Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

MUHAHAHA bu kadar olur ya koptum(a.k.a telekom şeysi)

EagleEye

Öne çıkan mesajlar

ankara için 555 41 64 ü aradım
konuşma şöyle
tt-alo(kazma bi herif sesi böle)
-iyigünler, adsl hattımın ne zaman açılacağını soracaktım
tt-alo,alo,ha?
-adsl diyorum
tt-he açılsın
-telekom dimi?
tt-he
sonra kapattım ve derin düşüncelere daldım.bu sefer telekom beni aradı ehue açtım
tt-alo
-(ben tekrar şok olmuş bi vaziyette adsl falan saçmaladım)
tt-ha alo
(bi süre sessizlik)
tt-alo
kapattım ve yarıldım haha nedir bu be
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ilginç şekilde ben Telekomu aradığımda gayet iyi konusuyorlar. Belki sizler kkendinizi ifade edemiyorsunuz tam olarak.
En güzel başlama repliği.
İyi günler hanımefendi, xxxx komünikasyondan arıyorum (buraya herhangi bi ad yazın nasılsa onlar için önemli degil). Yakın zaman önce adsl için basvuruda bulunmuştuk fakar yetkili arkdas biz sizi ararız dedi ama herhangi bir telefon şu ana kadar bize ulaşmadı. mümkünse bu konu ile ilgilenen yetkili birimle veya müdürle görüşmek istiyordum.
:)[hline]Kalplerdeki Kaymak Profocio Web Hosting
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut eger 444 1 444 numaralı telefonu arıyrsan orası sanıyorum call center ve gerçekten cok yardımcı oluyorlar. Defalarca aradım kadınlar baygınlık geçi,rmediler peygamber sabrı varmış belli. Ben gene iyiyim çünkü. Neler arıyor bildigimden.

Fakat bir problemin oldugunda oyle 555 ile baslayan felan numaralar veriyorlar ki iste olay ondan sonra baslıyor. Ana dilinin türkçe oldugundan şüpheli olduğum adamlar (adamlar demeye dilim varmıyor ayılar) ckıyor telefona ondan sonra başlıyor olay. Ben amcamı braz zorladım suratıma kapattı telefonu. Bir problem durumunda işimiz gerçekten çok zor olacak. Bir de memurlar. Küfür edersen görev başındaki devlet memuruna hakaretten ceza yemem durumunuz da var bilginiz olsun.

Allah hepimize sabır versin.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Saeros, 19 December 2003 19:33 tarihinde demiş ki:
Çarkıfelek'e telefonla katılıp "alo.. alo.." kombosu çeken adamları koyuyorlar heralde telefonların başına. :)[hline]A! Elbereth Gilthoniel!
silivren penna míriel
o menel aglar elenath
Gilthoniel, A! Elbereth!

ahaahahaha
alo alo kombosu nedir ya[hline]valandil ownz j0o!
-emokid*-
7/24 melancholic
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Head, 19 December 2003 20:38 tarihinde demiş ki:
alo alo kombosu nedir ya
Efenim hemen örnekleyeyim;

mehmet ali erbil:alo!
osman:alo?
mae:osman bey zonguldak'tan katılıyorsunuz yarışmamıza dimi efenim?
osman:.. ha ne alo?
mae:efenim alo?
osman:alo?
mae:alo?
osman:...
*!telefon kapanır *
mae:... sanırım hat koptu sayın seyirciler.[hline]A! Elbereth Gilthoniel!
silivren penna míriel
o menel aglar elenath
Gilthoniel, A! Elbereth!

[Bu mesaj Saeros tarafından 19 December 2003 21:15 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

3-4 yıl önce adsl ilk geldiğinde modemi aldım hevesle hattımda açılmış ama bağlanmıyor. 3-4 gün telefon ettim telekoma çözemedik olayı en sonunda biri modemi getir burda bi deniyelim belki senin modem bozuktur dedi.
Neyse gittik santrale üst katta adsl müdürü var onu bulun dediler. Bi girdim en üst kata vay be süper teknoloji dedim, dolap büyüklüğünde 10 larca bilgisayar var odada. En ilerde de masada bi eleman oturuyo.
Diyalog aynen şöyle ;

"Adsl müdürü..." dedim "benim" dedi
"Şu modemi deniycektik" dedim

ADSL Müdürü aldı modemi şöyle bi inceledi 30sn sonra;
-Adsl modem dedikleri şey bumu şimdi ..... nerden elektrik alıyo bu ...... güzel yapmışlar valla. Otur bi çay söyliyim.[hline]Usta - Master Architect & Artisan & Merchant ( Eclipse )
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...