Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ninja turtles oyunu..

sabonis

Öne çıkan mesajlar

said:
SilphatosIce_, 06 December 2003 17:00 tarihinde demiş ki:
Bende yeni olduğu için sallayın diyorum zaten , herşey eskilerde dostlar...[hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
(a.k.a ; Grynn , Botanika)

mesela yeni çizim ninja turtles çizgifilmlerini izlememiş biri olarak bilmeden konuşuyorsun.
oyun da fena diildir aslında eminim ki. ama bi yorum görmek isterim almadan önce[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

ulan 3 milyondan çekiniyorsunuz..
ne kadar cimri heriflersiniz be..

oyun direk aksiyon oyunu.
oynamadım ama eski oyuna çok benziyor..
git foot askerleri döv sonra rocksteady bebop en sonda da shredder ile kapış oyun bitsin..

ayrıntılara bakmak için www.trgamer.com a gidin[hline]Nefret Ederim: Petek Dinçöz, Harry Potter, Electronic Arts
Hastasıyım: Şebnem Ferah, Wolverine, Blizzard
Sosyal ağlarda paylaş

hayda aldım ama bende çalışmıyo, arkadaşımda çalışıyo
hrrrrrrr
çok da güzel bi oyun ya, gamepad ile hele süper zevkli olur bi de 2 kişi oynadın mı tadından yenmez

arkadaşlar alın aldırın bu oyunu çok şirin bişey[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

oyun grafikleri cokda guzel olmamasina ragmen ekranda cok sayida karakter oldugunda oyle bir kasiyorki amd 1700de

ki iki kisi oynamak bile ayri bir iskence gamepad yoksa o kadar kasi$ki

ama gamepadle zevkli oluyo tabi surekli ayni sekilde sokakta gordugun herkesi niye dovuyosunuz anlamadigim bi sekilde her gelen sana saldiriyo boyle anlamsiz bi sekilde..

ya ama sirin gozukuyo grafikler fln alin oynayin ama sIkILIrsiniz bi sure sonra muhtemelen. dayanipta bitirebilen yoktur sanirim..[hline]        Wannodo sakka jitio hatto winning elevongo
Sosyal ağlarda paylaş

bende AMIGA da vardı Turtles, cdlere bakarken direk aynı oyun grafiklerini gördüm, pentiumların gelişmişleri için tekrar düzenlenmiş ambalajlanmış bir oyun.
. Biz joystik + klave ve fare ile oynardık 3 kişi, 4 tü maksimum zaten. Gayet severdik.

O zamanlar Ortaokul hazırlığındaydım, bayağı eskiii yani :)[hline]sonunda yeniledim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...