Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tansaş Reklamı

orc_lord

Öne çıkan mesajlar

sirf bu reklam serileri yuzunden bi daha tansas marketlerine gitmeme karari aldim... kufredesim gelio nerde olursa olsun kanali degistiriorum hemen[hline]Day after day we will gratefully suffer for more
Predestined's our part
So we bleed in the name of god

Blind Guardian - Age of False Innocence
-Kings of Chaos-
So please, a little respect. For I am Costanza. Lord of the Idiots! - George "Gammy" Costanza (Cantstandya)
Sosyal ağlarda paylaş

adam tam ezilebilitesi olan bi tip
bu arada MrColombo imzanda illegal bi link var, lütfen değiştir önceden de sanırım bu uyarı yapılmıştı[hline]'Cause everyday we pay the price,
With a little sacrifice...

Bob Marley - Jammin'

Yalnız birey güçlü bireydir -SAP Kanunu
Sosyal ağlarda paylaş

bence reklam berbat
tamam konu güzel de, dankek reklamı gibi üstünde durulmadan yapılmış bir reklama benziyor.

daha uzun ve açıklayıcı olabilirdi. hemen kavga başlıyor. hoppala yarim oluyorsunuz[hline]Bakıyorum da neşem pek yerinde dii mi canım kendim. Tabi tabi.. Potasyum.. Potasyum..
- Deli Cevat
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 04 Mart 2003 14:34 tarihinde demiş ki:
daha uzun ve açıklayıcı olabilirdi. hemen kavga başlıyor. hoppala yarim oluyorsunuz
daha uzunların uzun metrajlı film, daha açıklayıcılarına da belgesel diyoruz şekerim.
reklam filmi kısa ve to-the-point olur.

tansaş filminden "tansaş'ta böyle şeylerin olmayacağı" mesajı cort diye çıkıyor. fazla uzatmak müşterinin (yani tansaş'ın) parasını çöpe atmak olur (reklam ajansı için).
Sosyal ağlarda paylaş

en azından başlangıçta, adam broşüre bakar. bir malı çok ister.
gidince bir bakar kalmamış mal, ondan sonra devam eder reklam...

ama pat diye başlıyıp pat diye bitince anlamıyorum. gelişme ve sonuç paragrafı var, ama giriş paragrafını koymamışlar.[hline]Bakıyorum da neşem pek yerinde dii mi canım kendim. Tabi tabi.. Potasyum.. Potasyum..
- Deli Cevat
Sosyal ağlarda paylaş

Adam bence sinir bozucu.Maydonoz geyiği gerçekten iyi.AMa ben şu Çarşaf çarşaf ilan bastoroyorsunuz sonrada kalmadı diyorsunuz geyiği geçen reklamdaki görevliye hasta oldum.Tam bir vampir tipi var elemanda.[hline]Bir gün iki fare krema kovasına düşmüş.1.fare pes etmiş ve hemen ölmüş.2. fare pes etmemiş ve dışarı çıkmaya çabalamış.Sonunda o kadar fazla uğraşmışki krema tereyağıyan dönüşmüş.Farede tırmanarak dışrı çıkmış.Tam kurtuldum diey sevinirken evin kedisi fareyi yemiş(neymiş?sıran geldiyse ölüceksin)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...