Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

256 k yla ne oynayabilirim ?

loop

Öne çıkan mesajlar

Yıllardır 56 k yla ultima oynadıktan sonra sonunda 256 k adsl ye kavuşmuş bir insanım. Acaba bu bağlantıda oynayabileceğim MMORPG ler hangileri. DAOC falan oynayabilirmiyim acaba?
Mesela diablo oynamak istesem nasıl oynayabilirim . Bana bir arkadaş bu konularda bilgi verebilirmi ?
Sosyal ağlarda paylaş

daoc 56k ile bile rahat oynanıyor diye okumuştum. hatta yeni oyunların çoğu öyle çok iyi bağlantı istemiyor.

yani oyun yeni çıktı diye yüksek bağlantı ister diye düşünme. yüksek bağlantı isteyeni de vardır ama genel olarak farketmiyor.

sonuçta bağlantın 1mbit bile olsa, türkiye çıkışın olduğu için belli bir gecikme oluyor (tabi türkiye'deysen). ama en iyisi oynayanlara sormak, daoc bölüme takılanlara falan pm ile sorabilirsin bağlantılarını ve kaç ping aldıklarını.[hline]Pretty women make us buy beer,
Ugly women make us drink beer.
[Al Bundy]
Sosyal ağlarda paylaş

2 yıldır daoc oynuom 56k yle
süper performans alıom hehe =)[hline]Oski lvl50 The Hero Gayzerker RR4+
Excalibur - Non-Guild | Hibernia / EU
Dogan lvl50 The Bard RR3+
Excalibur - Celtic Fist | Hibernia / EU

unity100, 01 November 2003 14:23 tarihinde demiş ki:
multi media online ROLEPLAYING game. diyor. multimedia online PLAYER VS PLAYER game demiyor. degil mi.
Sosyal ağlarda paylaş

adam 256 k diyor ya oha..
quake 3'ten tut star wars galaxies'a kadar herşeyi oynayabilirsin..

mesela 56k kablonet (toplam hızı 128 k oluyor)
var(dı) bende
Yurtdışı serverı olmasına rağmen sorunsuz Anarchy Online oynuyabiliyordum..

Olay ekran kartında bitiyor.
Star Wars Galaxies felan istersen pcni zorlar..

DAOC ise 36k dial-up ile bile oynanabilen bir oyun.
En az bağlantı sorunu çıkaran MMORPG diye biliniyor.
Sen 256 k ile acaba oynanır mı diyorsun eheheh

adsl ile başarılar sana..[hline]Bir şeyi göremiyor olman,
orda olmadığı anlamına gelmez.
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten bağlanır bağlanmaz Quake 3 ü denedim ama çok iyi bir performans karşılamadı beni.
Birde ufak bir problem var aynı evde iki makineyle giriyoruz nete. Yani 256 k yı iki kişi kullanıyoruz. Bu verimliliği çok etkilemez değilmi?
Bende 56 k kullanırken 256 ya geçince her bir şeyi yaparım diyordum ama biraz hayal kırıklığına uğradım. Düşündüğüm kadar çıkmadı. Battle nette starcraft oynuyorum elin polanyalısı beni lagçı belledi. Gerçi onlar oyundan düşüyor ben düşmüyorum ama yinede daha hızlı olmalıyım diye düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

bağlantın adsl ise daha çok hayal kırıklığına uğrıyacaksın,adsl oyunlarda yüksek ping veriyor[hline]Özhan Canaydın demiş ki "vatan haini mektebi sultaniye pankartını açanları kınıyorum"

bir hafta sonra vergi daireside demiş ki "galatasaray klübünün vergi kaçırdığı tespit edilmiş olduğundan dolayı 1 trilyon lira cezaya çarptırılmıştır"
Sosyal ağlarda paylaş

kaba olucam kusura bakma bir bok oynayamassın bu şartlarda çünkü sadece download ta iyi.. bende de 256k adsl var ancak ultimada bırak koşmayı adam gibi yürüyemiyorum lagtan fps oyunlarıda 100 ping oluyor.[hline]KinGpiN the striked sazan
BabacumMostors, 27 December 2003 21:53 tarihinde demiş ki:
yabancı am da kullanmasınlar alla alla ben zorda kalmadıkça kullanmıyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

adsl in oyun ping i hiçbir zaman düzelmeyecek çünkü kullandığı sistem çağ dışı,temelde dial up ile aynı teknolojiyi kullanan bir sistemle nereye kadar...[hline]Özhan Canaydın demiş ki "vatan haini mektebi sultaniye pankartını açanları kınıyorum"

bir hafta sonra vergi daireside demiş ki "galatasaray klübünün vergi kaçırdığı tespit edilmiş olduğundan dolayı 1 trilyon lira cezaya çarptırılmıştır"
Sosyal ağlarda paylaş

net üzerinden virtual birdirbir veyahut long donkey vs 3.2 oynayabilirsin
laglerden dolayı takılıp düşme problermi de olmaz hem
Allah ne verdiyse oynarsın soru mu bu?:)[hline]"127*625+3 işleminden elde edilen sayının 5 tabanındaki eşitinin rakamlarının toplamının 10 tabanındaki değeri kaçtır?"(Yaşasın ÖSS!)
Aşağıdakilerden hangisi en aşağıdadır?(Long live ÖSS!)
Gel vatandaş beleş 3.5 ed.e geeel
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...