Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

eger karmaya inaniyorsaniz ;onceki yasaminizda kim oldugunuzu bulun

PiNk

Öne çıkan mesajlar

Yeryüzündeki önceki enkarnasyonunuzda bir kadındınız. in uw laatste, eerdere reïncarnatie.

Bugünkü Arktika civarında bir yerlerde 750 civarında doğdunuz.

Bir maskara, müzisyen, şair veya tapınak dansçısıydınız..

--------------------------------------------------------------------------------

Önceki o yaşamınızdaki kısa psikolojik profiliniz:

Hep sağduyulu pragmatik, spiritüel kaygıları olmayan materyalist bir insan oldunuz. Basit bilgeliğiniz zayıf ve fakire yardımcı oldu.

--------------------------------------------------------------------------------

Bu enkarnasyonunuzun nedeni önceki yaşamınızda bazı konularda başarısız olmuş olmanız. Önceki yaşamınızın şimdikine aktardığı ders ve vazife:

Sevme, mutlu olma ve şevk duyma yeteneklerinizi geliştirmeli ve bu duyguları bütün insanlara yaymalısınız.
:hmm:[hline]Ne kaldı ki elimizde ümide dair.İsmini anmaktan başka........
Sosyal ağlarda paylaş

Aşırı derecede inanılır ve gerçekçi çıktı benimki.

Önceki hayatımda bir kadınmışım, 875 yılında günümüz Tayland'ında doğmuşum.Öğretmen, matematikçi veya jeolog.Mütecessis ve kaşif, her şeyi dibine kadar araştıran, her kitabı son satırına kadar okuyan biri. Drama yeteneği, doğuştan aktör.

Önceki yaşamınızın şimdikine aktardığı ders ve vazife:

Dersiniz: İhtiyatlı ve makul olmayı öğrenip başkalarına öyle davranmayı öğretmek. Mantıklı düşünmeden yoksun olanlara yardım ettiğinizde yaşamınız daha mutlu olacaktır.

Resmen ben ya, bu kadar olur.[hline]BabacumMostors, 14 December 2003 15:39 tarihinde demiş ki:
goddammit arya mestırs!

hadi şokoleti yemeye gidelim
Sosyal ağlarda paylaş

said:
barasar, 27 December 2003 02:31 tarihinde demiş ki:

Bir maskara, ...

Ay bende fallık oldum hahahay! iğreaaanç[hline]Alexi_Septimus demiş ki:Kedi iyicene Avatarıyla özdeşir oldu.

"ZzZzZzZZzZ"
"Site kapandı site!"
"ZzZzZzZzZz"
"*Undenfied Flying Terlik Strikes Karakedi In The Middle Of Iki Kaşının Ortası*" !
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Yeryüzündeki önceki enkarnasyonunuzda bir kadındınız. in uw laatste, eerdere reïncarnatie.

Bugünkü Portekiz civarında bir yerlerde 875 civarında doğdunuz.

Bir öğretmen, matematikçi veya jeologdunuz..

Mütecessis ve kaşif, her şeyi dibine kadar araştıran, her kitabı son satırına kadar okuyan biri. Drama yeteneği, doğuştan aktör.

Bu enkarnasyonunuzun nedeni önceki yaşamınızda bazı konularda başarısız olmuş olmanız. Önceki yaşamınızın şimdikine aktardığı ders ve vazife:

Bu dünya hasta ve yalnız insanlarla dolu. Dersiniz: Sizden daha az şanslı olanlara yardım etmelisiniz

[hline]
vay be ben de diyodum nasıl bu kadar iyi ispanyolca konuşuyorum die:P
Rofl:)[hline]La ultima noche que pas contigo,
La llevo guardada como fiel testigo
De aquellos momento en que fuiste ma
Y hoy quiero borrarla de mi ser

The number you have dialed is walking with his girlfriend please, try again later.
Sosyal ağlarda paylaş

said:

Yeryüzündeki önceki enkarnasyonunuzda bir erkektiniz. in uw laatste, eerdere reïncarnatie.
Çok uzun zaman önce, çok çok uzak bir galakside doğdunuz.
Bir Jedi şövalyesi veya koruyucuydunuz.

Gerçek ve bilgelik arayıcısı. Gelecek yaşamlarınızı görmüş bile olabilirsiniz. Başkaları sizi geleceğe giden yolun aydınlatıcısı olarak algılıyor.

Yaşlı kimselere ve çocuklara yardım ederek dersinizi tamamlamış olacaksınız. Bu dünyaya zayıf ve kimsesizlere şefkat göstermeyi öğrenmek için geldiniz.

nası yani?[hline]Çirkin kadın yoktur, az vodka vardır.
Sosyal ağlarda paylaş

Yeryüzündeki önceki enkarnasyonunuzda bir kadýndýnýz. in uw laatste, eerdere reïncarnatie.

Bugünkü Kuzey Afrika civarýnda bir yerlerde 1175 civarýnda doðdunuz.

Bir kütüphaneci, papaz veya kabile emanetlerinin koruyucusuydunuz..

sıkmayın ya muhaha
kütüphaneci diyor ya..[hline]Bir şeyi göremiyor olman,
orda olmadığı anlamına gelmez.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
1075 de güney hindistanda yaşamış bi erkekmişim.

abi inanmıyom ben inşaat mühendisliği okuyorum bu bana eskiden bi müteahhittiniz diyo. bak sen doğrumudur acaba?
bide muazzam bi enerjiye sahip planlama ve uygulamada çok iyi bi kişiymişim.[hline]Bulacak bi şey yazamıyorum.
Sì man i yulman nin enquantuva?

expn.go.com
Sosyal ağlarda paylaş

Yeryüzündeki önceki enkarnasyonunuzda bir erkektiniz. in uw laatste, eerdere reïncarnatie.

Bugünkü Güney Latin Amerika civarında bir yerlerde 975 civarında doğdunuz.

Bir maskara, müzisyen, şair veya tapınak dansçısıydınız..

Seyahat etmeyi ve araştırmayı hep sevdiniz. Bir detektif veya casus olabilirdiniz.

Sevme, mutlu olma ve şevk duyma yeteneklerinizi geliştirmeli ve bu duyguları bütün insanlara yaymalısınız.

Erkek mişim ama maskara :)[hline]Bilinçli INTERNET Kullanıcısı için ELELE!
Lise ve İlköğretim Öğrencileri için BİTEK-O 2004
Sosyal ağlarda paylaş

ben antrenörmüşüm güney kore civarlarında
çöpçüler kralı olabilicek kadr düzenliymişim hede hödö[hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde demiş ki:
yakınlaşan dudaklar ve birbirini kovalamaca oyunu
Obscura K.Matthew Guildmaster/Keepers Of Rebellion
Sosyal ağlarda paylaş

Erkekmişim
Tibet civarında bir yerlerde 950 civarında doğmuşum

"Bohem ve gizemli bir kişilik, Allah vergisi bir hayli yetenek, antik kitapları anlama kudreti, büyücülük yeteneği. Karanlık kuvvetlerin bir hizmetkarı olabilirdiniz."

burada da o zamanki uo karakterimi analiz etmiş olsa gerek ehehue :)
of nası karizmaymışım beee oy oy oy hehe[hline]fading away and leaving
long for sleep, closer now
lead the way into death
Sosyal ağlarda paylaş

Yeryüzündeki önceki enkarnasyonunuzda bir erkektiniz.

Bugünkü Arap Yarımadası civarında bir yerlerde 600 civarında doğdunuz.

Bir yol gösterici, uyarıcı veya hidayete erdiriciydiniz.

arkadaşlar gördüğünüz gibi eski hayatımda peygambermişim hepinizi bana biat etmeye davet ediyorum yoksa karışmam

[Bu mesaj ascraeus tarafından 05 January 2004 20:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bugünkü Papua Yeni Gine civarında bir yerlerde 1800 civarında doğdunuz.

Bir dansçı, şarkıcı veya aktördünüz..

Daima yeni açıklamalar arayan bir kafaya, bir bilim adamı kafasına sahiptiniz. Çevre o kafayı sık sık yanlış anladı ancak bilgisine saygı gösterdi.

Dersiniz: Psikolojik bilimlerde ve antik elyazmalarında saklı bilgeliği çalışmak, uygulamak ve kullanmak. Güçlü iman ve sıkı çalışmayla şimdiki yaşamınızdaki gerçek kaderinize ulaşacaksınız.

--------------------------------------------------------------------------------[hline]''İktidar her yerdedir,direnişte...''Michel Foucault
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Chemical, 26 December 2003 21:46 tarihinde demiş ki:
...Bir çöpçü bile olsaydınız, çöpçüler kralı olurdunuz...

önce güldüm sonra kendime baktim aynısı yaziyo..[hline]İnsan beyni moleküllerinin sıkıştırılmasından yapılmış olan kalkan ile korunuyordu Dünya.(Dünyayı Kurtaran Adam)
Sosyal ağlarda paylaş

Teşhis:

Bugünkü Orta Hindistan civarında bir yerlerde 1675 civarında doğdunuz.

Bir lider, binbaşı veya yüzbaşıydınız..

Çekingen, temkinli, sessiz bir kişi. Bu yaşamınıza kadar açığa çıkmayı beklemiş yaratıcı kabiliyetleriniz var. Bazen çevre sizi acayip buluyor.

Ana vazifeniz: Dünyayı daha güzel yapmak. Fiziksel ve ruhsal çöller sadece dokunuşunuzu bekliyor. Gülümsemeye devam edin!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...