Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Visitors (Ziyaretçiler)

Creel

Öne çıkan mesajlar

ilk 30dk çok leşti açıkçası. sonra toparlandı ama bu dizinin akibeti belli olmaz. çekebilirler fişini.

ayrıca nedir bu fiks gerizekalı, çükünün götürdüğü yere giden sorunlu çocuk koyma olayı ya.tipte tip olsa karizma olsa neyse. ölsün 2. bölümde.
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

Pilot çok başarılı (tu)(tu)

Wash
Yine, kazıklanarak öldü LOL

evet pilot iyi.

ya ne güzel sevinmiştim alan tudyk i devamlı bi rolde görcem diye :( neyse pier abi var.

bi bölümde verdikleri soruların, aynı bölümde cevaplarını da vermeleri güzel oldu. öyle ittire kaktıra yavaştan alan bi dizi olmayacak gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

bence çok hızlı geçmişler, 3-4 bölümü 1 bölüme paketler gibi. duruma göre bolca flash backler olur gibi geliyor.

spo1

yani karakterleri daha doğru düzgün tanıyamadan, bir anda pat pat gelişmeye başladı olaylar süratle. üstelik ne acelesi vardı dünyaya daha önce gelip, sleeper cell yaşayan visitorları göstermenin. bekleselerdi ya bi kaç bölüm daha.. eski bölümlerde heriflerin kertenkelebek olduklarını, bilimum haşaratla açık büfe yaptıklarını falan daha sonraları görüyorduk. bakalım neler olacak görecez.

konu zaten sağlam, sonuçta klasik olmuş bir diziyi kullanıyorlar malzeme olarak. tamam sağlam oyuncular var ama yinede dizinin ömrü ve ilerde seyredilebilitesi hakkında şüpheler oluşmadı da değil. umarım güzel devam eder, nicedir beklediğim bir yapımdı bu.

spo2

eskisinde uzaylı peşinde koşup, birde starchild peydahalayan hatun vardı. şimdi onun yerini herhalde juliet in oğlunu oynayan tip alacak muhtemelen, eski serilerdeki donovanın ex karısı yerine de muhabir adamı koymuşlar.

Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:

İlk yayınlandığında cidden korka korka izlerdim (15-20 sene falan oldu herhalde)şimdi çok keyifli olacak:)
Bu akşam ilk bölümü çıkıyor degil mi?

abso babs ben daha okula gitmiyordum bu dizi varken yani minimum 20 sene. :D

birde aynı bölümde sorulan soruların cevabının olması böyle dizilerin başilangıcı için bir klişe olmayamı başladı sanki? bakınız true blood tada öyleydi başlarda.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...