Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

inanmıcaksınız ama

Sorj

Öne çıkan mesajlar

Antalyada bit pazarında playsation 2 ler 20 30 milyon =)

neden diye soracaksınız kacak oradaki bütün eşyalar herşey iyi güzelde...
ordaki herkez hırsız oldugu icin almaya bile gidemiyorum =) ama alıcam kesin 1 tane herşeyiyle 30 milyonmuş bunu sınıftan 4 kişi ve dışardaki arklarımdan duydum eh bukadar insan yalan atacak değil demi =) hayret ettim

sizce gidip aliyimmi?
kacak ama 30 milyoncuk orda herşey cok ucuz 512ddram 5 milyon falan 80gb harddiskler 20 milyon falan aşırı ucuz orası ama hırsız cok
ne yapmalı size soruyorum... ps2 icin değermi değerli bir eşya falan kaybetmeye? (ne bilim bişey msla)[hline]morning morning where are you going?
Sabah sabah nereye gidiyorsun?
Frp-tr.net
Aysikyu
Sosyal ağlarda paylaş

bak o tip yerlere nedense uyuzum eheh :) istanbuldada war amerikan pazarı rus pazarı fşn ucuz şeyler var ama böle hırsız fln varsa hiç gitme bi ps için bıçaklanma..çok emin konuşuosun çünkü birilerinin bişeylerini çalıcağından ki o kişilerin kaybedicek bişileri yoktur büyük ihtimal çok rahat bi şekilde sana zarar verebilirler..[hline]So many times its hopeless dark and gray
And other times its hope that saves the day!!!

- Airplane out of the fart, say hi to that sweetheart:

(Osuruktan tayyare, Selam söyle o yare)
Sosyal ağlarda paylaş

abi sürüsüyle tinerci bilmemneci var nası gidiyim savunmasız bir cocuga :P ahahah

bide grup takılıyorlarsa .öte geliriz =)
zaten gitsem gitsem arkadaşla taksiyle giderim koşa koşa alırım ps2 koşa koşa taksiye AHAH! ama annem izin vermez en iyisi arkadaşa söyleyip aldıram 30milyon+4paket sigara alsam yeter =)
pazartesi konisiyim
gelişmeleri aktariyim[hline]morning morning where are you going?
Sabah sabah nereye gidiyorsun?
Frp-tr.net
Aysikyu
Sosyal ağlarda paylaş

o dediğin yer büyük ihtimalle tahtakale tarzı bir yerdir ve sana gerçek ps2'yi gösterir sonra torbaya koyayım der sonra torbayı sana verip paranı alır sen döner köşeyi torbanın içine bakarsın kutusu mutusu duruyo içinden bi ps2 maketi çıkar geri gidersen dayak yersin gitmessen 30 lira gitmiş olur demektir.,[hline]hasanSemre
Sosyal ağlarda paylaş

tabi antalya'da texas zaten..
silah milah..

heh.. baksana ddr ram 5 milyonsa 3 tane 512 alicam ben yazin gelicem işte alirim.. burda daha krallari war o hirsizlarin ama salak diilsen ne canina ne maline zarar gelir.. tek sorun su aldigin sey patlak olabilir denetmezler asla.. ve kabulde etmezler satilan mal satilmistir..sattiklarini bile kabul etmeyebilirler. tahtakale war iste burda ordada ayni durum gecerli.gerci md fln almistim 3 sene once hic bi sorun cikmamisti ama tirsmistim bende biraz sikistirirlarsa fln diye. oyle cunku bu isler boyle yuruyo sen telefon alirsin ordan mesela adam sen gider gitmez ardindan 2 kisi yollar cekerler koseye bi yere alirlar parani pulunu yeni aldigin telefonu falan..
sakat isler ama aptal diilsen kaptirmazsin bisey bosuna meraklanma sen aeh..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...