Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Reality vs Uo

Halfmumi

Öne çıkan mesajlar

Karpuzun bu uo fantazi topiğini gördüğüm zaman aklıma geldi...Hastalık derecesi olduğu zamanlarında,Tüm kafede toplam 3 kişi,hep beraber Uo oynamaktayız.Gecenin 11:30 u mu neyin...(2001 civarları ,Egenet vardı heralde yada Snndeyiz.)
Elektrikler gider...Tüm bilgisayarlar kapanır her yer kapkaranlık..

Ağzımdan efsanevi bir kaç kelimecik çıkar;
*!in Lor!*

Arkadaşlar iptal..

=)

var mı böyle default efsaneleriniz? Ara sıra özlememek eldede değil...[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Jimenez artık LTDF da olamayacak...

edik:Yazım hatları

[Bu mesaj Halfmumi tarafından 19 December 2003 12:48 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

benim de dedem öldükten sonra OOoOOOooOooOO diye ortalıkta dolaşmaya başladı... deermişim.[hline]unity100, 05 December 2003 19:06 tarihinde demiş ki:
dagilin lan ! avrupa birligi, humanistler, greenpeace, spiritualistler, hayvan haklari koruma dernekleri ve hititler adina bu foruma el koyuyorum. hepinizi kogusturacagim
Sosyal ağlarda paylaş

İlahi horace, sen yok musun[hline]
karpuz, 02 December 2003 16:19 tarihinde demiş ki:
You hödö you hödö my self controoool
Night! I live along the creatures of the night?
hödödö hödö Dırırırı DIIIII dırırıııı DIII

Emaleth, 03 December 2003 18:37 tarihinde demiş ki:
hödöhödöyle dırırıdııları da birleştirsen şahane olacak...
Sosyal ağlarda paylaş

Sınıfta çok kızdırdıklarımda elimde g exp olduğunu ve sınıfa atmak üzere olduğumu hisstemiştim:) çok fazla bombalama yapıom bankada ondandır heral[hline]Alexi_Septimus demiş ki:Kedi iyicene Avatarıyla özdeşir oldu.

"ZzZzZzZZzZ"
"Site kapandı site!"
"ZzZzZzZzZz"
"*Undenfied Flying Terlik Strikes Karakedi In The Middle Of Iki Kaşının Ortası*" !
Sosyal ağlarda paylaş

kendimden degil de (sizler kadar abartili oynamazdim ben uo), bir arkadaşım bir gün yanında yüklü bir miktar para taşıyomuş, kendini "ulan ya üstümde taşımasam ben bu kadar şeyi ölürüm lootlarlar fln" şeklinde düşünürken bulmuş.[hline]Uncle Sam wants you to stop thinking and start killing!!
Sosyal ağlarda paylaş

benim arkadas da 93 te deli gibi dune 2 kasiyormus, bir misyonu gecememis sabaha kadar kasmis save load save load tabi o zamanlar baska sans yok, neyse birakmis yatacak, gitmis banyoya bi bakmis dis fircalarken sivilce. patlatiyim demis, sonra demis ulan ya izi kalirsa ? sonra demis ki lan ne olacak save ediyim patlatirim olmazsa load ederim.[hline].~:&:* Let the sunshine in *:&:~.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
unity100, 19 December 2003 16:00 tarihinde demiş ki:
benim arkadas da 93 te deli gibi dune 2 kasiyormus, bir misyonu gecememis sabaha kadar kasmis save load save load tabi o zamanlar baska sans yok, neyse birakmis yatacak, gitmis banyoya bi bakmis dis fircalarken sivilce. patlatiyim demis, sonra demis ulan ya izi kalirsa ? sonra demis ki lan ne olacak save ediyim patlatirim olmazsa load ederim.

ben ayni seyi sacim icin yapmistim :D[hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.
Sosyal ağlarda paylaş

Eheh üç gün boyunca Syndicate oynayıp (amiga zamanının hastalık bir oyunu) sonra gece uyanıp "anea yakacam adamları bulamıorum annea" diye yatağından kalkıp evde koşarak bağıran bir arkadaşım var hatırlamıyor yaptığını annesi anlattı olayı.

Hehe oyunda 4 kişilik bir takımı alıp sendikaya yamuk yapanlara minigun, flamethrower vesaire ile dalıoduk yanlış hatırlamıyorsam.[hline]"Onzac" Clan Martian Artist
"Story of SadButcher"

horacegoesskiing, 19 December 2003 13:31 tarihinde demiş ki:
...zayıf gelen iki dersim vardı resim ve beslenme dersi. şimdi dombili bi çizerim. öyle bi karakterim var yani...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Natural_Jedi, 19 December 2003 16:30 tarihinde demiş ki:
arklarla falan kavga ederken LAN SUS LAN KAL VAS'I GÖMÜCEM KAFAYA falan diotuk...[hline]Level 12 Jedi
Level 15 topuk
Bathory, 07 December 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
benim butun kız arklarım cok sevmisti ;) cok rahat alıolar ellerine ;)

Ehhe biz arkada$larla Telekinesis yaparak kızların etegini kaldıymayı du$unmu$tuk ama sadece bir hayal tabi[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

bakın arkkaşlar bu benim ve anlattıklarımın asla unutamadıı bir olaydır... ilk defa publish yerde annatiorum ehe

2003 e girceiimiz yılbaşı gecesi..
inter cafenin saaibi italyaya gittii ve biz cafe açıldıından beri akraba şeklinde olan gruba emanet etti cafeyi.. nese o gece cafeyi erkenden kapadık.. yicekler vsvsvs.. yılbaşına frp yaparak girecez.. kendi uo serverımızı kuruk ağdan girdik.. arkaaşların yazdıı hikayeyi oynuoruz.. bir Lord Zagor vaz.. çok kötü.. efsanevi.. ve lord british de buna karşı mücadele edio.. ben ve bi ark britishin sadık savaşçıularıyız.. (fakat problem şu ki yanımdaki arek ne uo oynamış ne diablo ne rp ne frp bilir, tiyatro bile yapamaz, ben işte ite kaka, çimdikliye çimdiklie rp yaptırom yanımda o arka.. oyun içi yazışarak oynuoruz hikayeyi..)
dialog:
british: benim sadık askerlerim.. zagor tekrar geri döndü.. britania büyük bir teklihe alındadır.. halkım bunca zaman sonra tekrar büyük bir korku içine girmiştir.. zagoru yok etmemiz gerekmekte.. ve bu savaşta bana yerdım etmelisiniz.. bu görevi başarabileceğpinizden şüphem yok..
Şimid.. gidin ve onu bana getirin..
Ben: Emredersiniz Lordum..
Ark: OK bab..
Kafe ahalisi: connection lost....
amuhahahaha... yuh yawf bak hala ölüom gülmekten amuahaha...[hline]Design is not a life! I'm not a designer. So, am i mydonose? .::. mydonose® :hrr:
Ben:Büyücü abartma bu güzel patikada başımıza ne gelebilirki?..
DM: Dragonmax üstünde bir geçit açıldı
Ben:Höyk!?
DM: Dragonmax kafana ejderha zıçtı öldün...
Sosyal ağlarda paylaş

bi keresinda okulda finalden ciktim, son final inanilmaz yorgundum, eve gitmek istiyorum bi an once, aklimdan gecirdim oh ne guzel simdi kal ort por attim mi evdeyim, ciktim binadan, sonra tabi bi anda uyandim, bi saat trafikte araba kullanmam gerektiini hatirladim :( bayaa uzulmustum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...