Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WoW gelice seçeceğiniz meslekler...

SandroNightFall

Öne çıkan mesajlar

...isteyen at essege taurene binsin .... sunu bı ara ımza yapayım.
Patıcık oldugu gıbı horde olmus maalesef.Neyse kı Lazeroth ta hala ınsanlık namına ısler yapıcak bıreyler var.Human Mage ım serverın Mordaıken ı olunca ve orc kafalarından kendıme kule yapınca anlayacaksınızkı guardıanlar olmez vatan bolunmez.Ne dıyım Medıvh ın soyledıgı gıbı....
*The warnıng has done*

kı parantez ıcınde Undeadlerde hordetan sayılıcakmıs MAAAALEEESEEFF,bende bır ıhtımal Undead bı karakter acıcagımdan dolayı bu ıgrenc tıksınc bırlıge uzaktanda olsa uye olucam ıggyk.Zaten Arthas abı sıkılınca kalan orclarıda keser ya neyse...:)[hline]A little less conversation a little more action please
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 30 October 2003 00:09 tarihinde demiş ki:
Demirmaske ben de aynı şekilde oynayacağım :)[hline]Guns don't kill people...We do!
Let the bodies hit the floor!
SBGG!

işte türklerin ismini böyle insanlar kötüye çıkarıyor, eloğlu karşısına çıkan türkleri topyekün don gömlek, elinde balta cep telefonu orc görünce ne ab'ye kabul eder ne de tatile gelir.. :)[hline]Sabahları napalm kokusunu severim, çöp kokusunu değil..
Sosyal ağlarda paylaş

...Horde'a katılan undeadler arthas a ait olanlar değil ki.. Freelancer undeadler horde katılıyor şu arthas a ihanet eden elften bozma undead varya onunkiler katılıyor yane...
Bakınız bu arkadas ne demıs :D muhahaha aslında hıcbır undead horde uyesı degıl bırı bıle degıl warcraft tarıhınde de yok boyle bısıy yalan.Arthas genelıne sahıp,forsaken grubuda yanı eskı elf ranger-generallerınden sımdının Dark rangerı olmus Sylvanas lıderlıgınde eskı human capıtal cıty bolgesınden Dalarana kadar uzanan topraklardakı undeadlere sahıp.Horde a ne dusuyo AHA BU dusuyo 8----------D[hline]A little less conversation a little more action please
Sosyal ağlarda paylaş

Tabı once okumayı sokmek lazım artı esprıden anlamak lazım.
Sylvanas Arthasın bas dusmanı nerdeyse ben muttefıkler tarzında bır sey yazmadım ıma bıle etmedım.Utandırmaya calısıyorsan aynaya bak onu utandır bana gore uzun burunlu bır gulen yuz o,sana ne cagrıstırıyor bılmem...Hah[hline]A little less conversation a little more action please
Sosyal ağlarda paylaş

forsaken lideri arthasa bağlı büyüyle, bu yüzden ondan nefret etmekte, arthas ölmeden ölemez, ama arthas öldürülebilecek bi varlık değil, tanrısal bi varlık. bu yüzden silvanas ta ölemez asla :)

tamer olayı konusunda endişeli değilim ben, hele warlockların büyülerinin mage in kilerden gayet zayıf olduğunu görünce son kore demolarında (summonları olduğu için doğal olarak).

büyük ihtimal tamerlardada (tamersın olm sen) böle işi olcak ki zaten ayı panter vb flan var şu an. monsterların tame edildiğine dair hiç bi bilgi yok, dragonlar tame edilmiyor mesela, officiallar sölemişti zamanında.
gayet dengeli geliyor oyun, benim baltamla verdiğim damage ı hunter ancak peti ve kılıcını birleştirip verecek benim anladığım kadarı ile :)[hline][i]Wow - Begin
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında baştan aşşağı zırhlara bürünmüş, elinde en parlağından,en keskininden bir kılıç, Diğer elinde de güneşin ışığında parlayan bir kalkan takan insan savaşçı olmak bana cazip geliyor. Bide Ata bindinmi? Ohaşş rp sinden doyun olmaz, tadından yinmez...
Tame olayına bende giriyim;Bence uo daki gibi ööle manyak kuvvetli yaratıklar falan tame etme imkanı olursa kötü olur..Ne ööle adam ejderha tame lemiş falan ... Yok daha neler :-P

Türk guild ini de hani birlik beraberlik meselesi falan diye şey ettirdim. Ayrıcada bir guild kuracaksa aramızdan biri hepimizin destek olması oldukça doğaldır. Sonuçta oyunda arkadaşsız nereye kadar olabilirki? Mutlaka bazen desteğe ihtiyaç duyabilirsiniz. Öyle 3-5 arkadaştan deil ama. Şööle 40-45 tane arkadaştan destek almak daha iyidir bence.. Ama siz ben yalnızı oynuyorum diyosanız siz bilirsiniz. Ben sadece sürüden ayrılanı kurt(yada orc) kapar mantığıyla söyledim.
Ben kesinlikle bi goblin ticaret adamı açmayı düşünüyorum.. Böööle şehirlerden şehirlere dolaşıp ticaret yapmak amma zevkli olur...[hline][/b]F-R-P konuşmalı barbut oyunu...[b]
Sosyal ağlarda paylaş

espri adabını bilmek lazım

blizzard ın açıkladığı şeyler üstünde tartışmayı gerekli bulmuyorum , hele kendi okumayı sökememiş, yanlış anladığı şeyin üstüne demagoji yapmış kişilerle x2 bulmuyorum.[hline]Guns don't kill people...We do!
SBGG!
Sosyal ağlarda paylaş

Stıll tryıng....?
Aksam aksam germıyelım bırbırımızı ben Sam degılım uzun uzadıya tartısıcak,bıldıgım sey dogruysa onu savunmama gerek yoktur.Gnome bı karakter acmak ılgınc olabılır tabı once bı skıll tree gormek lazım full metal kaplı bır gnome daha ucuza gelır :D[hline]A little less conversation a little more action please
Sosyal ağlarda paylaş

gnome yerine goblin i tercih ederdim
orc dışında karakter yaratmayı düşünmüyorum hala.oyunu görünce fikrim değişebilir
henüz oyunun çıkmamış olmasına rağmen human , undead hede hödö gibi ırklar dedirtemezken, pc olarak konulmayan goblinler bana aa olsa da karakter açsam dedirtti.goblin karakter oynatmak çook eğlenceli olurdu.[hline]Guns don't kill people...We do!
SBGG!
Sosyal ağlarda paylaş

Ölü oynatmak delikanlıyı bozuyormuş o nedenle undead te oynatmıcam sanırım ana char orc shaman, sonra belki bir orc warrior açarım. Belki çoooooook canım çekersede bir human mage ama sanmıyorum.

Ama yapmayacağım 2 şey ilki Light bir karakter açmamak, ikinciside ölü bir karakter açmamak.[hline]Lotgd Güzel bir oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

Pvp sadece horde vs. allience olacak gibi, oda sınırlı olacak. O yüzden böyle bişey yapmak zor görünüyor. Pff kahrolsun instant dungeoncı korkak antipvp zihniyeti.[hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

said:
axedice, 01 November 2003 23:20 tarihinde demiş ki:
Pvp sadece horde vs. allience olacak gibi, oda sınırlı olacak. O yüzden böyle bişey yapmak zor görünüyor. Pff kahrolsun instant dungeoncı korkak antipvp zihniyeti.[hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .

yanlışın var
pvp yapmak isteyen gidip pvpsini yapar. istemeyen kişi de yapmaz. bu, pvp anlayışı newbieleri kesmek olan kesime karşı yapılmış, ve gayet de yerinde olmuş. tabii, bazı bölgelere pvp yapmak istemeyenler bile girse, pvp yapmak zorunda olacaklar ayrı :-p[hline]Lloth 'udtila naut saph lil gow del nindol k'lar! a.k.a. çöplükler çöpe, paticiğe değil!
Forumlarda noktalama işaretlerini kullanalım lütfen!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

ben dwarf olurum heralde,Moracen Dragoncutter koyarım adımıda,i need some ale,i said ale,brrrring mea ale womannnn!bide konuşan war hammer'ım olur rp'nin dibine vurarım"shut up,when er you gonna shut yer hole!shut up!,damn i should have taken that battel axe instead of this rusty damn war hammer,shut up,no we'rnt gonna kill anythin soon,just shut up!" konuşurum war hammer'ımla

bu arada troll olarak oynamak isteyen bitek benmi varım?astingooooo!,yo bad men will et my shiny spear,yeah yo will!
diye gezinmek isterem ben[hline]tık!
Signature in dire need of overhaul.Contact management to learn how you can affordably advertise at the bottom of all my posts!
Act now!

Sosyal ağlarda paylaş

Ama my hammer is as clean as an elven arse diyemezsin rahat rahat. Yada light elf kafası kolleksyonu yapan sayko bi dwarf olamazsın. Çünkü oyunun pvp sistemi buna izin vermiycek gibi(inşallah yalancı çıkarırlar beni).
Tamam newbieleri kesmiyelimde en azından mid lvl spawnlarda pvp olsun, horde allience bölgeleri olacak oyunda. Ben ve sürüm warglarımızla allience sınırlarına dalıp midlvl spawnlara gidelim insan avlayalım elf avlayalım sonra allience bölgesinde olduğumuz için onlar bizi avlasın, bounty konsun başımıza, tersi de geçerli olsun.

Ben bi tauren druid olarak undeadlere tahammül etmek zorunda mıyım? Gördüğüm yerde öldürmek istiyorum undeadleri hadi bakalım. Benim istediğim biraz daha aksyon olsun oyunda, sadece arena tarzı bölgelerde horde vs. allience la sınırlı kalmasın.[hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...