Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

muhabbet kuşum : çıtır..

Black-ice

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar benim bir muhabbet kuşum var ben bunu 4 yaşımayken sünnet hediyesi olarak almıştım :-P şu anda 16 yaşındayım ve bu kuş hala yaşıyo..

sadece eskisi kadar uçamıyo ama aynı odada kaldıgınızda gece 3-4 defa konuşarak sizi uyandırıyor..

Ne iş bu böle bi gariplik mi var da 12 yıl yaşıyo sizin de böle yaşıyan kuşlarınız varmı vs.. ?[hline]Darkworld UO Developer
Kestane Seviyorsanız | Sevmiyorsanız

Sosyal ağlarda paylaş

Phoenix olabilir belki o, ölüp ölüp dirilen var ya.(Gerçi o yanıp , küllerinden tekrar diriliyodu ya, çaktırma)[hline]
karpuz, 02 December 2003 16:19 tarihinde demiş ki:
You hödö you hödö my self controoool
hödödö hödö Dırırırı DIIIII dırırıııı DIII
Emaleth, 03 December 2003 18:37 tarihinde demiş ki:
hödöhödöyle dırırıdııları da birleştirsen şahane olacak...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Asteroth, 02 January 2004 12:42 tarihinde demiş ki:
Phoenix olabilir belki o, ölüp ölüp dirilen var ya.(Gerçi o yanıp , küllerinden tekrar diriliyodu ya, çaktırma)[hline]

anka kuşu değilmi senin dediğin ?[hline]KinGpiN the striked sazan
BabacumMostors, 27 December 2003 21:53 tarihinde demiş ki:
yabancı am da kullanmasınlar alla alla ben zorda kalmadıkça kullanmıyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

Evet Türkçe'si o oluyo[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Black1ce, 02 January 2004 12:35 tarihinde demiş ki:
arkadaşlar benim bir muhabbet kuşum var ben bunu 4 yaşımayken sünnet hediyesi olarak almıştım :-P şu anda 16 yaşındayım ve bu kuş hala yaşıyo..

sadece eskisi kadar uçamıyo ama aynı odada kaldıgınızda gece 3-4 defa konuşarak sizi uyandırıyor..

Ne iş bu böle bi gariplik mi var da 12 yıl yaşıyo sizin de böle yaşıyan kuşlarınız varmı vs.. ?[hline]Darkworld UO Developer
Kestane Seviyorsanız | Sevmiyorsanız
ne mutlu sana allah daha uzun ömürler versin kuşunada :D sanada :p, ben zamanında cok muhabbet kusu aldım ve olduler ama ikisini asla unutamam kus pembe renkti ama boyamaymıs gun gectikce anladım :D, ikinci kusumun ismi Bıdık tı :( hastayken almıstım herkez olur diyordu ama ben onu baktım veteriner filan goturdum neyse sonra kus kendine bi geldi yok bole bisey cok sekerdi anlatamam, 1gun kardesim elektrikli supurge ile halıyı temizlerken supurgeyi vermesini soledim kusu korkutucaktım hesapta :( sole uzaktan bi tutıyım dememe kalmadan kus supurgenin icine gitmezmi :( mahvoldum hemen kapadık actık ama boynu kırılmıstı o gunu hala unutmamam cok uzuldum cok uzun yazdim ama kendimi hala cok suclu hissediyorum sonucta bi cana kıydım :(.

[hline]Sizi çok ama çok seviyorum.Ya! gerçekten çok seviyorum hepinizi neden inanmıyorsun.Tatlım senide seviyorum yaa.

[Bu mesaj pokemon__RIZA tarafından 02 January 2004 14:50 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj pokemon__RIZA tarafından 02 January 2004 14:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Sen Televizyona çıksan iyi para kazanırsın haa, şöyle Yasemin Bozkurt'un TGRT'deki programı gibi bi programa.
"Yaptım ama çok pişmanım"[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Asteroth, 02 January 2004 14:53 tarihinde demiş ki:
Sen Televizyona çıksan iyi para kazanırsın haa, şöyle Yasemin Bozkurt'un TGRT'deki programı gibi bi programa.
"Yaptım ama çok pişmanım"[hline]
hic izlemedim[hline]Sizi çok ama çok seviyorum.Ya! gerçekten çok seviyorum hepinizi neden inanmıyorsun.Tatlım senide seviyorum yaa.
Sosyal ağlarda paylaş

bazen böyle uzun ömürlü olabiliyorlar . ne mutlu sana :) . merak etme normal . daha çok yaşar umarım[hline]Lütfen Yerler Çöp Atmayın!
İmza:Kat Temizlikçisi
[Bu imza zgrw tarafından 11 December 2003 14:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

benim shakespeare adında 6 yaşında bir kuşum vardı.bi sokak kedisi tarafından öldürüldü.bu yüzden nerde kedi görsem tekmeliyorum.[hline]La ultima noche que pas contigo,
La llevo guardada como fiel testigo
De aquellos momento en que fuiste ma
Y hoy quiero borrarla de mi ser

The number you have dialed is walking with his girlfriend please, try again later.
Sosyal ağlarda paylaş

benım kusum 15 sene yasadı bende oyle acaba oldude yenısımı aldılar falan dıye dusunmustum
ama eskısı gıbı haraklı degıldı son zamanlarında rahmetlım ucuoyrdu durmak ıcın bı yere carpıyordu duruyordu kapısı devamlı acıktı pencerelerden kacmıyordu cok sırındı ya ozledım onu harbı topragı bol olsun marsugumun[hline]''İktidar her yerdedir,direnişte...''Michel Foucault
Sosyal ağlarda paylaş

Benim bi kuşum vardı onunda adı ÇITIR dı.Mavi beyaz bir muhabbet kuşu.
Dişiydi konuşamıyordu ama çok oyuncuydu evin içinde saklambaç oynardık bazen kağıt verir benim odama götürür masanın üzerine bırakırdı ders çalışırken kaleme konurdu kaç defa dönem ödevimimi bozdu.
Ağzın açık kalırsa girer dişlerin arasında kalıntıları çıkarmaya çalışırdı manyak bişeydi ya.Cam açık olmasına rağmen hiç kaçmazdı hep dışardaydı.
Bigün sabah kalktım ölmüştü sonra deprem oldu bi ay sonra depremden bir hafta sonra bi kuş yazlığımızın balkonuna kondu kafesi koyduk aynısıydı. Çıtır ın ikiziydi sanki tekrar geri gelmişti.
O çok yabani el bile süremiyoruz.
Onun adıda fıstık ama şimdi bi süreliğine mecburi bir ayrılık yaşıyoruz alıcam inş... :)

bu arada benim kuş muş muhabbeti bozmasın bizi...[hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

bide bizim yazlıkta bi kediyle köpek vardı
köpek sokak köpeğiydi ben rahat 19-20 yaşındaydı benden büyüktü geçen yaz öldü.
Bide kedi var oda 18 sene yaşadı. Entel bi komşumuzundu acaip şişko bişeydi.
Sonra ölmüş. Teyzemizie sorduk niye öldü diye oda
"lars(salladım bunu hani asmalı konakta baharın hastalığından) kanserinden öldü demişti.Çok dalga geçiyorduk aramızda.[hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

bide bizim yazlıkta bi kediyle köpek vardı
köpek sokak köpeğiydi ben rahat 19-20 yaşındaydı benden büyüktü geçen yaz öldü.
Bide kedi var oda 18 sene yaşadı. Entel bi komşumuzundu acaip şişko bişeydi.
Sonra ölmüş. Teyzemizie sorduk niye öldü diye oda
"lars(salladım bunu hani asmalı konakta baharın hastalığından) kanserinden öldü demişti.Çok dalga geçiyorduk aramızda.[hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Absolut, 02 January 2004 12:38 tarihinde demiş ki:
Sen küçükken belki ölmüştür ama farkettirmeden yenisini almışlardır?

Ehuehuh Süper ya.[hline]Tek bir Desen, ikiye ayrılmış
Kırıldığı için daha da güçlü
- Marit
-------------------------
Son= Başlangıçtır!

Sosyal ağlarda paylaş

benim bi tane vardı bizim petekleri değiştirmeye adamlargeldi,deiştirdiler,işleri bitti 10 dk geçti adam aynen şöyle:
"ya abla(anneme)..keşke kuşu çıkartsaydık..bunlardan bi gaz çıkıyo onu öldürebilir..."

1 hafta sonra kuş öldü tabi...

lan madem öyle başlamadan söylesene :) :-D[hline]doğum acıdır
yaşam acıdır
ölüm acıdır
aslında hepsi aynıdır...

:rock:To LiVe iS To Die:rock:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...