündü , spor yazarlarının yarısı var yarısı yok dedi tartışılırda , 5 metre ofsayt ya bunu göremeyecek bir hakem olamaz ya...
Sosyal ağlarda paylaş

Bonjo said:
Nedir abi ya şimdi hakkınızlamı aldınız puanı delikanlı gibi konuşun , 5 metre ofsayt degilmiydi o pozisyon , dün faul vardı yoktu türkiye ikiye bölündü , spor yazarlarının yarısı var yarısı yok dedi tartışılırda , 5 metre ofsayt ya bunu göremeyecek bir hakem olamaz ya...

Maçı izlemedim. Daha doğrusu ara ara bakıyodum dizi izlerken, 80den sonra downloada falan da başlayınca yavaşlamasın diye "bu gs adam olmaz" diyip kapattım maçı dolayısıyla pozisyonu görmedim.

Ama bir insanın bir duruşu, bir kararı olmalı, kendisiyle çelişmemeli. Sen dün kendine yapılan şeyi hakem hatası olarak değerlendirip şikayetçi olanlara "Ağlamayın" diyebilirsin. Ama o zaman objektif olarak her koşulda her durumda bu tavra karşı olman gerekir. Tutup adam yapınca ağlama diyosan kendin de aynı şeyi başka bir maçta başka bir takım karlı çıkınca yapamazsın. Yaparsan ne olduğunu kendin söyledin zaten.

Ha, dün tutup adam şikayet ederken ağlamayın diyeceğine doğru düzgün "Bence faul vardı hakkaten, yoksa da geçmiş olsun" ya da "yok fauldü o gol iptali doğru" diyosan tutup bugün burada "Ofsayttı o gol" diyebilirsin elbet. Ama madem ağlamak olarak değerlendiriyosun o halde bunun da bir farkı yok.

Bi de dün yine bi fenerli mesajı vardı "Hodri meydan, satın aldıysak aldık hakemi, konuşmayın. madem satılıktı daha çok para verip siz alsaydınız" diye. Eh madem öyle görüş bildiren var o adam da bugünkü maça laf edemez (Senin için değil Bonjo bu paragraf)
Sosyal ağlarda paylaş

Çok kötü bir futbol ve sadece 1 gol pozisyonu var golden başka. Bu sezon en kötü oynadığımız maçlarda bile 3-5 pozisyon buluyorduk. Attığımız gol net ofsayt. Maçtan tek olumlu şey namağlup liderliğimizi devam ettirmemiz. İnşallah Helsingborg maçında böyle oynamayız yoksa UEFA hayalimiz çabuk biter.
Sosyal ağlarda paylaş

Ahahhaaa eagle deniz söylediğin lafa bak ya :D

Aziz Yıldırım göreve geldiğinden beri hakemleri tasmayla kullanıyor resmen. Daha ne olsun istiyorsunuz, şike olmas için auta giden topa gol mü demeleri lazım illa?

Elle attıklarınız falan veriliyo ya. Sahada resmen voleybopl oynayan adamlarınız vardı yani..
Sosyal ağlarda paylaş

@Rewe ben bjk lılara ağlamayın cinsinde bir laf kullanmadım , şu ligde en çok hakkı yenen takım bjk dır(msglarıma bakabilirsin),duruşum hep aynı benim BJK ında FB ninde bu ligde hakları fazlasıyla yenilmiştir , dün bjk ın ligden çekilmesi için daha neler felan diyordum , ama inş FB de çekilir futbolun başındakiler gider , türk futbolu eski günlerine döner..
Her hafta hakem hatası konuşmakdanda sıkıldım , forumlarda da zerre futbol konuşuldugu yok zaten , sürekli kaos sürekli laf sataşması , biz hepimiz varya burda kuklayız , isteyen istedigi gibi yönetiyor işte futbolumuzu , milli takımında hali malum , türk futbolununda , kral dediğiniz gs ı gördük işte avrupada sion bordeaux gibi avrupanın iki zayıf takımına yenilip geldiler , siz şimdi halinizden memnunsunuz ama gün gelecek işler sizinde alehinize gitcek...
Sosyal ağlarda paylaş

o söylediğin sadece levent bıçakçı dönemiydi, inkar eden yok zaten. ama galatasaraylılar neden haluk ulusoy gerçeğini inkar ediyor anlamıyorum. lobiyse lobi, bunu gücü olan kullanır zaten müsade ediliyorsa. ismet arzuman bir karar verdi diye bütün sezon bunu mu konuşacağız ? geçen sezon kupada yarı final ve final maçlarınıda konuşalım o zaman, hatta vahap beyaz'ın 96 dk. oynattığı maça dönelim.

nileppezdel said:
Aziz Yıldırım göreve geldiğinden beri hakemleri tasmayla kullanıyor resmen. Daha ne olsun istiyorsunuz, şike olmas için auta giden topa gol mü demeleri lazım illa?

Elle attıklarınız falan veriliyo ya. Sahada resmen voleybopl oynayan adamlarınız vardı yani..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...